Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

doufám, (Po, 30. 12. 2013 - 12:12)

Já tvrdím věci, které...že vám vaše víra vydrží. Není to totiž nic jiného, než víra. Víra, že vědci, kterým věříte, mají pravdu. Nebo jste to vědecky dokázal vy sám?
Pochybná osobní zkušenost- dobrý vtip. Až nějakou budete mít, třeba se také zasmějete.

Příznivec racio (Po, 30. 12. 2013 - 10:12)

Já tvrdím věci, které...A ty únosy - ti "psychologové", kteří to lidem nakukají, by měli jít sedět! Taková představa únosu, to musí být ohavné, když jste o takovém nesmyslu přesvědčeni!

Jan Novák (Po, 30. 12. 2013 - 10:12)

Já tvrdím věci, které říká seriózní vědecká uznávaná organizace, ale Vy se spoléháte na nesmysly, které máte ověřené pochybnou vlastní zkušeností. Já zkrátka věřím skeptikům, kteří tomu rozumí.
___________________________________________

To jste to vzal moc doslovně. Vesmír je tak velký, že tam musí něco žít, avšak jestli se to může dostat k nám, to je druhá věc. Museli by létat rychlostí vyšší než světla, což je nemožné. Navíc, ty únosy jsou pořád stejné, nemyslíte? Vždy zkoumají věci stejné... To je nesmysl!
___________________________________________

Viz předchozí část mého komentáře.

g (Pá, 27. 12. 2013 - 19:12)

Tak to je opravdu pěkně...Právě. Jaksi jim všem již uniklo, že mnoho vědců připouští možnost mimozemské existence, ba co více, mnozí z nich tvrdí a jsou o tom přesvědčeni, že by spíš bylo nepravděpodobné, pokud by mimozemský život nikde neexistoval. Holt takoví lidé zaspali dobu- haló, vše jde pořád dál- i ta věda.

Dalibor (Pá, 27. 12. 2013 - 17:12)

Tak to je opravdu pěkně velká banda idiotů.Oni jsou dokonce natolik chytří,mají prozkoumaný celý vesmír,když můžou říct,že mimozemštani nejsou,nebo to jen váš osobní hlopupý názor?

g (Pá, 27. 12. 2013 - 14:12)

Což, Vážený pane...Já vycházím ze své zkušenosti. Na rozdíl od vás, který jen papouškujete něco, co napsalo pár lidí z jednoho spolku.

Jan Novák (Pá, 27. 12. 2013 - 14:12)

Což, Vážený pane Jenomže, sám uznává. http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1388098035 Naopak Vy se na omto webu chováte, jako by jej měla ta skupina esoteriků a šarlatánů.
___________________________________________
Mimozemšťané jsou blábol. Uplacení nejsou, moc peněz ani nemají - roční příspěvek je 300 Kč, počet členů 400. Figurka ne, naopak Vy důvěřujete podvodníkům.
___________________________________________

Jakých pseudovědců? Jaké slátaniny? To přejímáte Vy, ne já!!!!!!!!!!!!!!!!!

g (Pá, 27. 12. 2013 - 10:12)

Jo Pane Jane Nováku.Jenže...Pan Novák to ale nikdy nepochopí, protože slepě přijímá slátaniny pseudovědců.

Dalibor (Pá, 27. 12. 2013 - 08:12)

No, ale to je 1 případ,...Jo Pane Jane Nováku.Jenže právě Vy,mi připadáde,že krze Vás,k nám mluví mimomzemštani,protože opravdu jen přepisujete a přeposíláte to,co řekl někdo jiný .SF je jen banda podplacených idiotů a Vy jste jen jimi ovlivněná figurka,,,,nazdar...

Jenomže (Čt, 26. 12. 2013 - 20:12)

No, ale to je 1 případ,...Spolek Sysifos nemá patent na pravdu.

