Reklama

vaginismus?

aki (So, 30. 7. 2005 - 12:07)

ahoj matysku,koukam, ze tahle diskuse je uz dele jak rok stara, ale nevim jak jinak Te kontaktovat, tak budu doufat, ze se tu trebas nekdy zastavis a ze se k Tobe moje zoufala prosba dostane... Prosim, nemel bys jmeno ci jakykoliv kontakt na toho konkretniho doktora, ke kteremu Tva partnerka chodila k Apolinarum ohledne vaginismu? Je to pro me hodne dulezite! Prosim!!!! Napis mi kdyztak do mailu. diky moc!!!

Hanka (Pá, 21. 1. 2005 - 22:01)

Ahoj, odbornou pomoc byste mohly najít na: www.sexintim.cz.Přeji co nejméně trápení a brzké vyřešení problému. Hanka

matysek (So, 21. 2. 2004 - 19:02)

Nebyl jsem u toho, ale co muzu ti samozrejme reprodukovat co vim od pritelkyne. Proste si jen lehla, on si vzal rukavici a dukladne ji namazal znecitlivujici masti. Poté ji strcil do pochvy jeden prst a ruzne s nim "vrtel". Ji to bolelo, ale rekl, ze neprestane dokud ona ty svali nepovoli. Chvilku spolu zapasili, ale asi po pul minute se ji to podarilo, on ji tam strcil druhy prst a to uz ji tolik nebolelo. Tusim, ze od treti navstevy se to zacalo vyrazne zlepsovat a doktor zacal pouzivat 3 prsty. Pritelkyne mela vzdy po zbytek dne neprijemne paleni v pochve, ale to se take stale zlepsovalo a nini uz ho nema. Rozhodne se doktora neboj!!! Ackoli to boli, tak on vi co dela a minimalne za jednu navstevu, pri ktere zjisti zda je problem psychyckeho nebo fyzickeho razu a muze urcit zpusob lecby.Ma pritelkyne dokazala tu bolest po prvnich 4 navstevach prekonat a dnes po 4 mesicich leceni, zaciname dokonale pronikat do taju milovani...:) jeste to zdaleka neni uplne dokonale, ale o to je to krasnejsi...kazdy maly uspech nas velice povzbuzuje do dalsiho poznavani kras LASKY!!! pa:)

Marie (Po, 9. 2. 2004 - 08:02)

Matysku mohl by si napsat co tam ten doktor delal ze to bolelo?Mam ten problem taky,ale doktoru se bojim.Nechci aby mi tam nekdo cizi sahal a tak ...

matysek (So, 7. 2. 2004 - 15:02)

Jen vam chci rict, aby jste se nevzdavali a trpelivost opravdu ruze prinasi!!!Za ty den tomu budou 3 roku co jsem se svou pritelkyni. 2 a ctvrt roku co jsme se prvne pokouseli o pohlavni styk. Pokazde se projevil vaginismus a ke styku nedoslo ani jednou. Nejvice sem se do ni dostal aso 1/4 penisu. Pred 3 mesici jsme zacali dochazet na Sexuologicky ustav v Praze v ulici u Apolinare. Ja pouze jako doprovod a pritelkyne jako pacient. Pan doktor byl docela razny, ale presto hodny a ochotny. Partnerku to obzvlaste poprve velmi bolelo, ale od pana doktora je to neco jineho, vydrzela a vyplatilo se. Po cca 7 navstevach a hodinach naseho treninku jsme se DOCKALI. DNES SME SE PRVE MILOVALI. Neni to jeste zdaleko to prave orechove, ale ten pokrok byl obrovsky a hlavne je to neco krasneho a za ty roky cekani a odrikani to stalo.Proto vam vsem doporucuji postupovat stejne. Rozhodne se doktoru (sexuologu) nebojte. I kdyz jsou razni a nekdy vas to bude bolet, vydrzte a dockate se. Preji vam vsem mnoho trpelivosti, vyresenych problemu, krasne dny, MILUJTE SE dle libosti:) a hlavne se mejte radi!!! zdravi matysek:)

