Reklama

stříkání semene

Milan (Ne, 16. 12. 2012 - 10:12)

..a my jsme spolu teprve 3...Od 47 chlapa čekať velkou potenci je znakem neznalosti mužské sexuality, s prominutím. Nemá 20. A hlavně si s ním třeba promluvit.

Tak (Ne, 16. 12. 2012 - 09:12)

..a my jsme spolu teprve 3...to bude ono,žil delší dobu sám,tak si na to asi zvykl.Třeba se to ještě změní a kdyby ne,jsou horší věci na světě,hlavně že vás nezanedbává úplně.

žena (Ne, 16. 12. 2012 - 08:12)

neumím si představit,že.....a my jsme spolu teprve 3 roky...ikdyž je nám přes 40- jemu teda 47..ale asi jak byl delší dobu sám, tak to řešil takhle...a zvyk je železná košile a když to chce mít, tak nejlépe teď hned a když já nejsem doma...tak si to udělá sám a nepřemýšlí, že třeba budu mít chuť...trochu sobecké, ale asi ho už nezměním. Má ale zase na druhou stranu i jiné vlastnosti, kterých si u něj cením a tak nějak zase nechci dělat z komára velblouda, jen jsem se tady zeptala, jestli to jde podle velikosti nějak poznat, že je má vystříkaná..:-)

žena (Ne, 16. 12. 2012 - 08:12)

neumím si představit,že......no tak v tomhle já zrovna zábrany tak nějak nemám, ráda zouším nové věci a myslím, že jsem zrovna ta, která spíš koná než přemýšlí jak na to...

katka (So, 15. 12. 2012 - 21:12)

neumím si představit,že...Tak u nás je to v pohodě, můj partner chce souložit pomalu denně, je mu 31 let a semeno mi vystříká kam zrovna chci.

Máš pravdu, (So, 15. 12. 2012 - 21:12)

...chacha...ne všichni muži...neumím si představit,že bych svému manželovi měla říct a ptát se ho,proč si to dělá sám,to je takové divné,smích.Hele,nevím,sice je to takové divné,ale na druhou stranu s tebou spí 2 krát do týdne,tak to můžeš být ráda,přece jenom by bylo horší,kdyby s tebou nechtěl spát vůbec a přitom by se sám ukájel.Zkuste něco nového,myslím si,že vyhledává něco co vidí na internetu a s tebou to nemá.Rozumíš po letech to chce nějakou změnu.

žena (So, 15. 12. 2012 - 21:12)

A proč si o tom......chacha...ne všichni muži jsou přístupní a vstířcní rozhovoru..když jsem začala s hovorem, bylo mi odpovězeno tak nějk neurčito a stejně se to koná dál..takže s pány vést rozhovor na téma: proč raději masturbují než souoží se svou partnerkou-ochotnou k čemukoiv, je bezpředmětný, poněvadž na rovinu neřeknou nikdy jak to je...nevím z jakého důvodu. Jsem člověk, který raději slyší pravdu, než milosrdnou lež....a to je s tím mým potom začarovaný kruh....jneženevím už jakým zplsobem tomu mému to říct, aby byl férový ařekl narovinu nako to má...raději mi tedy všší bulíky na nos..asi jako většina mužů..aby se sami neztrapnili nebo já nevím co, aby jejich ego asi neutrpělo...Jenže v podstatě já se ráda miluji, se vším všudy- on asi také- ale raději sám a pohodlně-bez námahy,bývá častěji sám doma a jak se mu chce, chce to hned a nečeká, až já přijedu z práce....a pak už to jaksi nemá asi ten správný náboj, tak se nějak neagažuje...nevvím akt co s tím...promluvy neuspěly a nezájem z mé strany taky nefunguje...nevydržím to, chápete ne:?

Q (So, 15. 12. 2012 - 14:12)

musím souhlasit.Ale tady...Z konvencniho pohledu to treba trosku divne je. Kdyz se na vec ale podivame trochu s nadhledem, zjistime, ze kulturni vzorce, ktere formuji nas evropsky zpusob uspokojovani lidskeho sexualniho pudu, vlastne znasilnuji lidskou prirozenost.

Nase kultura stale povazuje nejen za normalni, ale i za zadouci, abychom po dlouha desitileti bydleli spolecne s nejakou podobne starou osobou opacneho pohlavi, a ve svych sexualnich stycich se omezili vyhradne na takovouto osobu.

Clovek vsak zadny prirozeny sklon k monogamii nema, a vetsina lidskych kultur vzdy byla a je polygamnich.

Monogamie se sice hodi pro zajisteni stabilniho prostredi k dlouhodobemu uvadeni naseho potomstva do neobycejnych slozitosti nasi novodobe civilizace, ale cenou monogamie je prave znasilneni nasi sexualni prirozenosti.

Miliardy lidi dnes ziji v dlouhodobych monogamnich svazcich, ktere je prinejmensim plne sexualne neuspokojuji, nebo jsou jim vyslovene protivne.

