Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Ksvan (Út, 17. 9. 2013 - 15:09)

Dobrý den, nikdy jsem se nezajímala o AC, před 4 mesíci mi zemřela mama a od té doby se mi zdají o ni sny, je to tak 3x týdně. Sny jsou jak živé. Zažitek je velmi positivní, jen probuzení se do reality bez ní je pro me frustrující. Nikdy jsem netrénovala AC , ale podle toho co se z diskusí dočítám se určitě jedná o AC. Nicméne v minulosti jsem měla zase naprosto opačné děsivé sny, jako by mě někdo násilím vytáhával z těla ven, pořád někdo pronásledoval apod.. Dnes se mi toto už neděje. Co to mohlo být? Děkuji

Dalibor (Út, 27. 8. 2013 - 12:08)

Sysifos je jeden velký nesmysl.

Jan Novák (Út, 27. 8. 2013 - 12:08)

Nesmysl. Viz http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189075159&heslo=Astr%E1l nebo http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189081585&heslo=Z%E1%9Eitky%20mimot%EClov%E9

kuvava (Pá, 23. 8. 2013 - 12:08)

Podle mě Vás nehmotná realita podvědomě trochu zajímá, nechcete vyloženě prožít život bez ní (chcete tomu přijít na kloub).
Stačí si v paranormálních jevech najít způsoby, které Vás baví a které Vám zpestří všechno to ostatní normální hmotné, co tady máte rádi.
Jenže na začátku svého objevování se holt nehmotného světa bojíte a ten odráží vaše přesvědčení tak, že se jeví nebezpečný. (Jako u člověka, který se bojí tamté hospody, protože tam špatně vaří - a chodí tam just v době, kdy je u sporáku kuchař nekňuba - a přitom jindy tam vaří jiný skvělý kuchař.)
Tak se třeba na čas smiřte s tím, že v otázkách bytostí z jiných světů je to nejprve nebezpečné (protože jsme se o tom neučili ve škole) :-), ale postupně si k těmto nočním nepříjemnostem přidávejte něco, co Vás láká a baví. Třeba četba nějaké literatury o andělích? Nebo si večer zapalte svíčku a poděkujte světu za prožitý den? (To už je také duchovno nebo ne?) Nebo těm nepřátelským bytostem dejte legračí jméno (třeba Amálka) a trochu jim něco před spaním povyprávějte. (Tahle metoda jednou pomohla mně v domě, kde do té doby strašilo. Duchovi jsem dal jméno Vojtěch, protože kdo by se bál Vojtěcha? A od té doby tam nestraší.)
Nebo si vymyslete nějaké zábavné "ochranné metody" - třeba že se ty bytosti bojí růžových pastelek a tak si pod postel dejte růžové pastelky.
Vyprdněte se na zaručené metody ostatních - najděte si v tom po kouskách vlastní zábavu (jako když si děti hrají na pískovišti). Protože pokud své přesvědčení převychováte k poznatkům - že nehmotný svět je vlastně zábavný, potom předěláte svou "Vesmírnou pravdu" a tento nehmotný svět se začne ve vašem každodenním životě chovat zábavně. Mluvím z vlastních léty ověřených zkušeností.

Hodně štěstí,
Tomáš Urban

kuvava (Pá, 23. 8. 2013 - 12:08)

Jak na to? Podle mě si každý definujeme "Vesmírnou pravdu" sám podle sebe. Domnívám se, že po smrti snad každého člověka čeká přesně to, čemu tady věří, že jej čeká. Stejné je to s osudem - jestli tady někdo věří, že osud je, tak mu ten osud funguje zhruba podle jeho představ. A jestli se někdo jiný domnívá, že žádný osud není, potom v jeho světě opravdu žádný fungující osud nefiguruje. Dokonce je to ještě běžnější: pokud se někdo domnívá, že v támhletý hospodě za rohem dobře vaří, potom je u něj pravděpodobné, že do té hospody zajde v čase, kdy tam je dobrý kuchař a objedná si jídlo, který ten kuchař vaří excelentně. Někdo jiný může být přesvědčený, že tam vaří blbě a u něj je potom dost možné, že do dané hospody zajde zrovna, když tam má šichtu jiný kuchař, který fakt vařit neumí.