vrninka (So, 22. 11. 2003 - 19:11)

ahoj, protože jsem hledala na internetu pomoc proti vaginismu, narazila jsem na tuto stranku. Chodím s přítelem už 2 roky a pořád nic. Podle rady si strkám dovnitř prsty, ale nemá to žádné výsledky. Vůbec se nám to nedaří. Jsme z toho moc zoufalí. Chystáme se navštívit sexuologa, ale nevím co mě čeká. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti. Dík za odpověď.

Andrea (Út, 29. 7. 2003 - 22:07)

Co ses Karle zac? Nejaka chodici raklama na penetraci ci co? TO te uz nerajcujou, ty co to chteji, ale ti kterym to nejde. Uchyle, myslis si, ze jsi vrchol sexualnich dovednosti. Kdyz to nejde tem zenam i s tim, ktereho miluju, tak jim to urcite pujde s tebou, ty neukojenej playboyi!!!!!!!!!!!!!!!!

Míla (Út, 29. 7. 2003 - 13:07)

Mate s tím zkukšenost a jak jste to překonali?

Dominika (St, 29. 1. 2003 - 19:01)

Krasny rano, poledne nebo vecer.Psala jsem, ze neni s kym, protoze jsem mimo Cr. a to dlouhodobe.Skoda pro me.Chapu, ze se ochuzuji o krasne pozitky, ale jsem na tom porad stejne.Ted uz hur, ze nemam ani s kym.Nechci hledat jen nekoho, abych to vyzkousela znovu, ze mi to opet nejde.Az nekoho potkam, vyuziju rad tady vsech, kterych mi neco napsali.Dominika

Karel (Út, 28. 1. 2003 - 08:01)

Ahoj " JÁ ", píšeš,že není s kým ? Je to určitě nedostatek odhodlanostia pocit prohry.To se před osobami na kterých Ti záleží špatně aplikuje.Nabízím Ti svoji pomoc jak popisuji v příspěvku,stačí odepsat a diskrétně to můžeme řešit.Jednou se začít musí.Čím budeš starší,tím to budeš hůře pociťovat a budeš mít zbytečný komplex.Škoda každého dne,kdy se připravuješ o krásné zážitky dospělých.Odepiš - KAREL

JA (Pá, 24. 1. 2003 - 19:01)

Kazda rada dobra.Stale stejny problem, ale ted je spis problem v tom, ze ho vubec neresim.Neni pomalu totiz ani s kym. Diky za radu. D.

JA (Pá, 24. 1. 2003 - 19:01)

Kazda rada dobra.Stale stejny problem, ale ted je spis problem v tom, ze ho vubec neresim.Neni pomalu totiz ani s kym. Diky za radu. D.

Karel (Pá, 10. 1. 2003 - 09:01)

Díky svým zkušenostem s tímto problémem,který byl v několika příspěvcích velice dobře popsán jak se ho zbavit zatím i bez odborné spolupráce lékaře bych Ti uměl jej vyřešit.Nejsem žádný senzace chtivý mladík,nesmíš dojít k zakomplexovanosti a pochybnostem o své ženskosti,kterou si dovede sama vyřešit veškerá ženská populace.Kamarádský vztah zaměřený na tento problém by byl pro Tebe z psychického důvodu více šetrný než návštěva lékaře.Alespoň v této zatím první etapě.Tady někdy více udělalá psychika než "prst".Neboj se toho.Chce to ale ten správný protějšek,to není žádná ostuda.I muži mají své problémy.Jestli chceš pomoci odepiš na email.Ahoj a hlavu vzhůru.

