Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Jarda (Ne, 1. 10. 2006 - 01:10)

Helehele Pavle, abych toho nezneuzil :)

To jako ze Svedi jsou prazaci? Promin asi naivni otazku, ale to jsem v zivote neslysel.
Takze party Iva, Vivi, Pavel, Jarda? Hmmm, zajimava myslenka. Co damy na to? Haha, probrat vsechny na doktorce u napoje pro zletile osoby. Zacal bych Zkopanym :)

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Jardo, pokud mně budeš ještě říkat 'kluku', pak můžeš klidně přitvrdit. To se mi dobře čte. :-))'

Pavel pro Ivu,v (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Pokud mi chcete napsat - starsipartner"seznam.cz

Jarda (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Pavle ty kluku stastnej! :))

Pavel pro Silno (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Když už jsme tu všichni Švédi (jak nám brňáci říkají), tak bychom se klidně mohli někdy někde sejít.'

Pavel pro Jardu (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

S Ivou v jiném kontaktu nejsem, ale musím Ti říct, že má moc příjemný hlas, je to krásná žena a nádherně líbá. Už jseš Ty závistivče klidný?

Ivo, děkuji. Mimochodem, mluvila jsi mně ze srdce.'

pro IVU (So, 30. 9. 2006 - 23:09)

Ivo, jak vidím, pěkně ti to dává zabrat, je těžké radit, jsem totiž v podobné situaci, mám rodinu, skoro dospělé děti, bezvadného manžela,vytížená jsem až až, že spíše nestíhám,najednou mi přišel náhodně do cesty muž o 8 let mladší a jasně mi dává najevo zájem o dobrodružství se mnou. Také se setkávám s tím, že mi všichni hádají méně let, ale on ví přesně kolik mi je A je to pro něj důležité.Zatím odolávám a čím více odmítám, tím více ho to láká.
'

pro Jardu (So, 30. 9. 2006 - 20:09)

Ne, ne, to není proto, že Pavel mi radí jít do nějaké té aféry. Víš Jardo, mám dost odstup od lidí jen tak mi někdo nesedí, zrovna jako tobě a spousty dalším lidem a zrovna je to tak, když si s někým vyměním pár řádečků, tak nějak buď mi ten člověk sedne, nebo ne.To nebylo v odpovědi, že jsem chtěla třeba slyšet jdi toho.Né né to tak není. Budu úpřimná - to co si mi radil ty, tak já bych radila taky své nejlepší kamarádce/, ale to je normální. Zase na druhou stranu to co radil Pavel, bych poradila jiné kámošce. Třeba. Musela bych ale znát jejich celý život tak jak žili a jak žijou. Každá žena ví své. Jse ráda, že jsem si vás všechny našla a pozorně si vás pročítám. Můžu říct, že je to lepší než nějaká učebnice , kterou jsem studovala do svých 24 let. Jsou odpovědě, které jsou trochu hrubší, ale ty já letmo pročítám a jak říkám, jdou mimo mě. Doufám, že si rozumíme, jinak by mě to moc mrzelo. Vážně. Iva'

viki (So, 30. 9. 2006 - 19:09)

To jsem oznamovala fšem:-), to je ale náhodička, samá Praha! Už jsem myslela, že tohle forum je zamořené Brňáky a Moraváky:-).'

Jarda (So, 30. 9. 2006 - 19:09)

Ivco, vsak jsem tam dal smajlika. Jeste otazecka: ty jsi s Pavlem ve styku i mimo toto forum?
Ja jen, ze pises, ze se ti s nim dobre komunikuje, pritom ti tady jen odpovedel na otazku zrovna tak, jako ja.
Pointa je mozna v tom, ze on ti na rozdil ode mne radi do te afery jit :)

Viki, to jsi oznamovala komu? Ja jsem z Prahy :))

pro Jardu (So, 30. 9. 2006 - 18:09)

Pavel mi tu jiskru určitě neukáže, ale dobře se mi s ním komunikuje. Možná mi může někdy poradit např. v práci, třeba. Pracuji v JUSTICI a někdy si nebudu vědět s něčím poradit. Třeba. Iva'

pro Pavla (So, 30. 9. 2006 - 18:09)

Je mi vážně líto, ale nejde to. Možná bych dostala víc psaníček a o to já zrovna moc nestojím. Iva'

viki (So, 30. 9. 2006 - 16:09)

Jen tak mimochodem, taky bydlím kousek od Prahy:-).'

viki (So, 30. 9. 2006 - 15:09)

Jardo, skvělý:-), vidíš, k čemu všemu je dobrá tranvaj:-).'

Jarda (So, 30. 9. 2006 - 15:09)

Tak koukam ze ne kluk v tranvaji, ale Pavel nakonec ukaze Ive jiskru zivota :))

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 15:09)

Ivo tady snad ne. Dej mi mail a já Ti to napíšu.'

Iva (So, 30. 9. 2006 - 14:09)

Tak tedy - odkud jste pane?

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 14:09)

Ivo, je dost dobře možné, že bydlíme kousek od sebe a že bychom si to možná mohli říct, tak říkajíc, přes plot. :-)'

Pavel (So, 30. 9. 2006 - 14:09)

Vím že jsem ostuda, ale díval jsem se chvílemi po obědě do sebe, ale mám tu ještě pár restů do práce. Takže na hezké póčo se dívám jen z okna.'

Pro Pavla (So, 30. 9. 2006 - 13:09)

Ahojky. Pavle to si se trefil. Dopolene jsem vařila /čočkovou polévku, bramborový knedlík uzený a špenát/. No a teď jdu na úklid a k večeru zase žehlit. No a tak je to pořád dokola už 24 let. Naštěstí mě uklízet baví horší je to s vařením, ale musím.Venku je nádherně, bydlím kousíček za Prahou a příroda volá. Tak vezmu Garouška to je náš pejsek /hladkosrstý foxteriér/ a vyrazíme do lesíčka. A co děláš momentálně ty? Iva'

Reklama

Přidat komentář