Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

chi (Út, 11. 11. 2014 - 15:11)

Tato diskuse se vyvíjí...Na rozdíl od tebe si tu nikdo nemyslí, že je mistr. To si o sobě možná tak myslíš ty.

Shogun (Út, 11. 11. 2014 - 15:11)

shogun,je vidět,že jsi toho...Tato diskuse se vyvíjí poněkud absurdním směrem. Takže teď sem napochoduje spousta mistrů astrálního cestování a začnou tu vysvětlovat, že umět se dívat do vzdálených míst nebo do budoucnosti je vlastně na píču? A záhadně poznamenají, že oni umí něco lepšího? Nejspíš chodili se Saxanou nebo s Harrym na Zmenšování, Proměňování či Metání Blesků, jak bych to odhadoval...
Není tu podstatný, co praktikuju já.

ovečka shaun (Út, 11. 11. 2014 - 14:11)

shogun,je vidět,že jsi toho...Tak to jsi přehnal. Teď ti za to nablije do huby, protože jedině Shogun je mistr světa v poznání.

i čermáka ! (Út, 11. 11. 2014 - 08:11)

???

úúúúúúúúú (Út, 11. 11. 2014 - 08:11)

A jéje.

Shogun (Út, 11. 11. 2014 - 06:11)

Heleď, Shogun má strašný...Proč na mě teda reaguješ ty, když ani nemáš co říct? Já slyším jen nicneříkající ublížené fňukání do prázdna.

Opakuji: jestli ti vadí, že ti zpochybňuju hodnoty, ke kterým nábožně vzhlížíš, tak je to tvůj problém. Vyrovnat se s tím můžeš buď věcnou námitkou, nebo zařváním si do polštáře. Pokud máš co říci konstruktivního k tématu, tak mluv. Pokusy slepě útočit na moji osobu ale ve vlastním zájmu laskavě vynech.

Shogun (Út, 11. 11. 2014 - 06:11)

jo,a blbosti tu...Já upřednostňuju dovednosti, které jsou k něčemu užitečné, před pseudomorálními hodnotami typu "neskutečné štěstí z přítomnosti boha", "splynutí s vesmírem" apod. Tohle už jsem zažil a nepotřeboval jsem k tomu pocit boha ani klanění se mistrům ani hltání povinné literatury. Proto mě dráždí všelijací moralizující opovrhovači skutečným uměním, co vyzdvihují jakési čistě subjektivní stavy a staví je pyšně do výše v rádoby objektivním žebříčku duchovních hodnot. Ne, opravdu se nemůžeme hádat, jestli můj pocit štěstí je silnější nebo lepší než tvůj :)

Čau (Po, 10. 11. 2014 - 22:11)

jo,a blbosti tu...Heleď, Shogun má strašný ego, už jsem na něj narazila i na podobné diskusi a někomu tam také nadával. Nepřenese přes srdce, když někdo naruší tu jeho bublinu, představu o tom, že on jediný má patent na pravdu. Nemá cenu na něj vůbec reagovat.

Shogun (Čt, 6. 11. 2014 - 16:11)

vidím,že diskutovat s tebou...Aha, takže ty jsi uměl magii, ale vzdal ses jí, protože jsi to četl v jakýsi knížce? Obrátil ses k neumětelství, k umění šťastného otroka, protože si nad svou přirozenost ceníš příkazů jakéhosi budhy a milarepy? Tak tos promarnil život, hochu. A to už docela chápu ty blbosti, co tu šíříš.

Měl jsem o budhovi lepší mínění. Je v tom ale zřetelná logika, že duchovní vůdce se snaží svoje ovečky zbavit veškeré síly. Že se jim snaží obrátit pojmy síla a slabost, svoboda a otroctví. Myslel jsem si bůhvíproč, že budhismus na tom v tomto ohledu není tak špatně jako křesťanství, islám a hinduismus.

Shogun (Čt, 6. 11. 2014 - 16:11)

Jediný, kdo se tu pohrdavě...Pravda je taková, že mi lezou na nervy internetoví mudrci, kteří říkají hlouposti. Nedá mi to a musím jim občas jejich dogma nabourat.

