Reklama

Lízání prdelky

Seann (Út, 20. 4. 2004 - 23:04)

Konečně jsem narazil na zajimavou diskuzi, lízání zadečku je vážně super a můžu říct kdo to zkusí ten se nenabaží. Lízání zadečků zdar.

Jirka (So, 21. 2. 2004 - 14:02)

Hlupče! Nemáš ani za mák pochopení pro člověka a jeho radosti. Nebyli jsme obdařeni životem proto, aby nás pár hlupáků poučovalo, že máme žít jen proto, abysme se nakonec dočkali nebe. Nechápu, proč bych pak měl žít, když bych celý ten čas promarnil odříkáváním a čekáním na něco, co je až po smrti(jestli vůbec je tak, jak křesťanství tvrdí). KRIPLE! Sejdeme se v nebi a tam si prdele vylížeme všichni společně, to se vsaď! a budeš pak mít co dohánět!

Ježíšek z jesli (Pá, 23. 1. 2004 - 19:01)

Tomu tvýmu Alahovi ji vylezeme taky my vsichni tri (otec, syn i Duch Svatý).

ABDULLAH (Pá, 23. 1. 2004 - 03:01)

Nahližím,že jste banda zdegenerovaných ,perverznich, nevěřících psů, fuj, takové hanebné téma! Až nad Evropou zavlaje vítězná vlajka islámu, bude mě potěšením podřezat vám hrdla ku větší slávě proroka Mohammeda. ALLAH AKHBAR! :)

Martin (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

Vzkaz pro Abdullah nebo jak se to pako jmenuje. Když tak vyznáváš islám tak táhni do Afghánistánu ať ti tam stejní magoři jako ty uřežou hlavu. Nevím proč sem píšeš když tě to téma nezajímá. Neotravuj tady lidi nějakou trapnou vlajkou. Blbe.

Sala Din (Čt, 6. 11. 2003 - 07:11)

Já vážně nechápu ty lidi, co to odsuzují, aniž by to zkusili. Já to zkusil - prostě bomba. A vzrušuje to i mě i partnerku. A když se to líbí oboum a hygiena je na prvním místě je to nádheera.

Tom (Po, 13. 10. 2003 - 15:10)

Rád mojí kočičce olizuji prdelku, někdy se jí to líbí víc, někdy míň. Občas tam zkouším zasouvat jazyk trochu dovnitř.Taky mám rád, když to dělá ona mě, což sice není tak často, ale je to SUPER NĚŽNÉ.

tajna (Pá, 3. 10. 2003 - 13:10)

no b.h. vidim, ze si tu delas peknou srandu a nebo jsi totalni dement.pokud si dobre pamatuju, tak jeste v jinem tematu jsi psal, jak ohybas svou tchyni, tak jdi s tim svym bozstvem nekam.

Monika (Pá, 3. 10. 2003 - 01:10)

Ach jo, věřím tomu, že Tě tohle téma pěkně vzrušuje, co?

b.h. (Pá, 3. 10. 2003 - 00:10)

to Petr: "vysrat" neni sproste slovo jen vulgarismus, takze verim Vsemohoucimu, ze mi odpusti. narodil od sodomie, coz je hrich smrtelny. Rozdil mezi obycejnym kalenim s sranim je evidentni. To druhe je vydatnejsi a intenzivnejsi. A pro ty blizniho sveho pripodobnujes k neme tvari - volu? Coz vsichni nejsme hovadka Bozi?

Petr (Čt, 2. 10. 2003 - 22:10)

pro B.H. - Skončíš v ohni pekelném taky, protože jsi napsal "VYSRAT" a to je hřích, vole.

b.h. (Čt, 2. 10. 2003 - 18:10)

Boby Brixi, me je take lito, ale jsi muj blizni a musim Vam vsem otevrit oci a vratit Vas na cestu zboznosti ku spokojenosti naseho Pana. Jak muzete k takovym nechutnostem sva tela, kterymi Vas Buh obdaril, vubec propujcit. Vzdyt skoncite v ohni pekelnem, cozpak se nebojite boziho hnevu?Obratte svou tvar k Buhu a dejte se na cestu pokani!!

Návštěvník (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

Ty budeš v pekle kouřit čuráky za ty kecy.

BobyBrix (Čt, 2. 10. 2003 - 09:10)

vzkaz pro b.h. - vidím tvoje příspěvky u více témat a musím říct, je to pořád stejné. Jediné co ti na to můžu říct - je mi tě opravdu líto.....

Martin (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

b. h je asi pěkný ubožák

Ivan, 38 let (St, 1. 10. 2003 - 09:10)

Rád lížu partnerce prdelku /a nejen ji!/ a ona totéž provádí mě. Je to velmi vzrušující, samosebou, že dodržujeme všechna hygienická pravidla. Nepřijde mi to jako nějaká úchylka, naopak je to skvělé zpestření sexu. A když se rozšíří o dráždění análního otvoru, je to úplně bezchybné. Komu to nevyhovuje nebo se nelíbí, neměl by se nám nadávat a spíš by měl sám projevit, co má rád, abychom se event. přiučili. Zdravím všechny, kteří rádi lížou, je to krásné!!!

b.h. (Út, 30. 9. 2003 - 01:09)

Ted uz vam jen zbyva vysrat se navzajem jeden druhemu primo do xichtu. Budete se smazit v ohni pekelnem, vy sodomisti!!

Martin (Út, 20. 4. 2021 - 13:04)

Že vždy ti co se neumí podepsat píšou sračky.

kimor (Po, 29. 9. 2003 - 22:09)

Pokud je čistota na 1. místě, tak mi to nevadí. jemně jezdit jazýčkem, tak pak jen skučí blahem. A asi jsem to dělal dobře, že si mě pak otočina a oplatila mi to. A potvrzuji, paráda.

josef (Po, 29. 9. 2003 - 20:09)

Docela mne zaujalo téma. Vyzkousel jsem to ihned na své prítelkyni.Byla nadsená. Já také, bylo to neznámé, nové. Dotýkat se rukama analního otvor, to slo, ale jazykem? Nastestí prítelkyne je velmi cistotná a vonavá a kdyz clovek miluje udelá cokoliv aby partnera uspokojil.Muj záver. Lízaní prdelky se moc líbí a líbí se to i partnerce a to je dulezité Josef.

Reklama

Přidat komentář