Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

jirka (Pá, 12. 10. 2018 - 22:10)

Kluk to nebere jako dlouhodobý vztah , prostě dokdy se dá , tak zůstane. Je zajímavé, že když přítelkyne té ženský zjistí , s kým spí , naoko to odsuzujou, ale když jich potkám jenom já , samy se nabízej ...

Michal (Pá, 12. 10. 2018 - 21:10)

Dlouhodoby vztah "starsi zena - mlady muz", skoro nikdy nemuze fungovat. Kdyz je ji k padesati a jejimu milenci kolem dvaceti, tak to jeste muze fungovat. Ale kdyz je ji 70, tak je jen malo ctyricetiletych muzu, ktery by meli chut s takovou babickou mit sex.

Roman (Pá, 12. 10. 2018 - 13:10)

Já myslím že to může fungovat. Pár takových znám. Je to hodně o povaze. Za sebe já mám raději mladší. Stejně staré mi příjdou jako moje starší ségra nebo moje teta. Ale mám jednu paní která dělala v kanclu kam jsem pracovně jezdil, dnes je mojí zákaznicí, takže stále v kontaktu i když tam již nepracuje. Je asi tak o 12 let starší, asi tak 60. a ta mi nedá spát. Je strašně příjemná a moc mne přitahuje. Je sxi a moc bych ji chtěl.

jirka (Pá, 12. 10. 2018 - 13:10)

Čau Honzo, u vás je ten...Přesně jak to píše Pavel , takový vztah je o sexu . Je to mama hotel + sex , nic víc , nic míň. Já mám už 3. takový vztah . Chodil jsem i s mladýma holkama , ale tohle je lepší. Klady : navařeno , co chceš, uklizeno , je to bez keců , nemůže otěhotnět , sex kdy chceš a jak chceš , je to levné Zápory: nemůžeš s ní ven , její přátelé tě nesnášej , tví se jí pošklebují , její rodina tě nenávidí , nemá to budoucnost ( děti , bydlení) její tělo už není nic moc - povislá prsa , faldy na břiše , celulitida , popraskané žilky ( nechce být nahá , furt jen v tým blbým triku) někdy (po orgasmu?) si cvrkne , takže jí buď pošleš umýt , nebo to dokončíš na pochcané.. Bilance je ale i tak vesměs kladná , prostě je víc kladů jak záporů . Jenom pozor , když hledáte . Jestli má 50ka na sobě kilo dermacolu a myslí si , že jí je 20 tak utíkejte ( můj vztah č.1 ). Nejlepší je klidná , dlouho sama ,bez dětí , nebo ať jsou daleko ... (vztah č.3) taky pozor na některé ženské po přechodu , prostě nejsou vlhké a když si jí pokaždé maže lubrikantem je to všechno jen né sexi (vztah č.2 ) . Pro mladé kluky ale rozhodně výhra...

Pavel (Pá, 12. 10. 2018 - 01:10)

Myslím, že tohle ani...Čau Honzo, u vás je ten věkový rozdíl ještě větší než u nás. Já jsem zažil něco podobného. Že začátku to bylo výborné. Celou dobu vlastně to bylo stejné, ale já jsem začal chtít něco jiného. Co se týče volnosti tu jsem měl taky, mohl jsem si chodit s klukama na pivo jak jsem se chtěl. I společně jsme chodili na nějaké akce. Teplou večeři jsem měl také. Byli jsme spolu i na dovolené v Itálii a sex jak jsem psal byl vinikajici. Ale teď chci holku +- v mém věku na normální vztah do budoucna. Bylo těžké se sní rozejít, ale jsem rád že jsem to udělal. Já jsem ji když to tak napíšu nejradši š*kal. Ale byl to vztah hlavně o sexu a žádná budoucnost

honza (Čt, 11. 10. 2018 - 06:10)

Mně je 22, nedávno jsem se...Myslím, že tohle ani nemůže být klasický vztah . Ona sice říká , že mne miluje , ale nevím . Pro mne je to prostě pohoda...

Pavel (Čt, 11. 10. 2018 - 00:10)

Mě se taky vždy líbili...Mně je 22, nedávno jsem se rozešel s 39letou holkou. Byli jsme spolu rok. Co se týče sexuální stránky to bylo výborné, ale na dlouhodobý klasický vztah to není ono. Mneli jsme spolu pěkný vztah, ale ne takový jaký bych chtěl. Hrál v tom věkový rozdíl velkou roli. Chvíli jsme spolu byli i ve společné domácnosti, ale postupem času jsem chtěli každý něco jiného. Vztah není jen sex.

luci (St, 10. 10. 2018 - 23:10)

Zajimavy. Ty prispivas na...Jaké si to kdo udělá , takové to má.