Takže jestli to takhle nějak funguje, potom pro zarytého materialistu nehmotný svět opravdu neexistuje a takový zarytý materialista si užije příjemný život i bez paranormální reality a ke štěstí ji fakt nepotřebuje. A o kus dál žije nějaký léčitel, pro jehož spokojený život je tato nehmotná realita klíčová a existuje a má bohaté zákonitosti (které tak nějak odráží to, čemu daný léčitel věří). A tihle dva lidé spolu dokonce mohou kamarádit, i když to každému funguje v životě trochu (nebo dost) jinak. Protože právě ta různorodost a pestrost je tady úžasná a zábavná.

Ale proč teda třeba Tomáše nehmotný svět v noci otravuje, když má spokojený partnerský život a je to úspěšný policista a vlastně by se bez jakýchkoliv paranormálních jevů obešel? A proč to tak ruší klidný spánek té, která se představila jako "Já"?

kuvava (Pá, 23. 8. 2013 - 11:08)

Tome, já mám něco...Ahoj Já a Tome,
podle mých zkušeností opravdu zažíváte útoky cizích nehmotných bytostí. S nehmotným světem mám mnoho zkušeností, většinou příjemných. Na otázku Toma, jestli

je to magořina nebo ne, se dívám tak, že dokud člověk bezpečně rozeznává, co je běžný svět, který vnímají všichni kolem a co je abnormální myšlenkový svět,

který okolí nemusí nutně vnímat, tak je to v cajku a netřeba se bát o své duševní zdraví.

(Když už by se všemi vnímaná běžná hmotná realita promíchávala s realitou paranormální vnímanou jenom senzibily a nešlo by to vzájemně rozlišit, potom by

to už bylo nebezpečnější pro každodenní vyrovnané fungování a bylo by to třeba poladit naléhavěji. Ovšem psychiatři v tomhle většinou nepomohou, oni většinou

pouze nasadí silná psychofarmaka a z člověka vlastně udělají narkomana. Takže v případě, kdy už je to v hlavě fakt pomíchané je většinou třeba poptat se

známých po nějakém zkušenostmi ověřeném jasnovidném léčiteli - nebo se po něm porozhlédnout po internetových diskuzích. Ale nečekejte, že Vám pomůže hned

první. Často bývá třeba jich vyzkoušet víc a neřídit se tím, co Vám vykládá, ale tím, jestli se u něj cítíte dobře a jestli zlepšení, které to do Vašeho

běžného života přináší, odpovídá utracené sumě peněz. Takže se třeba párkrát spálíte - a nemusí to nutně znamenat, že dotyčný léčitel je podvodník, třeba

lidem pomáhá, ale Vám jednoduše nesedne - ale nakonec najdete někoho, kdo Vám fakt pomůže.)

No ale pokud v pohodě rozeznáte tyto zvláštní parapsychologické zážitky od běžné hmotné reality - potom jste z mého pohledu naprosto zdraví. A jde o to se v

těch divných nepříjemných zážitcích zorientovat a najít si v nich vlastní příjemné a zajímavé cesty.

Danča (Út, 20. 8. 2013 - 14:08)

Ahoj všem, podařilo se mi...Mě se to stalo poprvé před rokem.Byla jsem zabouchnutá do kluka od sousedů.celý večer jsem pozorovala jeho pokoj a když jsem usnula,viděla jsem,jak vystupuju z těla a letím směrem ven.Po chvbíli jsem viděla jeho očima.Bylo to zvláštní,od té doby to umím,ale nedokážu to ovládat.

kája (Po, 19. 8. 2013 - 19:08)

Ahoj všem, podařilo se mi...wow zajdi si k psychologovi nebo jdi na jogu tam tě to naučí :D

Chai (So, 27. 7. 2013 - 16:07)

Dobrý den,

dnes jsem strávila poměrně dlouhou dobu nad pročítáním článků o AC, následně jsem si přečetla i diskuzi na tomto webu, a rozhodla jsem se, že to zkusím. S ničím jsem moc nepočítala, prostě jsem si jen lehla, uvolnila se a soustředila se na své dýchání. Po chvíli jsem cítila jak konce mých nohou a rukou přestávám cítit a tělo mi začalo vibrovat..Chvíli mi přišlo, jako by něco ze mě chtělo ven, ale nevím, byl to možná jen pocit.. Nějak se mi z toho rozbušilo srdce a já prostě musela otevřít oči..Po chvíli uvědomění si, že to možná byla dobrá cesta a není se čeho bát, jsem si znovu lehla a po chvíli ten stav přišel znovu, ale s tím rozdílem, že celým mým tělem jako by něco kývalo ze strany na stranu, jako když se s vámi kýve loďka, bylo to zvláštní (ale nehýbala jsem se). Také mi začalo samovolně "škubat" v prstech u nohou. Po chvíli už jsem se přestala asi soustředit a řekla si že si dám pauzu. Byla bych moc ráda, kdyby jste mi řekl svůj názor na mé "pokusy", jestli vůbec jsem na dobré cestě nebo jsem jen byla hodně uvolněná a nic víc. Děkuji moc :)