Jan Novák (Čt, 26. 12. 2013 - 19:12)

No, ale to je 1 případ, studie hovoří opačně - je to nesmysl. http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189081474&heslo=Virgule
Lidé ze zoufalství uvěří i v ty největší bláboly, v tom máte pravdu.
___________________________________________

Milý pane, ale to je MIMOŘÁDNÉ TVRZENÍ, VYŽADUJE PROTO MIMOŘÁDNÉ DŮKAZY!!! Až z toho budou usvědčeni, můžeme se o tom bavit. Zatím je to konspirační teorie kvality tvrzení o únosu mimozemšťany a jiné.
Dobrý nápad ověření - ale proč vyhodit tak hrozné peníze, když jako důkaz postačí logický argument na základě dávno dokázaných poznatků.
Jedny Vaše zkušenost, o které nevíme ani to, jestli je skutečná, nic neznamená.
___________________________________________

Myslím to tak: při kopání do hloubky na jednom místě dřív nebo později narazíte. To je omyl.

přesně (Po, 23. 12. 2013 - 18:12)

To že moje slova...nakonec narazit na vodu- to by mohla být třeba rozkopaná celá zahrada. Proutkař určí přesně místo a stačí kopat 1 díru.

Dalibor (Po, 23. 12. 2013 - 17:12)

To že moje slova nechápete,to zas chápu já.Vy totiž vnímáte jen to,co někdo napsal a zapoměl jste používat vlastní mozek.Já píšu jen to,co mě život ukázal a naučil.Každopádně jsem už moooc dobře pochopil,o čem je moderní zdravotnitví,jak fuguje farmacie a je to ještě horší,než by si kdokliv s lidí dokázal představit a to mluví za vše.Prostě jde jen o peníze a nějaké uzdravování lidí je až na tom posledním místě,dokonce je nežádoucí a léky,které fungují se stahují s trhu,protože farmace nechce,aby byli lidi zdraví,pokazil by se tím kšeft.Vyrábí se jen léky,které způsobují zdravotní potíže,aby se pak jinými léky jakoby léčili a tomuto já určitě neřeknu věda,je to hnus,co se tu děje.Toto by téměř každý doktor mohl povrdit,kdyby se nebál o svou existenci.Jen ti trošku normální řeknou pacientovi,aby raději nic nebral,pokud to není nutné.Jo a to,že na vodu dřív,nebo později narazíte je asi pravda,ale neznám nikoho,kdo by tímto způsobem kopal studnu,vždy proutkař přesně řekne,v kolikati metrech bude a málo kdy se proutkaři pletou,to vím zcela jistě.A aby nedocházelo k mylnému odhadu,pozvete si raději 2-3 proutkaře a pokud se zhodnou,není nad čím pochybovat.

g (Po, 23. 12. 2013 - 15:12)

1. Nevezmu za vděk někým,...To si ze mě děláte legraci- placebo? A že jako placebo nefungovala ta spousta léků, které jsem jako dítě musela užívat x let. A kromě toho, tenkrát jsem o proutkaření nevěděla vůbec nic, spíš jsem už ani nedoufala, že mi ještě něco pomůže, protože lékaři pořád něco zkoušeli. Jinak- ten člověk si za to, co dělal, nevzal ani korunu. Takže to plácání o penězích není na místě. Moji rodiče by také normálně nepřistoupili na něco takového. jenomže když je člověk vážně zoufalí- a pro rodiče je nejhorší zoufalství nemoc dítěte, zvlášť, když nic nazabírá, člověk pak zkusí všechno možné i nemožné. Takže přeji vám vážně ze srdce, aby vaše děti byly zdravé a vy také. No nic, víc už k tomu nemám co říci.

Jan Novák (Po, 23. 12. 2013 - 13:12)

1. Nevezmu za vděk někým, kdo mi vůbec nedokáže, kdo vůbec nemá v rukou studii, která by dokazovala účinnost jeho metody. To by bylo vyhazování peněz na nesmysly.
2. Možná na Vás zafungovalo placebo. Viz http://www.sysifos.cz/files/Sbornik_VKI_1.pdf str. 156 a http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189080229&heslo=Placebo
___________________________________________

1. Rozumní lidé ne. Věda jde cestou tvrdě a pracně vydobytých důkazů.
2. Jak si představujete přírodu? To, co říkáte, není příroda, to jsou různé "duchovní" nesmysly, které s přírodou nemají zbla společného. DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ: http://patecnici.wbs.cz/manifest.pdf Zjevně nechápete, co skepticismus je, pletete si ho s pesimismem atd. tady je to dobře vysvětleno.
3. Rozum že se nemá přehánět? To je nejpodivnější výrok, co jsem kdy četl nebo slyšel.