Andrea (St, 8. 1. 2003 - 20:01)

ahojte,mam taky problem v podstate peknych par rokov.uz od puberty som sa snazila dat si tampon a proste do m&;241;a nejde! mam 22,som stale panna a zacinam si mysliet,ze sa u m&;241;a jedna o vaginizmus.skusala som sa uvolnit,ale jednoducho do seba nedostanem absolutne nic(moze to byt hocico tenke) a ked to skusam silou,hrozne to boli.ma niekto podobny problem?

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2002 - 15:12)

Měli jsme, a vlastně máme stejný problém. Náš problém byl vlastně o to větší, že má manželka je tak citlivá, že mi nedovolí ani vložit prsty do své jeskyňky. Navíc i já ho mám mírně zkřivenýho směrem dolů při plné erekci, což taky není zrovna nejvhodnější tvar na penetrování. Na gynekologii partnerku vyšetřili, ale nic nenormálního nenašli. Doporušili ji nějaký prášky na uklidnění a před sexem trochu šampaňskýho.Vše jsme nakonec vyřešili tím způsobem, že jsme delší dobu provozovali jen tzv. vnější sex, to znamená jen dráždění vnějších zon a nepokoušel jsem se o zavedení penisu dovnitř. Tím si manželka celkem zvykla na cizý dotyk svého pohlaví. Obou nám to celkem vyhovovalo. Časem jsme, ale zapojili do hry i vibrátorek a jeho zavádění dovnitř. Pak jsme na tom byli tak, že manželka se musela před skutečným pohlavním stykem sama připravit zavedením vibrátoru dovnitř a pak mě si ho tam sama zavedla. Vždy jsem ale musel být velmi opatrný, abych jí ji nějakým nechtěným pohybem nevylekal a ta její se zase nesevřela, protože pak je to pro ni dost bolestivé. Pokrok dnes je ale dost značný, protože dnes už ten vibrátor před stykem používat nemusí a stačí ji jen dostatečně předehrát, aby byla dostatečně vlhká a něměla strach z bolesti.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2002 - 12:09)

Milá Dominiko! Rozhodla jsem se po přečtení této stránky Ti také něco napsat. S mým přítelem jsme měli stejný problém. Možná to u Vás opravdu bude spíše psychického rázu. Unás to bylo spíše nezkušeností. Já v 19 a půl panna - ještě k tomu docela nesmělá, můj přítel ve 26 a půl také ještě panic - ještě k tomu také nesmělý. Už jsem také začínala mít obavy, jestli nám to vůbec někdy půjde a bude nám to v oblasti sexu klapat, protože opustit bych ho za žádnou cenu nechtěla, ale být bez krásných prožitků ze sexu jsem být také nechtěla. Také svůj penis do mě ze začátku nemohl dostat. Uspokojoval mě alespoň prsty. Ze začátku to zkoušel jedním, pak postupně s více. Bylo to nádherné. Dostával mě do extáze - jak tam tak s nimi hýbal. Já ho také uspokojovala rukou. Vždy se udělal. Ale jakmile jsme to konečně chtěli zkusit a zastrčit jeho penis do mé jeskyňky - oba dost vzrušení - tak to prostě nešlo. Zkoušel si ho tam dát rukou, ale vždy trochu ochabl, takže to pak už nošlo vůbec. Jednou jsme ale byli malinko - opravdu MALINKO - povzbuzení alkoholem. To máš pak vidět ty divy. Jste pak oba odvážnější a nesmělost jde stranou. Ty můžeš mít v sobě trošičku víc než jen MALINKO alkoholu, ale Tvůj přítel ať víc jak to MALINKO nezkouší. Pak to má úplně opačný účinek (u partnera). Ten večer se nám to povedlo, i když si ho tam musel dát rukou. To ale rozhodně vůbec nevadilo. Bylo to tak nádherné. Vůbec mě to nebolelo (panna už jsem od prstování totiž nebyla). spíme spolu teprve pás měsíců. Většinou si ze začátku pomáhá rukou, aby se do mě penisem dostal. Pak už to jde samo. Víme oba, že to chce prostě jen čas..... a zkušenosti. A pokud jsme je ani jeden neměli, musíme je nabrat spolu. Takže se navzájem učíme a objevujeme všechny krásy sexu... i orálního.Nevím, jestli Ti ještě teď můj příspěvek na něco bude. Třeba už jste to také překonali, ať už s odbornou pomocí nebo bez ní. To není důležité. A možná taky Váš případ byl jiného rázu. Jen jsem Ti chtěla napsat, že nejste na světě jediný, kdo měl úplně stejný (alespoň zdánlivě stejný) problém.Měj se fajn, někdy se tu ozvi, co a jak, a přeji mnoho úspěchů a krásných milování.