(Čt, 25. 7. 2013 - 11:07)

Potrebuji pomoc a radu....Tome, já mám něco podobného. Lékaři to klasifikují jako spánkovou obrnu. Snaží se o všechny možné teprie, já však po těch zkušenostech mohu říci, že ty jejich snahy o výlad jsou zavádějící. Jak jsem řekla, mně se toto děje také, v různých scénářích. Mám to, když usnu na zádech, hlavně na rozhraní mezi bděním a spánkem. Někdy mě to ale také probudí ze spánku. Myslím si, že to jsou útoky nějakých bytostí, protože vždycky mě něco rve ven z těla. Jednou se mi také stalo, že mě takto "navštívil" jeden člověk, který mě dlouho "uháněl". Bylo to tak děsivé, že na to do smrti nezapomenu. A zajímavé je, že jsem věděla, o koho se jedná. 2. den jsem se dověděla, že právě tu noc zemřel. Pocity, že se člověk nemůže pohnout, nemůže mluvit atd. jsou u toho samozřejmé.
Jednou se mi ale stalo, že ve snu meditovala. U toho jsem se probudila. Pak jsem samovolně vylétla z těla, bylo to příjemné a žádné hrozné dojmy jsem neměla. jenomže pak se tam zase objebvila nějaká bytost a rázem se vše změnilo- duše se vrátila do těla a nastal děs a strašně nepříjemné věci. Ta bytost mě pochopitelně chtěla zase dostat z těla ven...No zážitků mám požehnaně.
Není to magořina, je to prostě součást existence. Mně pomáhá nespat na zádech, jakmile na zádech usnu, je konec.

Tomáš (Čt, 25. 7. 2013 - 04:07)

Potrebuji pomoc a radu. Pribeh cislo 1. nekdy pred dvema lety...(kopiruji)Jmenuji se Tomáš(27) pracuji jako policista v Praze, neverim nebo spis sem trochu skepticky a na žádné nadpřirozené jevy natož mimozemšťany moc nevěřím .Jsem realista a dokud nemám důkaz tak ničemu opravdu nevěřím,ale začínám pochybovat. Tak bych potřeboval poradit,nevím jestli jsem spal nebo ne, každopádně jsem všechno viděl a zároveň také nic..měl jsem zlehka pootevřené levé oko a měl jsem pocit, že se nemůžu pohnout. Jakoby mě něco drželo. Pociťoval jsem úzkost - strašně jsem se bál jako ještě snad nikdy před tím. Opravdu strašně divný. A do toho něco jakoby rychle běhalo nebo spíš se pohybovalo, ale strašně zrychleně po mým pokoji a vydávalo divný monotonní zvuk. Jako takové bzučení. Pak mě to pustilo, tak jsem popadl mobil a rozsvítil ho a po celým těle se mi udělala ihned husí kůže. Je to asi magořina,ale doufám, že nezačínám blbnout. Dalo by se to nějak rozumně vysvětlit? Děkuji. Po dvou letech a pátrání na internetu sem zažil druhou zkušenost : 25.7. 4:01 Zadam opet o radu co se to deje se mnou je to uz po druhe. Od ty doby co se to stalo poprvé si to píšu. Usinam 22:00 Byl sem jako by uveznenej ve svym tele. Vnimam vse kolem sebe ale nemuzu se otocit ani probudit. Jako bych narazel necim uvnitr v sobe smerem do nosu a chci se dostat ven vse se deje vevnitr tela mého kdyz sem spal. Chtelo se mi kricet - neslo to otocit taky ne nadechnout taky ne. Pocit ze vse vidím jen před sebou ale nemůžu se otočit, nádechnout, křičet nic. Pak sem se uvolnil zavřel oči a proste se probudil, okamžitě mám husí kůži potom. Před tím sem měl Sen o strejdovi a tetě a o kříži že to je strejda na tom kříži A teta od dědy mi vyprávěla, ze je spatnej člověk proto je uvnitř kříže a ten kriz byl pripevnenej nad posteli. Desivy pocity uz to nechci :((( děje se někomu něco stejného nebo sem divnej. Upozorňuju ze žiju sporadanej život. Je mi 29 drogy ani léky neberu a život mám fajn, pritelkyni milujici, normalni zivot skvělou rodinu a jako policista jsem dosáhl pro me největší mety a to zachránění několika lidských životu. Tak co se to doprdele se mnou děje???

