Reklama

vaginismus?

Návštěvník (Po, 8. 4. 2002 - 18:04)

No super Dominiko, to rád čtu. Neotálej a jdi do toho. Čím dříve tu objevím, jak hledáš cestu k řešení, tím budu radši :-) Držím palce.

Dominika Novotn (Ne, 7. 4. 2002 - 19:04)

Cau.Dnes mam trochu casu a tak ze zvedavosti jsem se mrkla jestli nekdo nepripsal pro me odpoved.Dekuji tem co si udelali cas na odpoved.Neda se nic delat a budu muset vyhledat odbornou pomoct.Zajimam se dost o psychologii a tak celkem vim,co me bude cekat.Dominika

Návštěvník (So, 6. 4. 2002 - 21:04)

Ahoj Domi.Zdraví Tě Honza (autor tématu "Panic ve 23" - mimochodem moc díky za odpověď).Myslím,že nejlepší by asi opravdu bylo vyhledat odbornou pomoc. Přeju Ti i Tvému příteli hodně štěstí.Měj se.

Návštěvník (Út, 2. 4. 2002 - 09:04)

Ahoj Dominiko, nejsem sice lékař, ale zkusím na Tvůj zoufalý příspěvek zareagovat. Ty největší problémy v sexu jsou ukryty v psychice (např. několikanásobně větší problémy s potencí mají prvorození muži či jedináčci nežli ti ostatní). Co vím laicky o vaginismu, tak tam se jedná o psychický blok, v jehož důsledku se zablokuje svalstvo pochvy a pak to nejde. Jedna moje kamarádka má podobný problém a docela chápu proč (zatím to řeší rezignací). Určitě vyhledejte odbornou pomoc, protože neřešení příčin vašich problémů psychické bloky jenom prohlubuje a zhoršuje.

Dominika Novotn (Po, 1. 4. 2002 - 16:04)

Asi priblizne v dobe dospelosti jsem se seznamila s pritelem.Nic zvlastniho,ze?Za par mesicu to budou ctyri roky a porad nemame nebo spis nemuzeme mit pohlavni styk.Bud ma problem muj pritel s penisem nebo nekdy prozmenu ho nemuzem dostat do me.Celou dobu si rikame,ze budeme muset nekam zajit a vyhledat pomoct.Takze za prve v nasem okoli nikoho neznam,kdo by mohl byt panna a panic v nasem veku a doufam,ze aspon se nekde najde jediny par,ktery mel stejny problem.Jsme oba vzruseni a zkouseli jsme vsechno mozne a porad nic.Co s tim.Ja,vim ono se rekne uplne jednoducha vec strcit penis do diry,ale co kdyz to nejde.Nebo jde,ale prozmenu s pomerne dostatecne velkym penisem pokud se do me dostane kousek do vnitr se najednou zmensi.Uz nevim,co dal???????????????????

Reklama

Přidat komentář