Projevem toho pak je mimo jine i to, kdyz nektery z partneru tu a tam uprednostni sexualni sebeukajeni i v situaci, kdy ma moznost se svym dlouhodobym partnerem opacneho pohlavi normalne soulozit.

Milan (So, 15. 12. 2012 - 14:12)

..tak to jsem si myslela...A proč si o tom nepromluvíte ?

(So, 15. 12. 2012 - 14:12)

Nevim, proc by mely vsechny...musím souhlasit.Ale tady byla ted diskuze na jiné téma.Jinak,jak tu píšete,každý má jinou potřebu,ale když jsou oba partneři doma a muž má potřebu se ukájet sám,i když jeho žena může,tak to je přece trošku divné.

Q (So, 15. 12. 2012 - 14:12)

1-2 krát do týdne to si...Nevim, proc by mely vsechny zeny sve partnery trvale uspokojovat do te miry, aby tito davali vzdy a bez vyjimky prednost sexu s partnerkou pred onanii.

Navic zeny se prece svym partnerum tez rady odpiraji, a to casto proto, aby si na nich timto manipulativnim zpusobem vynutily nejaky mimosexualni prospech.

I kdyby tomu ale tak nebylo, je takrka nemozne si predstavit, ze by oba partneri chteli presne stejny pocet soulozi za kazdy tyden, mesic ci rok, a ze by kazdou z techto soulozi soucasne vyzadovali presne ve stejny okamzik. To by prece nedavalo logiku uz jen kvuli menstruacnimu cyklu zeny, ktery s ni jeji muzsky partner (aspon je-li muzem biologicky, a ne jen uredne) urcite nesdili.

Tak (So, 15. 12. 2012 - 13:12)

1-2 krát do týdne to si myslím,že je normální.Ale pokud jste teda oba doma a vy víte,že si to dělá sám,tak to by mi teda hodně vadilo.Asi se u vás stala někde chyba,protože takhle to vypadá,že než spát s vámi,tak mu spíš dělá dobře,když se ukájí sám a to je přece zvláštní,většinou každý dá přednost svému partnerovi,než hrátky sama se sebou.Ale třeba se pletete a jenom si to namlouváte,i to je možné.

žena (So, 15. 12. 2012 - 13:12)

Vás tahal za nos,to.....tak to jsem si myslela také, že když máme jeden druhého, nemá potřebu, ....ale po objevení p..čka na netu a potřísněných kapesníků a také menšího zájmu o styk se mnou - tak 1-2x za týden...někdy ani to ne...tak mám jiný názor..Jsem tolerantní, také si to občas udělám sama, ale raději s partnerem..jenže ten už je vyčerpaný", takže...nevím, jestli mi tentokrát valil"klíny do hlavy" nebo to byla fakt pravda...

Milan (So, 15. 12. 2012 - 11:12)

...a dá se poznat podle...Podle ochablosti varlat se to zjistit nedá, spíše podle mmožství ejakulátu. Ale není to 100%-ní.

Jestli (So, 15. 12. 2012 - 10:12)

...a dá se poznat podle...Vás tahal za nos,to nevím,jen si tak říkám,proč si myslíte,že si to dělal sám?,přece pokud máme jeden druhého,tak nemáme potřebu si to dělat sami.Něco jiného je,když byste měla partnera delší dobu daleko od domova.

žena (So, 15. 12. 2012 - 10:12)

U mě je dálka výstřiku......a dá se poznat podle velikosti, resp. scvrklosti, "prověšenosti" varlat, že je muž má vyprázdněná ? Je třeba velikost po 2-3dnech bez výstřiku větší nebo napjatější? Mě totiž tvrdil přítel, že je unavený z pohybových aktivit v přírodě, ale když se chtěl mazlit (asi naoko kvůli mě ), tak se mu ani nepostavil a varlata měl svěšená,lehká, malá...Pak si ho postavil a udělal sám, já jsem mu trochu pomohla, ale semena měl jen tak větší kávovou lžičku. Tak si spíš myslím, že si ho třeba vyhonil sám třeba i několikrát denně a pak i únava z přírody a už mu to nešlo...ale vymluvil se jen na tu únavu. To by mě zajímalo, jestli mě tahá za nos...

Filip (Čt, 13. 12. 2012 - 21:12)

strikej to, pod okurky, ty budou

Slavomir (St, 20. 6. 2012 - 17:06)

Je mi 18 let, v poslední...Staň sa vegetariánom, to by mohlo množstvo spermy zmenšiť.

Mirek (St, 20. 6. 2012 - 16:06)

Je mi 18 let, v poslední době jsem ale překvapen, při dlouhém dráždění penisu, nejen masturbaci ale i třeba orálním sexu nebo koitusu, mívám při orgasmu velice objemné výstřiky, někdy se objem výstřiku blíží i k jednomu deci, nevím co mám s takovým množstvím spermatu dělat, bývá to nepříjemné když se to dostane kam nemá, prosím poraďte co mám dělat aby nebylo spermatu tolik.

ostřelovač (Čt, 31. 5. 2012 - 00:05)

Já dávám běžně 7 metrů

Reklama

Přidat komentář