Dalibor (Út, 23. 7. 2013 - 07:07)

Inu, vzácná shoda. Leč...Asi se ti musím omluvit,protože jestli to dobře chápu,jsme na stejné vlně.Já sice nezažil klinickou smrt,ale jinak si nejspíš rozumíme.

Dalibor (Po, 22. 7. 2013 - 22:07)

Asi se budu muset...Inu, vzácná shoda. Leč Daliborem jsem již příliš dlouho na to, abych se teď narychlo dedaliborizoval. Nějak to budeme muset přežít.
Vzhledem k tomu, že už k tomu, co jsem sdělil, už sotva mohu co dodat, nechám Tě, jmenovče můj, bez svých dalších rušivých vlivů
Hezký večer!

Dalibor (Po, 22. 7. 2013 - 22:07)

tys někdy zažil astrální...Mám s těmito stavy velice bohatou praktickou zkušenost.
Vzhledem k tomu, že jsem okusil nejen opakovaný prožitek blízké smrti (klinická smrt) a také pozdější experimentální (kontrolované) intoxikace, mohu i své nejniternější prožitky velice dobře porovnávat.
Zachycené prožitky intoxikovaných (tripreporty) i zachycené prožitky těch, kteří měli spontánní OBE prožitky vykazují takové množství shody, že mne to opravňuje učinit závěry, které jsem zde dříve předestřel.

Dalibor (Po, 22. 7. 2013 - 22:07)

Asi se budu muset přejmenovat,protože tento Dalibor mi jen kazí na diskuzích jméno.Já výstup s těla mockrát zažil a vím,o co jde,hlavně je to o člověku samém a ne nějakých kecech,prostě tyto věci nelze vědecky dokázat.Jedno však vím na 100%,nic až tak složitého na tom není,je to jen o tom,uvolnit se v tu pravou chvíli a v tu pravou chvíli to chtít dokázat.

Dalibore, (Po, 22. 7. 2013 - 22:07)

Tohle Ti zcela spolehlivě...tys někdy zažil astrální cestování? Že si seš tak jistej, co prožívá druhý.

Dalibor (Po, 22. 7. 2013 - 21:07)

Já už od mládí zažívám...Tohle Ti zcela spolehlivě zajistí i leckteré psychotropní látky.
Jejich ekvivalenty si ovšem umí vyrobit Tvé tělo samo (endogenní látky). V mimořádných situacích, jako je spánková obrna, se jich může vyloučit mimořádné množství. Dostaví se tak i mimořádný psychotrip.
Tam kde by se, kdyby ses sjela konopím, navázaly kanabinoidy (CB1 a CB2 receptor), tam se naváže stejně účinný endogenní anandamid a nolandin. Tvé morfinové receptory obsadí poněkud známější, tělu vlastní endorfin. Pokud během spánkové obrny projdeš hypoventilačním stadiem, neuroprotektivní systém Tvého těla uvolní endopsychosiny, které Ti zajistí stejný prožitek, jako intoxikace ketaminem.
Výsledkem synergického působení všech těchto tělu vlastních látek Ti připraví jízdu, kterou by Ti záviděl leckterý zkušený psychonaut.
Nedivím se Ti, že se na každý nový prožitek tak těšíš. Ale při těchto svých cestách putuješ pouze nekonečným vesmírem své vlastní mysli.

jo,jo.. (Po, 22. 7. 2013 - 20:07)

Hlouposti. Astrální...chytrolíni ze spolku syfilis...ti toho věděj

Eva (Po, 22. 7. 2013 - 20:07)

Já už od mládí zažívám takzvanou spánkovou obrnu aspon podle lékařů a přitom zažívám astrální cestování,začínalo to jen letem po pokoji a můj poslední zážitek byl že jsem letěla ve vesmíru ,okolo mne se míhali různé vesmírné tělesa a celou galaxii jsem měla před sebou nebo se jen vznesu nad zeměkouli a i noční je nádherná,ted už se toho dávno nebojím dokonce když cítím v polospánku mravenčení a pocit nadnášení,těším se kam se dostanu.

skeptici (Po, 8. 7. 2013 - 10:07)

Hlouposti. Astrální...nám odpovědí pravdu. Jenže pravdu jen z jejich pohledu. To co oni považují za pravdu.

Reklama

Přidat komentář