Dalibor (Ne, 22. 12. 2013 - 16:12)

Lidi naštěstí pomalu,ale jistě zjištují,že moderní věda jako celek(včetně moderní medicíny)jde velmi špatným směrem,že věda a to včetně SF,by měla přestat vnucovat vědecké poznatky a začít se dívat na život s pohledu přírody,která je lidskému tělu blíže,než chemie a vědecké poznatky,protože daleko víc pochopí člověk,který se na život dívá očima a né přes mikroskop.Pane Novák,nevím,jestli jste člen,nebo jen zastánce těch nesmyslů,co SF šíří,ale věřím,že i Vy jednou poznáte,co je správně.Já nemám nic proti vědě,ale nic se nemá přehánět.

g (Ne, 22. 12. 2013 - 10:12)

1. Jsou na to nějaké...No možná přijde den, kdy i na vás bude lékařská věda krátká a vezmete za vděk někoho, kdo se zabývá alternativními způsoby. Kdyby mi nepomohl proutkař, hlava by mě bolela ještě dnes. Proč mi nikdo z doktorů nedokázal pomoci a předhazovali si mě sem tam? A proč po x letech neúspěšné léčby, kdy jsem musela užívat každý den 3x denně x tablet a kapek proti bolesti, najednou přijde obyčejný člověk a zjistí, že spím na špatném místě, rodiče posunou postel a najednou je po potížích? tskže tohle mi vysvětlete tzv. racionálně.

Jan Novák (Ne, 22. 12. 2013 - 10:12)

1. Jsou na to nějaké studie? Pochybuji.
2. Viz 2. citace - znamená to, že dřív nebo později na vodu musíte narazit, pokud dobře rozumím.
3. Kdyby to bylo přirozené pro každého, nepotřebovali bychom proutkaře (jakože nepotřebujeme, jelikož nemají pravdu).
4. Neurážejte slušnou organizaci, prosím.
__________________________________________

1. Zkrátka, byl zkušený a poznal to dle té vegetace.
2. Geopatogenní zóny neexistují. http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189078107&heslo=Geopatogenn%ED%20z%F3ny Zkrátka zafungovalo asi placebo.
3. Nestrčím, protože si mohl o té krajině taky něco přečíst z knih, různých vědeckých prací atd.
__________________________________________

1. Někteří lékaři (!!!) používají alternativní medicínu, tak proč se divit, že někteří použijí i jiné nesmysly? Každopádně by takového měli zavřít.
2. Už vidím zónu, co projde přes Himálaj a zastaví ji nějaké dřevo. Chachachachacha!!!
__________________________________________

1. Měli by ho zavřít.
__________________________________________

1. Nabije? Viz http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1189077456&heslo=Ener%3Ci%3E%3C/i%3Egie

__________________________________________

Satanismus je škodlivý spíše pro členy sekty. Rituální vraždy nebyly potvrzeny. http://www.sysifos.cz/index.php?id=slovnik&act=zobrazit&idd=&pismeno=&vyraz=1209817387&heslo=Satanismus
Astrální cestování? Na pocitu takového, samozřejmě nesmyslného jevu je nebezpečná možná závislost, ať už na tomto, nebo na omamných látkách, kterými to vyvoláváte.

scorpion (So, 21. 12. 2013 - 20:12)

Astrální cestování není radno zkoušet, je založeno na černé magii a satanismu radši od těch praktik dále, běžte za knězem a on Vás zklidní.

g (So, 21. 12. 2013 - 12:12)

Pokud máš pevný dřevěný...Děkuji :-)

Reklama

Přidat komentář