Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Lea (St, 2. 12. 2015 - 19:12)

Jaký máte názor na perspektivnost vztahu žena 40 ĺet, bezdětná, štíhlá, pohodová, muž 30 let, dosud bez vážnějšího vztahu, děti ani jeden nechtějí. Jde mužům tolik o vzhled a je pravidlem, že časem odejde k mladší? znáte nějaký podobný fungující vztah? Nemyslím sex, ale vztah.

Vláďa (St, 2. 12. 2015 - 12:12)

Dokud se dají dát vejce pod slepici a mohou být teoreticky kuřata tak to klape.Když jeden je starý a druhý by jěště chtěl a jen kvůli rozdílu věku je to špatně a proti přírodě.

Vláďa (St, 2. 12. 2015 - 12:12)

Zdravý vztah podle mne není...Karel je Bůh,běžný Český blbec v jeho věku je troska.

Madla (St, 2. 12. 2015 - 12:12)

Karel got to už ale...Zdravý vztah podle mne není takový, kde jeden žije na úkor druhého a jeden z partnerů trpí. Jakmile oba ve vztahu prospívají, tak je takový vztah zdraví. U Gotta nedovedu posoudit, ale pochybuju, že příčinou současných problémů by byl vztah s Ivankou, spíš bych řekla, že ta mu hodně pomáhá to ustát. A ona též nevypadá, že by vedle Gotta nějak chřadla.

Vláďa (St, 2. 12. 2015 - 12:12)

Já zastávám názor, že v...Karel got to už ale přehnal.Janda měl taky zajíčka ale včas ji nechal,chtěla si ho ochočit,dle mého tenhle vztah vnučka děda není už zdravý ,tak možná pro pracháče,kdy vnučkodceru zajistí.

Vláďa (St, 2. 12. 2015 - 11:12)

Já bych se těhle...Přijde chlap ke zralejší sedumdesátce a povídá,dejme si rande a večeři,ona odmítá.On na to :"Neříkejte ,že by to nešlo?!"
Ona na to: "Šlo,ale nejste můj typ..."

Madla (St, 2. 12. 2015 - 11:12)

Já bych se těhle...Já zastávám názor, že v dospělosti věk hraje jen orientační roli...Mnohdy starší lidé jsou na tom fyzicky i pszchicky lépe než mladší...Kdo je pak starší?

karel (St, 2. 12. 2015 - 11:12)

Já bych se těhle seznamovaček už v pokročilém věku bál,ta motivace nabalit si padesátku mně trochu děsí.
Mně přijde schůdné když si mladý 18-tiletý kluk najde pštadvacítku, a s ní pak žije i když ona už má děti z předchozího manželství a žádné už nechce,ale rozumějí si,ale ne jako matka a syn ale spíš jako bratr a starší kamarádka.

alfons (St, 2. 12. 2015 - 09:12)

Ale jsou i případy naopak...Je mi 37 a taky mám chuť na padesátku+,jen kdyby nějaká byly

Líza (St, 2. 12. 2015 - 01:12)

Myslim ze vekovej rozdil je...Ale jsou i případy naopak ,že existují starší ženy,které mají lepší figuru a vitalitu než "nějak8 klisnička" a dovedou si mladšího partnera "hýčkat" společně se svou vyzrálostí a zkušenostmi umí nabídnout více než mladší adeptky,nevýhodu je že už často mají děti z předchozího manželství...a další už nechtějí.

Big Lebowski (St, 2. 12. 2015 - 00:12)

Myslim ze vekovej rozdil je dulezity. Pokud je partnerka starsi o 5 let plus,minus jde to,ale pokud o vice,tak bych v tom spis hledala psychicke problemy. Kamos vzdy hledal starsi zeny(mamanek,mama je ta nejlepsi zenska na svete), ze jsou vyzralejsi a blabla. Jemu 31 ji 35. To ze je zenska starsi, NEZNAMENA ZE JE S NI LEPSI ZITI! Vytahnete si hlavy z prdele. Ano clovek se vekem stava obecne moudrejsi,ale kolikrat je 25citka rozumejsi nez 40citka! Ta jeho mu delala zbytecny zarlivy sceny a kdyz se vozrala tak byla agresivni. Vse ma sve plusy a minusy,kolikrat je padesatnik vytalnejsi nez dvacatnik a tu svou holcicku si hycka. Bohuzel, uz ma vetsinou take deti z predchoziho vztahu,dalsi nechce,ale furt lepsi kombinece nez kdyz je starsi zena. Je sice hezke,ze ji mlady zajicek nabiji ENERGII,ale zajicek ji VETSINOU(z 90%?)vymeni za mladsi krasotinku. Viz. Demi Moore×Ashton Kutcher,Borhyova×Hrdlicka! Nevim co si obe nany mysleli. U Borhyovky on byl o celych 10 let mladsi,uz jen tim postojem,jak se vzdycky postavil pred kameru, to byl typickej frajirek. O Ashtonovy ani nemluvim,hollywoodskej frajirek o 20 let mladsi. Nejvic to zazdila Trumpova Ivana, kde byl rozdil snad 30 let a jeji opevovany italsky hrebecek ji posleze obral a odkopl. Zenska naivita nezna mezi.... Nerikam ze to vzdy nejde,urcite se najdou pripady,ale dle me spise velky vyjimky....