Michal (St, 10. 10. 2018 - 22:10)

Je mi 21 a už přes rok...Zajimavy. Ty prispivas na domacnost, ale nemusis uklizet a nic od ni nedostavas (kapesny, dary, atd). Kdy bude sex zalezi na tobe. To je presny opak situace kterou znam ja.

honza (St, 10. 10. 2018 - 21:10)

Je mi 21 a už přes rok žiji se ženou po 50 a je to super. Má to několik nevýhod , ale jinak dobrý. Vím, že jsem možná mamánek a sobec, ale je to tak. Doma je vždy uklizeno , nic se neřeší , navařeno to co chci . Neřeším dovolenou , byt , je ráda když něco přidám. Když jdu s klukama na pivo, je ráda , že se v pohodě vrátím...A sex taky . Když se chci hrát , neprotestuje , a když nechci , udělám pár tahů a ona je i tak furt v pohodě...

Anna (St, 10. 10. 2018 - 16:10)

ahojky,mne je 26 let a libi...Není to jen o věku , je to o porozumění a ráno vstát a vidět , že ten druhý kouká po mladších je k ničemu , ale má na to právo.

johnY (St, 8. 11. 2017 - 11:11)

Ahoj, je mi 22 a mám o 12 let starší přítelkyni. Je rozvedena a má 10ti letou dceru. Miluji ji je to nejlepší holka co jsem měl . A v posteli je suprova

johnY (St, 8. 11. 2017 - 09:11)

To je přeci jasné že se...Ahoj, je mi 22 a mám o 12 let starší přítelkyni. Je rozvedena a má 10ti letou dceru. Miluji ji je to nejlepší holka co jsem měl . A v posteli je suprova

Michal (Po, 22. 2. 2016 - 22:02)

Píšeš,pokud by byli oba...Proto jsou nejlepsi vysokoskolaci. Nemuzou byt hloupi a casto jsou hezci. A pro nektere je urcite lepsi byt vydrzovany starsi atraktivni zenou, nez si privydelavat jako cisnik, nebo u pokladny v supermarketu.

Thelma (Po, 22. 2. 2016 - 12:02)

Píšeš,pokud by byli oba...Něco navíc,já vím,penízky.Já jsem samostatná jednotka a nepotřebuji vydržovat.Jde o to koho poznáš.Mladí muži se mnohdy chovají k ženám lépe než starší.Pravdou je že mnoho mladších jsou ve většině frajírci.Chce to narazit na správný kousek.

.. (Po, 22. 2. 2016 - 07:02)

To je přeci jasné že se...Píšeš,pokud by byli oba přitažlivý.Pak by muselo rozhodnou chování,nejenom věk.Kolikrát je kluk opravdu pěkný,že by se člověk hned zamiloval,ale pak otevře pusu a je zamilovanosti.Mě pěkný vzhled nestačí,naopak,musí mít něco navíc.

Thelma (Po, 22. 2. 2016 - 07:02)

To je přeci jasné že se jednalo o zlatokopku.Za sebe mohu říci,že mě kdyby se dvořil přitažlivý padesátník a stejně tak i třicátník,přijala bych pozvání na rande od toho mladšího pokud by mne ubezpečil že mu nejde jen o sex,ale o vztah.Na mladšího se přeci jen dívá líp a žije vedle něho líp.Starší chlapi by si taky vybrali na stejném místě tu mladší.
Takže ženský neberte pořád ty mrzutý a nervní páprdy a najděte si mladšího.Takového co to s vámi bude myslet vážně.

ja (Ne, 21. 2. 2016 - 13:02)

Ale ono opravdu může jít o...Mají leda tak charismatickou peněženku pro ty mladý.Takže si to teď vlastně přiznala proč si vybíráš takovéto dobře situované starší chlapy.Pro peníze.Konečně to z tebe po všemožným okecávání vypadlo:)Padesátiletého roznašeče pizzy by jsi si nevybrala i kdyby byl sebehezčí a jako milius.Ale jakmile to má kravatu a sako,ejhle,ono by to mohlo být bohatý a pak se "zamiluje" každá,i do pučmelouna nebo obluďáka.

.. (Ne, 21. 2. 2016 - 10:02)

Věř že ne,znám spoustu...Ale ono opravdu může jít o lásku a samozřejmě nemusí.Ale když si vezmeš,ti bohatší chlapi mají určité charisma a i ten nehezký prostě něco dokázal a už tím pro ženu může být přitažliví.Chlap,který něco vybudoval,má peníze,tak si samozřejmě víc vybírá,chce k sobě trošku rovnou,má na to.

nóó (Ne, 21. 2. 2016 - 09:02)

Máš pravdu,o těch...jdi už s tím svým dědkem někam. Jsi na jiné diskusi.

Reklama

Přidat komentář