Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Thera (Út, 17. 5. 2011 - 19:05)

Tak si cestuj bez obav.Bože..Špunty v uších a klapky na očích co..?..

Tabita (Ne, 8. 5. 2011 - 08:05)

Ahoj,koukám že se ti to...Dá sa ísť aj do minulosti ??? Je to zlé či dobré ???

jasom (So, 16. 4. 2011 - 17:04)

Treba si o tom niečo prečítať. Dobrá kniha je od Roberta Petersona: Astrílní cestování. Dá sa stiahnuť aj na internete.

suei (St, 13. 4. 2011 - 17:04)

Astrální cestování je reálné, ale je těžké se to skutečně naučit... Při snahách se to často nepovede a pak, když o to člověk neusiluje, tak to najednou přijde. Jen je těžké rozpoznat, zda jde o snovou realitu, nebo skutečnou astrální realitu bezprostředně obklopující fyzický svět. Mám jediný výraznější zážitek, kdy jsem se dostala do astrálu ve spánkové paralýze, když jsem cítila intenzivní elektrické zvonění v uších. Tehdy jsem se dokázala vědomě odpoutat do astrálu, do pokoje, ale byla to bohužel snová realita, protože neodpovídaly detaily a navíc jsem nebyla plně vědomá, podobalo se to spíše polovědomí, proto jsem brzy ztratila koncentraci a normálně usnula. Myslím si, že pro astrální cestování musí mít ten někdo pro strach uděláno :-D mnoho těchto zážitků může člověka vyděsit. Před spaním se mi někdy stává, že vidím svůj pokoj skrze zavřené oči, ale jakmile si to uvědomím, vše zase zmizí. Chce to cvičit a hlavně dovolit své mysli to skutečně pochopit a přijmout... Bohužel se mi to stále nedaří, jak bych chtěla. Možná moc tlačím na pilu :-) Obdivuju, že se to někdo naučil za 2 měsíce - asi k tomu musí být silné predispozice. A silná motivace, důvod, nejen asi zvědavost. Tak sílu a ochranu astrálním cestovatelům.

Patrik (Ne, 10. 4. 2011 - 12:04)

jo to vam vsem zavidim me se to zatim nepovedlo

Stejně tě z léč (So, 2. 4. 2011 - 08:04)

když už budete něco...Tak si cestuj bez obav.

Astral Men (So, 2. 4. 2011 - 08:04)

Ahoj,koukám že se ti to povedlo,já už cestuji 6let,ale povedlo se mi to až po 2 mesičnim trenovani.
Dejte si na to pozor,radím zjistit jak z toho ven.

čarodějka (St, 16. 3. 2011 - 10:03)

když už budete něco takového zkoušet, tak poproste o ochranu vyšší bytost a přistupujte k tomu s velkou pokorou. Mně se to stává, když někdo v mé blízkosti zemře. V tu chvíli je to pro mě snadné a přirozené. Když mi zemřela kamarádka, tak jsem s ní cestovala a ukazovala mi, jak je to jednoduché. A měla jsem pocit, že chápu popctatu všeho, i když pro to nemám slova. Od té doby s tím vědomě pracuji. Jednou jsem se opravdu nemohla vrátit a dostala jsem velmi důrazné varování. Ptala jsem se na věci, které mi měly zůstat skryté. Ale já se tam dostala. Bylo zvláštní, že na to co jsem se ptala a dostala odpověď, jsem po čase viděla v dokumentu a teprve jsem pochopila souvislosti. Je to ale velmi vyčerpávající a i když vím, že jsem toho schopná, tak to nemůžu dělat často.

kdes (Út, 15. 3. 2011 - 22:03)

Ahojte:) chcela by som...to četla, že se nemá opuštět místnost? Snad poprvé, aby ses toho nelekla.

Simule (Út, 15. 3. 2011 - 20:03)

Ahojte:) chcela by som skúsiť astrálne cestovanie..všade píšu že by sa nemalo vychádzať z miestonosti v ktorej sa človek nachádza.. čo sa môže stať? a nemože sa mi stať že sa nebudem vedieť vrátiť?

milan (Pá, 11. 3. 2011 - 10:03)

Milane, to je zážitek jako...o to se prave snazim,ale nejak se mnou nechce mluvit:)

Jíra (Pá, 11. 3. 2011 - 02:03)

Milane, to je zážitek jako do rubriky TAJEMNO. Pro úplnost celého případu bych se zeptal, je-li možné ještě dodatečně zjistit, jestli měla ta dívka ve stejnou dobu také nějaký konkrétní zážitek, sen, dojem...

milan (Čt, 10. 3. 2011 - 22:03)

jednou hned po ulehnuti k spanku a zavreni oci,jsem se dostal do stavu,kdy jsem na posteli u mych nohou videl sedet stribrnou siluetu jedne holky,kterou znam,jak se diva na jeden plakat,ktery jsem mel poveseny...Po chvili se zvedla a natahla se po plakatu a strhla ho...leknul jsem se,probudil a videl,ze ten plakat opravdu pada...

nojo, (Ne, 6. 3. 2011 - 11:03)

změň kuřivo, anebo zajdi k...když něčemu nerozumíš, je lepší druhé urážet. Pro jistotu.

jon (Ne, 6. 3. 2011 - 00:03)

nemam stim žadné skušenosti,ale pokud to funguje tak je to super

hana (Ne, 20. 2. 2011 - 22:02)

astralni cestovani proste...Ale je možný.

MIchal (Ne, 20. 2. 2011 - 13:02)

astralni cestovani proste neni mozne,zadny clovek na tomhle svete nema- a ani nevlastni nadpozemske sily-to proste neni mozne ,podle mne si to petete s jogou a s meditaci .To je proste nesmysl....

pro Někdo (Ne, 20. 2. 2011 - 12:02)

Ještě něco. Hlavní je ale...máš pravdu. Celkem je to k ničemu, jen krásný zážitek.

Někdo (Ne, 20. 2. 2011 - 12:02)

Ještě něco. Hlavní je ale poznávat sám sebe, v tomto světě(přemýšlet o každém skutku, co děláte). Astrál berte jako nějakou hru, nebo okořenění váší duchovní cesty, k duchovnímu probuzení to nemá ale moc společného. ;)

Někdo (Ne, 20. 2. 2011 - 12:02)

Astrálně cestovat můžete, ale nezapomeňte žít v tomto světě, proto je lepší se pokoušet o astrální cestování v době spánku. Taky mám dost zkušeností. ;) Hodně štěstí, když tak navštivte tohle fórum, jsou tam dost zkušení lidé:
http://forum.astralni-cestovani.org/

Reklama

Přidat komentář