Jde to? (Út, 1. 12. 2015 - 02:12)

Ne všechno, co jde, jaksi stojí za to zkoušet...

Zdeněk (Út, 1. 12. 2015 - 01:12)

Ráda se seznámím se...Ahoj klidně se s tebou seznámím můj email: [email protected] a jmenuji se zdeněk a je mi 29 let modré oči černé krátké vlasy odepiš ano?

Jeník (Ne, 28. 6. 2015 - 00:06)

Ahojky všichni tady...Ahoj Dano, naprosto s tebou souhlasím. To je právě ono. Proč by nemohla starší žena mít mladšího přítele? Když ti dva budou rozumět,
byť jsou od sebe o tolik a o tolik let. A aspoň si ta starší žena nebude připadat že patří do starýho železa.
To už tady byl takový ‘‘výtečník‘‘, kterých o ženách kolem 50tky se vyjadřoval jako že jsou starý popelnice a trabant.
Já si to rozhodně nemyslím. Pro mě jste starší
holky, krásné a přítulné. Daleko víc než ty mladý. Prostě k nakousnutí, hmm.....

Dana (So, 27. 6. 2015 - 23:06)

Ahojky všichni tady přísedící.Tak za sebe říkám,že mě přitahují mladší muži,tak od 30 let a to mi je 54.Raději do sebe pustim mladého krásného muže,než oslintaného pardála buhvi s kolik nemocema a nebo co hledá na doma pečovatelku,sedícího doma s lahváčem při fotbale atd..Nechci vedle něho zestárnout.Vedle mladšího jsem omládla.Otáčejí se za mnou muži různého věku.Můj o dvacet let mladší přítel mi řík? jak jsem krásná,jak mám pěknou postavu a stejně tak i zadek.Jak mi mladé holky mužou závidět mou figuru.I když jsem dost sebekritická tak a koukám na ty dnešní mladý holky tak mu to věřím.Když mají muži o 40 let mladší ženy,proč by to nebylo naopak,proč by si žena také nemohla najít mladšího partnera.

Jana (Pá, 26. 6. 2015 - 17:06)

Já mám po 50ce a mám ráda mladé borce, takové klasické, obyčejné žádné výtahy! Sex je s nimi báječný, rádi se učí co neumí a jsou velmi dobrými učedníky...Jak jim ukážu jak se má lízat, tak mám orgáč za orgáčem.
I do zadku to mladé nejchtěj a já podržím a mám to moc ráda. Je pravda že mám větší zadek, ale to oni zbožnují...
Cákají pakjak mladí chlapci, já se nemusím bát že otěhotním!
A to je paráda!!!

Jeník (Pá, 26. 6. 2015 - 16:06)

klub pratel zehuCopak copak, závidíš?

ty vole (Pá, 26. 6. 2015 - 16:06)

klub pratel zehu

Jeník (Pá, 26. 6. 2015 - 16:06)

Je mi 29 a nejvice me...Tak to seš můj člověk! Já mám taky raději starší od 40ti. - 50let. Nevadí i přes 50. Milování určitě, ale i další běžný věci, co se týka vztahu. Kéž by, kéž by...

Lucaso (Pá, 26. 6. 2015 - 16:06)

Je mi 29 a nejvice me pritahuji zeny po 40,klidne okolo 50.Mam rad sex vseho druhu a nejkvalitneji ho prozivam s padesatnicena.Takova udrzovana postava,pekne obleceni,tvarovane nozky a jeste tvarovanejsi vystouplejsi zadecek vas nenecha chladnym.Staci sledovat zrale zeny v mhd a poznam jak by vyoadala naha:)Pri analnim sexu prozijete slast o moc vetsi nez mladou slecnou.Mate na co zezadu prirazet.Co se oralku tyce,kvalitni vysani jsem mel vzdy.Starsi vs mladsi,vzdy zvolim radsi starsi.

Reklama

Přidat komentář