Reklama

Lízání prdelky

Návštěvník (Út, 20. 8. 2002 - 19:08)

Mě se to moc líbí a občas to praktikujeme. Mohlo by to být i častěji. Sexu zdar, ahoj.

Návštěvník (Út, 20. 8. 2002 - 06:08)

Jen si lízejte prdele, když se vám to líbí a chutná vám to!

Návštěvník (Po, 19. 8. 2002 - 15:08)

Miluju to. Přítel mi to dělá tak, že mi olizuje poštěváček, stydké pysky a potom prcinku. A já dosáhnu orgasmu o jakém se mnoha ženám ani nesnilo.Samozřejmě, že dodržuji maximální hygienu a mnohdy si před našimi sexuálními radovánkami udělám menší klystýrek, abych byla co nejčistější. Rozhodně to stojí to za tu námahu, protože pak si užiju to co se jen tak nezažívá. A přítel je také spokojen, protože mu vždycky svojí šťávičkou z mojí pipulky ostříkám celý obličej, a to máte vidět jak se štastně oblizuje. Muži to mají hodně rádi.

Lojzin (So, 13. 8. 2022 - 05:08)

Nádhera , takhle to má být , tiše vám oboum závidím , chtěl bych takovou ženu

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2002 - 14:07)

Pri oralku,kdyz mi do zadecku strci tak lehounce,jen kousicek prstiku,tak se i rychleji udelam.

Návštěvník (So, 13. 7. 2002 - 22:07)

Na jednom sexualnim vecirku, nechci to zrovna nazvat grupacem jsem to videla. On se mmnou soulozil a jeho pritelkyne mu lizala zadeckovou dirku. A tehda me to silene udivilo.Ja jsem si naivne myslela (byla jsem mlada a ne zase tak zkusena), ze jako chlapum se to nelibi, ze se to libi zenam, protoze to maji pekne u sebe.Jeden muj pritel mi to take delal, chvili sem a chvili tam a to bylo!!!

Návštěvník (Pá, 12. 7. 2002 - 20:07)

Já ti to udelam...

srdicko007 (Čt, 11. 7. 2002 - 14:07)

Jani: Dík, že jsi se neurazila. Rozhodně by ses do toho neměla nutit, ale za zkoušku to stojí. Partnera rozhodně překvapíš.Olí: Na světě je tolik divných věcí. Jinak dík, že nás, kterým se to líbí za to neodsuzuješ. Od některých lidí je to naprosto běžné.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2002 - 14:07)

cau je to des

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2002 - 14:07)

nevím, nikdy jsem to s partnerem neukousela,ale je to divný.cau

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2002 - 13:07)

Nevim,partner to me zatim nevyzadoval,to spis peknej oralek,ja vim,mela bych zacit sama,ale nevim,trosinku me to odpuzuje,jsem opicka sobecka,ja vim,ale treba se prekonam.

lasdie (St, 28. 11. 2018 - 17:11)

Když to nevyžadoval třeba to ani nechce.Mě vzrušuje moc lízat holce prdelku ale že by to bylo naopak mě nikdy moc nezaujalo

f.erda (Čt, 11. 7. 2002 - 11:07)

A MOHL BYCH VĚDĚT PROČ TO NECHCEŠ DĚLAT PARTNEROVI?? kDYŽ VÍŠ JAKÁ JE TO NÁDHERA!

srdicko007 (St, 3. 7. 2002 - 13:07)

No to se tedy styď. Tak ty si hezky užíváš a na partnera nemyslíš. Ty jsi teda, ale opička. A líbí se ti to, že jo? Už jsem taky byl napaden, že jsem pomalu úchyl, ale jak je vidět ženám i mužům se to líbí. Aby ne, když v okolí zadečkové dírečky je tolik nervových zakončení a tak je to hodně vzrušující. Lízání zdar a lízání pipinky a prcinky zvlášť!!!

Návštěvník (St, 3. 7. 2002 - 10:07)

Me se to moc libi,ale budu asi trochu sobecka-pouze kdyz to dela partner mne.

srdicko007 (Čt, 20. 6. 2002 - 10:06)

Ještě pdotknu, nejsem si vědom, že bych špatně zařadil tento příspěvek. Nevím z jakého důvodu byl zařazen do rubriky Nezařazené. Příspěvek jsem zadával jako nový do rubriky Sex a vztahy.

srdicko007 (Čt, 20. 6. 2002 - 10:06)

Stanuš: Nemyslím si, že by tato témata patřila jinam. Je zde rubrika sex a vztahy? Je! Domnívám se, že jakékoliv sexuální praktiky souvisí také se vztahem dvou partnerů. Nebo to tak není. Myslím si, že je zajímavé diskutovat o těchto záležitostech. Každý se může dozvědět něco nového co může vylepšit partnerský sexuální život.

Stanuš (Čt, 20. 6. 2002 - 05:06)

Proč si nenajdeš chat o sexu atd... Myslím, že tam by ses vyřádil víc než tady v doktorce, tohole je spíše zaměřený na zdraví atd.. Někdy žasnu nad některými dotazy, které bych zařadila do jiné rubriky.

Návštěvník (St, 19. 6. 2002 - 12:06)

mě se to taky líbí, ale můj současný partner můj názor bohužel nezdílí, takže si o tom můžu nechat akorát snít

jaja (Po, 10. 2. 2020 - 20:02)

to je skoda

Reklama

Přidat komentář