Návštěvník (Út, 13. 8. 2002 - 00:08)

Ahoj,zkoušeli jste lubrikační gel?A nebo orální sex,možná kdyby ti ji pořádně vylízal k orgasmu by jsi se pak uvolnila a on by do tebe vniknul.Jinak fakt nějaká odborná pomoc.Přeju brzy úspěch:o))

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2002 - 20:06)

Petra to napsala skvěle...Naše vědomí a ještě víc podvědomí jsou kolikrát pěkný prevíti...S tím sexem je to ale nepříjemné, že to je to moc hezká záležitost, která dělá život bohatším, protože nám cosi dává (a co člověk to taky každého +) a člověk je k tomu tak krásně váben... Zkuste si sehnat knížku Mars a Venuše v ložnici (a je dobrá i pro pokročilé :-) Jděte na to od lesa, či z druhé strany. Nebojte se experimentovat a dělat i blázniviny. Další dobrá věc na odblokování je kineziologie. Dokáže (zdánlivě bez vaší aktivní účasti) objevit blok a s vaší pomoci ho korektovat, aby vše zapadlo opět do své harmonie. Máte výhodu, jste na to dva, a máte se rádi....to by v tom byl čert! :-) Držím vám palce

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2002 - 16:06)

Ahoj Dominiko,měla jsem před více nez 10 roky stejny problem. S radou u odborniku jsem moc spokojena nebyla. Na gynekologii jsem pripadala sestram k smichu, že mi to nejde. Na sexuologii si spiše chtel muj vaginismus u mne vyzkouset lekar ve skutecnosti. Obcas jsou o tom i zpravy v TV. Je to porucha s prevahou psychiky. dej si teplou sprchu, přikryj se přikrývkou. Nejdříve ty sama pak tvuj partner opatrne zastrčte prst do pochvy. hezky jemne hladte jeji steny, uvolnujte ji, laskejte. Pohyby nesmí bolet, vse musí být příjemné a v klidné příjemné atmosféře. Zkus si v zrcátku prohlédnou jakou máš panenskou blánu. Nekdy když je vice vyvinutá, může se sama napínat, tahat za poševní vchod a to bolí tim víc čím víc se snaziš o proniknutí. Když to nejde, tak partnerův úd do sebe nedávej. Pěkně si hrajte a laskejte Tvojí pampelišku. Neber si léky ani alkohol. Lékaři provádí sami nebo pacientka doma, že si do pochvy zavádí postupně větší a větší válečky, dilatátory. Na plastickou operaci pochvy, aby ti ji udelali vetší nechoď. Stejně by ti nepomohla, problem je jinde. Po porodu ji budeš mít velkou až až.Mela jsem stím hodně velke trápení a moc dobře vím jak to stresuje. Mam ti to rozepsat jeste podrobneji, nebo už stačí. Napiš jak vam to jde. Mnoho hezkych zážitků a radosti z partnerskeho sexu preje Petra

Návštěvník (St, 29. 5. 2002 - 15:05)

Měli jsme podobný problém, vše vyřeší návšteva sexuologa

Reklama

Přidat komentář