Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

... (St, 9. 10. 2013 - 08:10)

Zdenku odkud jsi ? Asi bys...pokud chceš psát za Martinu, měl bys mít také její úroveň pravopisu, pitomče. Takhle ti nikdo nesežere, že to psala ona.¨
Tvůj pologramotný projev je teda síla. To by byli děťátka k pohledání, malí pitomečkové...

Martina (St, 9. 10. 2013 - 05:10)

Zdenku odkud jsi ? Asi bys kvůli tomu nastříkání semena do mě nejel přes celou republiku .........je mi 33, jsem z malé obce na Děčínsku. A celkem pohledná. A co když se nepovede napoprvé a museli bysme to zkoušet víckrát, to je pravděpodobné. A musím to utajit před manželem

haha (Út, 8. 10. 2013 - 21:10)

Milá Martino , mám......"ale určitě se nespolehnu na zdroj z této diskuze... záleží mi na tom, jestli je inteligentní.." A na to reaguje EXTRÉMNĚ INTELIGENTNÍ Zdeněk, který asi umí šukat, což umí ovšem všichni chlapi, ale nedokáže přenést do svého zakrnělého mozku přečtenou informaci. Martino, debily nebrat!!!

Zdeněk (Út, 8. 10. 2013 - 12:10)

Také hledám kluka na...Milá Martino , mám vysokoškolské vzdělání a 4 zdravé děti . Nabízím Ti diskrétní oplodnění / 775052911 / .

Martina (Út, 8. 10. 2013 - 04:10)

Také hledám kluka na oplodnění. Manžel to sice do mne stříká, ale pořád nic, asi je neplodný, bohužel. Ale určitě se nespolehnu na zdroj z této diskuse. Hledám ve svém okolí, také mi záleží na tom co je zač....Jestli je inteligentní, jaké má vlastnosti. Mám vyhlédnutého spolužáka ze školy, je výkonný, má už 3 děti a je úspěšný.

Teta (Út, 8. 10. 2013 - 00:10)

Já mám vztah s mužem o...Máš pravdu. Mě je 55 a mému příteli je 37. Nežijeme spolu, ale už víc jak náš vztah trvá a je to pořád moc krásné. Jsme si blízcí. Neřešíme co bude zítra, žijeme dneškem. Oba jsem zamilovaní alítáme v tom nepředstavitelně. Přítel je milý, až moc pracovitý a bezvadný kamarád.

kuky (Čt, 3. 10. 2013 - 12:10)

Je mne 39, dlouho jsem vybiral az jsem si vybral to co jsem hledal, mame dva krasne kluky a hezke manzelstvi, na kterem samozrejme musime "makat", bez toho to nejde. V dobe kdy jsem byl svobodny a odhanel spoustu hezkych divek a zen, jsem mel v hlave prave zralost zen, kdy ja byl ten mladsi a to mne zustalo az dodnes. Stale obdivuju kombinaci krasy, zraleho veku, sexappealu, to se neda nijak upravit ci v hlave vymazat. K

vypadněte!! (Út, 24. 9. 2013 - 13:09)

Na diskrétnost vám sere pes. Když už cizí dítě, tak někoho prověřeného s dobrými geny a ne nějakého loudila z Internetu, který si jinak nevrzne.

Martin (Út, 24. 9. 2013 - 12:09)

Ženám toužícím po otěhotnění nabízím diskrétní oplodnění / 603413327 / .

jsi (Út, 24. 9. 2013 - 11:09)

tady poněkud mimo úchyle!!!

Zdeněk (Po, 23. 9. 2013 - 13:09)

Vdaným ženám s neplodnými manžely nabízím diskrétní a něžné oplodnění / 775052911 / .

EVA (Ne, 22. 9. 2013 - 11:09)

Jasně že to může fungovat. Moje babička byla o 10let starší než děda a měli přímo idylické manželství a to ještě za těžkýho komunismu. První dítě měli v jejích 40letech, druhé pak za dva roky později.

adam (So, 21. 9. 2013 - 16:09)

Já myslím, že to nemůže fungovat. Dřív nebo později se chlap začne ohlížet po mladší...to je přirozené...

Viktore (So, 21. 9. 2013 - 16:09)

Jméno: VIKTOR | Věk: 40 |...Na tohle ti sere pes, úchyle...

ach jo (So, 21. 9. 2013 - 15:09)

Jméno: VIKTOR | Věk: 40 |...ty vole, přečti si to po sobě... Myslíš, že nějaká ženská by chtěla dítě s negramotným blbem? Když už cizí geny, tak kvalitní. Já například bych chtěla mít inteligentní dítě, ne malýho pitomečka.

Touhaa (So, 21. 9. 2013 - 10:09)

Pavlíno , máš pravdu . Já...Věkový rozdíl deset let je podle mě limit,aby vztah klapal a aby si ti dva přizpůsobili jeden druhému, aby byli schopni plnit očekávání...větší rozdíl už je riziko, že po pominutí zamilovanosti sice přijde období klidné lásky, ale každý má jiné očekávání, žije jiné období života. Platí to pochopitelně i pro případ starší muž a mladší žena

Milan či Viktor (So, 21. 9. 2013 - 10:09)

Milá Denisko , je mi 31 let...Jméno: VIKTOR | Věk: 40 | Město: Brno | Kraj: Jihomoravský | číslo inzerátu: 832
Nabizim sp
AHOJTE MILE DAMY,JSEM MUZ KTERY MA RAD FER,A JSEM SPOLEHLIVY,JSEM NEKURAK ABSTINENT,ZDRAVY,TOUTO CESTOU BYCHOM RAD POZNAL ZENU,KTERE BYCHOM UDELAL RADOST SPLODIL JI TO PO CEM TOUZI MIT KRASNE MIMINKO,DIVAM SE OBCAS VENKU JAK SE NEKTERE MAMINKY HRAJI S MIMINKEM A JAK JSOU SCASTNI KDYZ SE NA TO MIMINKO DIVAJI DO JICH OCICEK,LIBAJI TI KRECHKE RUCICKY,A SJOU PRI TOM FAKT SCASTNI,A PROTO TADY NABIZIM FEROVOU POMOC,V PRIPADE ZAJMU PISTE NA CISLO 728174855 PA VIKTOR

Helena (So, 21. 9. 2013 - 09:09)

Já mám vztah s mužem o...Pavlíno , máš pravdu . Já mám o 10 let mladšího milence a klape nám to .

Milan (Pá, 20. 9. 2013 - 18:09)

Michale,možná se budeš...Milá Denisko , je mi 31 let a rád se s Tebou pomiluju / 720587855 / .

Hele (St, 2. 12. 2015 - 20:12)

Jaký máte názor na...A víš, že uvažuji již delší dobu o něčem podobném? Taky mám rád starší ženy.
Proti gustu žádný dišputát...

Reklama

Přidat komentář