Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Ciwe (Čt, 4. 12. 2014 - 15:12)

Pro Lenku - ano, to se...Ne, náhodou to nebylo. Bylo to tou nehodou.

nena93 (St, 3. 12. 2014 - 20:12)

Před léty jsem si poranila nohu. Manžel mě odvezl do nemocnice na pohotovost. Po chvíli tam přivezli kluka, z kterého stříkala doslova krev. Prý proletěl oknem.....Nesnáším krev, udělalo se mi zle, tak jsem se dobelhala na lavičku ven. Nemohla jsem dýchat a omdlela jsem.....Pak jsem viděla jak se můj muž mi snaží otevřít pusu klíčema od auta, ale nešlo to. Měla jsem zatlé zuby a křeč. Mě to bylo jedno, nemohla jsem své tělo ovládat.....Současně jsem padala do nějaké "roury! a cítila, že tam není prostor a čas. Je to obrovský osvobozující zážitek, nic Vás nebolí. Při tom jsem slyšela jako by hrálo najednou asi 100 rádií a já si řekla,je to úžasné neumím jazyky ale všechno vím....Pod sebou jsem viděla na konci roury takové to měkké světlo, jako je na obrazech starých mistrů.....Určitě to byla jen chvíle,ale ten pocit, ta euforie, kdy nic nevážíte a jako peříčko klouzáte dolů je nezapomenutelná.....Pak mě vzbudili, zase mě bolela noha a co jsem všechno věděla před tím jsem zapoměla.......Jestli takhle vypadá smrt, tak se na ní těším...

David (St, 3. 12. 2014 - 15:12)

Pro Lenku - ano, to se stává.Nejde o astrální cestování )které je cíleným procesem), ale o vytěsnění z těla, které se často stává právě při nehodách atd. Pravděpodobně jsi těm záchranářům říkala spíše nějaké podvědomé hlouposti, ale ty sama jsi byla tam nahoře.
Myslím, že to je hodně zajímavý zážitek, který jistě nebyl jen tak náhodou

Lenka (Pá, 28. 11. 2014 - 07:11)

Dobrý den, prosím můžete mi poradit? Před třemi měsíci jsem měla těžkou nehodu. Měla jsem středně těžké zranění. Ale nyní k tomu důležitému, ani na chvíli jsem neztratila vědomí, měla jsem ukrutné bolesti a pak najednou jako bych se vystřelila z těla ven. Byla jsem nad sebou, slyšela mluvit hasiče, záchranáře, vše jsem vnímala.Viděla jsem i slyšela sama sebe jak komunikuji se zachranáři. Ale byla jsem sama k sobě chladná, věděla jsem, že to jsem já a vůbec mne neznepokojovalo, že jsem nad tělem. Bylo mi dobře a kdybych mohla tak bych se již do těla nevrátila. Nemohu to pochopit, myslela jsem, že tyto stavy prožívá člověk v komatu atd. Ale já viděla sebe samu jak komunikuji se záchranáři.

V uvozovkách? (Út, 25. 11. 2014 - 12:11)

myslela jsem to v uvozovkách.Další, která neví, co vlastně chce říct.

jo (Út, 25. 11. 2014 - 11:11)

?přesně, někdo napíše jen AC nebo řekne duch a hned se toho někdo chytne a udělá z toho pomalu sektu.

Prosím tě, jaký (Út, 25. 11. 2014 - 11:11)

tak to jo.ale různí lidé...?

Karel (Út, 25. 11. 2014 - 09:11)

Pouze mi to ukázalo že existuje i cosi víc než obyč. bezduchá hmota. Jako pokus zajímavé.

Karel (Út, 25. 11. 2014 - 06:11)

Už docela dlouho to...Nejsnažší je využití spánku. Ve spánku vystupuje AT samovolně a mnoho snů jsopu astrální zážitky. Jde o to zaměřit se na výstup v době před usnutím. Pravidelně každý večer.
Pohodlně se uložím, zavřu oči, uvolním se a začnu si představovat obrazně jak vstávám, rozhlížím se po místnosti, otevírám dveře a jdu pomalu na nějaké mně dobře známé místo. Kvůli ověření. - Samozřejmně během cviční usnu...
Pokus opakuji pravidelně každý večer.
Pokud se mi ono vystoupení povede, měl bych vidět co se na místě na které jsem se nasměroval v danou chvíli odehrává.
Pokud se v oné době na onom místě něco děje - řada lidiček jak víme vede i noční život, někde se i v noci pracuje - měl bych vidět jaká tam je situace právě v době mé "astrální" návštěvy.

Dalibor (Út, 18. 11. 2014 - 18:11)

Nevím jak to zkoušíš,ale podle mě je základ úspěchu být dobře vyspaný(nejlépe po ránu) a mít na to absolutní klid.Dělám to tak,že při zavřených očí ve tmě hledám jakékoliv tvary,které se mi začnou vybarvovat až vznikne prostor,do kterého jakoby přeskočím.Ale není to vždy takhle.Někdy jen vnímám klid a jakoby se pomalu zvedám.Napřed se snažím zvednout ruku,ale ta fizická stále leží a až se to povede,tak se vyvlíknu s těla a je to.

Josef D. (Út, 18. 11. 2014 - 15:11)

Už docela dlouho to zkouším ale nic. nemáte na to nějakou radu?

fuck of eu (Út, 18. 11. 2014 - 12:11)

vy jste magoři...