Shogun (Čt, 6. 11. 2014 - 16:11)

Tohle tzv. astrální cestování je základem nejen pro jasnovidectví, ale i pro léčitelství a magii. Kdo se o něm vyjadřuje pohrdavě, dává najevo, že nerozumí vůbec ničemu.

ehm (Čt, 6. 11. 2014 - 16:11)

Prozraď mi, co teda umí ta...Jediný, kdo se tu pohrdavě vyjadřuje, jseš ty. Nedokážeš skousnout, že někdo je dál, než ty. ostatně, už jsem tu na tebe narazila vícekrát a často jsi támto způsobem na lidi útočil. Teď mi to nedá a musím na tebe již reagovat.

Shogun (Čt, 6. 11. 2014 - 16:11)

pravá joga je přístupná...Prozraď mi, co teda umí ta tvoje pravá jóga? Zatím se tu akorád pohrdavě vyjadřuješ o jasnovidectví a tváříš se, že v sobě skrýváš jakési ještě vyšší schopnosti.
"Tyhle věci" jsou poněkud široký pojem. Čemu nerozumím, je projevy pohrdání skutečnýma schopnostma. Považuju to za přetvářku a skryté vychloubání.

. (Čt, 6. 11. 2014 - 10:11)

dík,ale já to beru prostě...No právě, všechna čest :-)

. (Čt, 6. 11. 2014 - 08:11)

pravá joga je přístupná...Tonny, píšeš rozumně.

Shogun (Čt, 6. 11. 2014 - 02:11)

já taky nemyslel...Takže jsme vskutku mluvili o tom samým - o tom pověstným astrálním cestování. A já opakuju, že se jedná o schopnost mocnou a užitečnou, pokud to někdo ovšem dokáže. Když bych uměl časoprostorově vzdálené věci pozorovat vlastní duševní silou, je to jen krůček k tomu, abych je dokázal měnit.

Proti tomu jsou nějaký pocity sounáležitosti (nebo kdoví čeho) dost směšný. Pocit posvátna, osvícení atd. bla bla bla - to může poznat skoro každý. Skutečný umění je poznávat a měnit tu NAŠI SPOLEČNOU realitu, ne nějakou svoji vnitřní. Před tím neutečeš, umění bylo a je vždy stejné: dokázat něco neopakovatelného, něco, co většina ostatních nedokáže.

"Ta pravá" jóga, která je přístupná jen tobě a my ostatní o ní nic nevíme? Ne, tím mě teda moc nepřesvědčíš. A mystika - co tím jako myslíš? Mystika znamená tajemno. Takže dělat ze sebe tajemnýho ti dá pravé poznání? Jak se vůbec pozná pravé poznání?

Shogun (Út, 4. 11. 2014 - 16:11)

mluvíme asi každý o...Pokud vím, mluvilo se tu o schopnosti vidět ve spánku místa vzdálená v prostoru (ne-li dokonce v čase). Tato schopnost je bezpochyby užitečná, pokud ji někdo má. Nemám na mysli pouhou obraznou fantazii, ta opravdu nijak zvlášť užitečná ani nadpřirozená neni.

Jaký používáš metody na opravdové poznání? :)

chi (Út, 4. 11. 2014 - 08:11)

Á, 2 kohouti na 1 hnojišti.

Shogun (Út, 4. 11. 2014 - 06:11)

být někde dle přání je...O tom, jak moc mě to povznese, bych začal přemýšlet až poté, co to dokážu. A buď si jist, že např. schopnost lítat by mě opravdu povznesla.

Schopnost plnit si vlastní přání je nejlepším měřítkem moci, svobody, duševní síly, míry života nebo jakkoli podobně si to nazveš (tyhle pojmy pak začnou splývat dohromady).

Nevím, co víc by moh člověk chtít, než aby se mu plnilo, co chce. Logicky ani nemám jinou možnost, než chtít, co chci.

Shogun (Út, 4. 11. 2014 - 00:11)

astrální cestování je...Ty podle všeho čníš vysoko nad tím "davem" a mrknutím oka metáš firebally, ne? A kdybys chtěl, tak zničíš tento svět.

Umět pozorovat něco, u čeho nejsem fyzicky přítomen, by samozřejmě byla velmi výhodná schopnost. Bohužel(?) to není zdaleka tak jednoduchý a musela se kvůli tomu vynalézt například televize. Bez pomůcek takovou schopnost eště nikdo neprokázal. Takže v čem je asi zakopaný pes?

Reklama

Přidat komentář