Reklama

Lízání prdelky

Janke (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

Souhlasím. Taky manželku lížu. Když je krásně umytá žádný problém.

Pavel (St, 27. 8. 2003 - 10:08)

Ze zkusenosti se mi jevi,z e lizani zadecku dela lepe zenam nez muzum. Ja to delam manzelce casto a hooodne se ji to libi. Ja to nemusim. Totez u koureni. Penis v ustech je super ale lizani okolo me uz tak moc nerajcuje.

Sunny (Út, 26. 8. 2003 - 18:08)

Nikto tu nehovori o vrazeni celeho jazyka do konecnika, predsa.Lizanie je ale super.. Samozrejme musia byt obaja partneri cistucki a poumyvani. Rozhodne som za, velmi ma to vzrusuje a priatel to miluje. Ja som mu to sice doteraz urobila len raz, ale on mne kzdu chvilku...

Honza z Brna (2 (Pá, 25. 7. 2003 - 22:07)

Ahoj, jen chci říct, že mě moc vzrušuje, když svojí přítelkyni vylizuju prdelku, ale sám to mít nemusím, i když...nikdy mi to nebylo dopřáno, třeba bych změnil názor. Každopádně k té hygieně... na jednu stranu je to dobře, ale zase nemůžeme být přecitlivělí. Byl tu názor, že je nehygienické, když někdo někomu vylíže zadeček a pak se spolu líbají...myslím, že to je to samý, jako když dívka kouří penis a pak kluka políbí...nebo vy po orálku už nesáhnete tomu druhému na obličej, nedáte si pusu??? Tomu nerozumím, líbání patří k milování v každé jeho fázi!!!

(St, 27. 5. 2020 - 16:05)

Já to partnerovi dělala prvně,líbilo se mu to,ale je pravda že mě nepolíbil už a nelíbá mě ani když mu ho kouřím.

Markéta (So, 3. 5. 2003 - 09:05)

Ja nechapu ty lidi,kteří sem píšou a uráží někoho za jejich názory.Každý je přece nějak úchylný.Mě osobně se anál nelíbí, ale nemohla bych o někom říct, že je prase, protože se mu to líbí, takže úchylárnám zdar a pište, je to super.

David (Čt, 6. 5. 2021 - 20:05)

Třeba by se ti to líbilo.

GRINDER (Pá, 2. 5. 2003 - 12:05)

Mě to vzrušuje a chtěl bych to vyzkoušet.

Parik (Út, 11. 3. 2003 - 22:03)

No tak to nevim, co je na tom prijemnyho? Mam to jako chapat, ze to dela dobre Tobe, kdyz ma Tvoje holka jazyk v Tvym zadku a Ty se s ni pak libas nebo vzrusuje Tebe dokoncovat jeji hygienu???

Petr (Ne, 2. 3. 2003 - 15:03)

Tak si sem neměl lézt, teď si nestěžuj a nedělej z nás prasata jen proto, že nevíš co je příjemný.

Parik (Pá, 28. 2. 2003 - 21:02)

smarjaaaa, no kam jsem se to dostal, co je to za hovado? No ja se z toho asi zbleju!!! Velebnosti, no to uz je do nebe volajici!!!!!

Legatka (Pá, 28. 2. 2003 - 21:02)

Moje kamaradka ma kocku a ta si velice rada vylizuje kadacek,sem tam si i nakaka do pusinky,ale u zvirat je to asi normalni.Lidem prdel nelizu,ale na kamaradcine kocicce si smlsnu rada.

Alfonz (Po, 27. 1. 2003 - 23:01)

Prasata, cunata! Jen si jedzte sve hovna! Fuj! Chce se mi blejt!Alfonz

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 17:10)

Oli jedine co je tu des si ty ty pako jedno vylizany.

Návštěvník (St, 18. 9. 2002 - 01:09)

Miluju mazlení a lízání krásného dívčího zadečku, ale sám to mít nemusím. Je-li v Praze a okolí nějaká hezká dívčí prdelka lačná polaskání tak E-mail je pod jménem a tel. 0777/053007.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 21:09)

Análkem končit.Přece jen, (i ve zdravém) konečníku jsou bakterie, na rozdíl od ostatních intimních otvorů (pokud je člověk zdravý).

Návštěvník (Po, 9. 9. 2002 - 10:09)

A jak postupovat?Chci mu to takhle udelat,ale mam nejdriv zacit s oralem a pak zajet na analek,nebo naopak,jak silne mam lizat,kdy s prstickama apod..poradte

Návštěvník (Po, 26. 8. 2002 - 11:08)

Partnerka, která je pasivní, se možná stydí. Zkuste zhasnout a pustit nějakou hezkou hudbu a trocha alkoholu neškodí a pak se třeba bude snažit víc.

Návštěvník (St, 21. 8. 2002 - 09:08)

Mé partnerce i mně se to móc líbí... bohužel partnerka je v této oblasti (orálu obecně) úplně pasivní :-( Co se dá dělat. Nutit se k tomu nedá.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2002 - 21:08)

Teda ta LadyDi ta to popsala perfektně. Až se mi začali sbíhat sliny. Chtěl bych být na místě jejího přítele.Ta šťávička to je supéééér. Mňam, mňam.

Reklama

Přidat komentář