Shogun (Čt, 13. 11. 2014 - 15:11)

řekl jsem že již...Vždyť tě nikdo komunikovat nenutí :)
Říkám ti celou dobu: vyjasni si, co pro tebe AC znamená. Pokud o něm mluvíš jako o úniku z reality, pak je to pro tebe jen nefunkční fantazírování a nemůžeš druhým dechem říkat, že to funguje. Pokud říkáš, že to funguje, pak nemůžeš tvrdit, že je to únik od reality, neboť to naopak pomáhá realitu poznat, případně dokonce ovlivňovat.

Naopak, jakési "vyšší sféry", pokud nemají kontakt s realitou, jsou jen únikem od ní. Zkrátka myslím, že tady celou dobu plácáš jen prázdnou slámu a vydáváš ji za zlato, snažíš se naznačovat "něco víc" a sám nevíš co.

Já žádného duchovního mistra nevyhledávám. Nehodlám k nikomu vzhlížet, žrát ho s chlupama, vytyčovat si od něj cestu, která se mi nelíbí, nebo poslouchat poučky, kterým nevěřím. Různé osoby/bytosti ti můžou pomoci, ale dělat mistra? V tom případě z tebe nebude nic víc než jen jejich nový odlitek nebo oddenek.
Ani jsem tu vlastně o žádných mistrech nemluvil. Mluvil jsem o masokombinátu hromadných náboženství.

jojó (Čt, 13. 11. 2014 - 12:11)

řekl jsem že již...Máš recht, moudřejší ustoupí. Shogun prostě nikdy neuzná, že by se mohl mýlit.

Shogun (St, 12. 11. 2014 - 14:11)

shogune,shogune...ono to...Toníku, Toníku...
Především by sis měl sám před sebou vyjasnit, co to astrální cestování teda je: jestli únik do jiné reality (fantazie), nebo věc, která funguje v této realitě. Zatím to vypadá, že je to to, co se ti zrovna hodí.

Už jsem ti tu jednou vysvětloval, jak je to s oněmi duchovními vůdci a masovým náboženským hnutím celkově. Oni nemají žádný přímý zájem na tom, aby stoupenec něco reálně uměl. Oni ho především potřebují dostat do závislosti. Nejde tu o nějakej souboj mysli, poměřování moudrosti, jestli jsem chytřejší já, nebo Buddha. Kdo se začleňuje do náboženského hnutí, ten dobrovolně leze do pasti, do králíkárny mysli i ducha. Proto mě vůbec nezajímá oficiální vyjádření jakékoli náboženské komunity k čemukoli a nehodlám se jím ani nechat ovlivňovat.

"Všichni velcí mistři a je jedno jestli jogíni,mystikové,atd.se shodují,že zvláštní schopnosti jsou v určitých případech možná dobré,ale není to to hlavní."
Co je to zase za kec? Tam, kde jde o umění, je nejdůležitější umění. V karate je nejdůležitější umět karate, v šermu je nejdůležitější umět šerm, v malířství je nejdůležitější umět malovat. Prázdná zenová tajemství byla vytvořena pro lehkověrné hlupáky. Tos asi nepochopil, a proto se s tím snažíš balamutit druhé.

Shogun (Út, 11. 11. 2014 - 21:11)

jen jsem se ptal,co...Myslel jsem, že jsi měl dost příležitostí pochopit, že ti nechci říkat, co praktikuji. Satanismus to ale nebude.

Tohle už je trochu skromnější a rozumnější než pyšné konstatování, že astrální cestování je na píču, protože není povznášející. Pořád by mi ale znělo smysluplněji, kdybys třeba přišel mezi sportovce a řekl, že "tenis nic neřeší", protože z něj můžeš dostat tenisový loket.

Zkrátka, pokud tě těší zdokonalovat se v psychické vyrovnanosti, tak si to praktikuj, ale buď opatrný při snaze vnucovat druhým, že je to klíč k dokonalosti a k pochopení vesmíru a že je to jediná správná věc pro každého, která všechno řeší.

kolemjdoucí (Út, 11. 11. 2014 - 17:11)

Ty jsi tatáž osoba co...Tyjo vidím, že Shogun nic nepochopil. To ze sebe toho blbce děláš, nebo jím vážně jsi?

Shogun (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

nejde o mistry a...Ty jsi tatáž osoba co Radek?
Co bych podle tebe měl mít vyčtené z knih? Nechápu, na co se ptáš.
K tomu, abys mohl něco odsuzovat, se předpokládá, že to ovládáš. Představ si, že by někdo přišel na diskusi o karate a začal tam vysvětlovat, že karate je na píču. Že on sice zjistil, že nedokáže rozbít cihlu ani vykopnout do výšky obličeje, ale zato se pravidelně modlí (nebo dělá něco záhadného) a to že je víc povznášející a proto lepší než karate. No nečuměl bys na něj jak zjara? A něco podobného tu teď předvádíš ty.

Přisuzovat věcem objektivní hodnocení podle toho, jak jsou "povznášející", je dost troufalé. Osobně mi přijde pocit vznášení se ve vzduchu povznášející až až. Víc povznášející je už snad jen skutečná levitace :)

jó drogy sou fa (Út, 11. 11. 2014 - 16:11)

???

praktikuješ hov (Út, 11. 11. 2014 - 15:11)

Děláš machra a prdíš v kině !

Reklama

Přidat komentář