Reklama

Astrální cestování(výstupy z těla)

Ellie (So, 15. 10. 2011 - 15:10)

Ahoj všem, podařilo se mi...Páni, ty se máš! Já se o to pokouším už několik týdnů, ale buď mě někdo vyruší, nebo mi to nejde. Jak říká Radim... Sice musím přiznat, že úplně bezpečné to není, ale potom je nebezpečné i jít po schodech, protože můžeš upadnout a zlomit si vaz. Já s nejvíc bojím toho, abych se dokázala vrátit. Jak jsi se vrátila do svého těla?

exim (St, 7. 9. 2011 - 21:09)

Dobrý den,

rád bych vás pozval na křesťanskou bohoslužbu s kazatelem Reinhardem Bonnkem. Bonnke je celosvětový známý pastor, uznávaný a respektovaný napříč církvemi, který za dlouhá léta své služby oslovil evangeliem (dobrou zprávou o naději, odpuštění a novém životě s Ježíšem) více než 120 milionů lidí. Káže biblické poselství jednoduchým, avšak mocným a výstižným způsobem. Součástí akce je modlitba za všechny nemocné. (To se týká především vážnějších a chronických nemocí, jako jsou např. rakovina, závislosti, fyzický handicap, posedlost a svázanost zlým duchem apod.) Uzdravení a vysvobození mocí Ježíše Krista a jeho Slova – Bible bylo na těchto bohoslužbách zaznamenáno a lékařsky zdokumentováno mnoho.
Bohoslužba se koná v sobotu 24. 9. 2011 od 19 hod. v hale Rondo v Brně. Vstup zdarma.
Informace na www.konferenceohně.cz nebo na www.cfan.cz.
Prosím, rozešlete tuto pozvánku také svým přátelům a známým, zvláště těm zoufalým, nemocným a spoutaným.

sheepeck (Pá, 19. 8. 2011 - 21:08)

Možná některé z vás uklidní, že někteří vědci zabývající se tímto tématem astrální cestování považují za odlišný druh lucidního snění. Z toho možno vyvodit, že je to naprosto bezpečné - tedy přinejmenším jako normální sny. Nebo jste se snad někdo někdy bál, že se nevrátíte ze snu? :-)

jemena sou zbyt (Pá, 19. 8. 2011 - 19:08)

rad bych tady vsechny zbavil zoho omilu ze pri AC by ste si mohli neco udelat nebo ze byste se nevratili stejne jako na zemi tak v astralu jsme jeden z nejsilnejsich druhu. dale pak je telo fyzicke i astralni spojen stribrnou snurou kera vas v pripade ohrozeni vrati zpet do fyzickeho sveta. nemejte strach a hura do astralu

marek (St, 3. 8. 2011 - 14:08)

chcel by som sa spytaj ci by sa mi pri AC mohlo nieco stat ako ze sa nevratim spet do tela..a este jedna otazka koho mozem stretnut pri astralnom cestovani?? mozem stretnut aj niekoho mrtveho? dakujem

mona (Út, 26. 7. 2011 - 20:07)

Jo mrkl jsem na tu knihu v...ty lidi se berou i z let minulych kdy zemreli, ne vzdy se stane, ze nekdo umre a hned se ocitne v nove narozenem cloveku. "duse" putuji a kdyz prijde jejich cas, tak se znovu vrati.

Bobek (Pá, 15. 7. 2011 - 00:07)

pro Vsechny prectete knihu...Jo mrkl jsem na tu knihu v PDF byla na nejakych strankach. Nevim proc bych mel cist nejake scifi nejakeho blazniveho dědka. O nejakem posmrtnem životě. Kdo se nad tim logicky zamysli....Před 20ti lety bylo na zemi asi 4mld lidi dnes je jch 6.5mld a za dvacet let jich ma byt pres 8mld. Takze kde se ty duše berou... ha???? Muselo by nas byt porad stejně. Kdyby se ročně narodilo stejny počet lidi co zemře, davalo by to smysl. bylo by to logicke ale jinak. Blaboly....

martin (St, 13. 7. 2011 - 18:07)

Treba si o tom niečo...pro Vsechny prectete knihu Frantiska Bardona Brana k opravdovemu zasveceni

broskev (Po, 11. 7. 2011 - 20:07)

jjj.duše nemá mozek a proto nemůže myslet, vnímat atd. AC je možné ale jen u živých lidí kteří AC umí vyolat nějakou hypnozou atd popř je tento stav možno vyvolat halucinogeními látkami. Lysohlávky LSD aj. Ale do toho bych nešel...

10.7. (Ne, 10. 7. 2011 - 20:07)

Zase jedna dušička pod poličku.

Chocholoušek (Ne, 10. 7. 2011 - 20:07)

AC je jen výplod lidské fantazie. Není podložen ničím vědeckým. Všichni kdo se tím zabývají by se měli nechat vyšetřit na psychiatrii doktorem Chocholouškem. Nic takového prostě není. Tím se jen uklidňují ti, kteří mají strach ze smrti. Tak jako jsme o ničem nevěděli před narozením tak nebudeme o ničem vědět po smrti. Toť celá věda....

suei (St, 6. 7. 2011 - 19:07)

Tak to jsem rád. Pokud je to...Já tě to nenaučím :-) Mám pár zážitků, ale neumím to. Není to taková sranda, jak to vypadá. A popravdě - není to taková prdel, jak to na první pohled vypadá. Buddhisti mají na to vytvořený tento názor: nemá smysl se o to pokoušet, dokud nejsi osvícený. Pak to budeš umět tak jako tak. Dokud nejsi osvícený, budeš v tom dělat závažné etické chyby a to ti bude zhoršovat karmu. Věř mi - nemá to takový efekt do života, jak by tvé ego chtělo. Můžeš se naopak zaplést do situací, které nebudeš umět řešit. Tvá motivace pro takové konání musí být tato: pomáhat ostatním a rozšiřovat pole poznání. Nesmí v tom být ani špetka snahy po uspokojení svých tužeb, pro uspokojení zvědavosti, pro snahu získat moc, ani pro nic ostatního špatného.
Stalo se ti někdy, že ses probudil uprostřed snu a začal ho samostatně ovládat? Říká se tomu lucidní snění. Je to předstupeň astrálního cestování. Pokud ano, můžeš mít jakési dispozice pro astrální cestování - ale i tak je rozumnější si hlídat myšlení, čistotu duše, než se za každou cenu učit astrálně cestovat. Tvé myšlení se v astrálu nekompromisně projeví. Proto raději hlídej duši, než vyvádět duševní akrobacii.
To myslím docela vážně a nedělám si prdel :-)

Ignor (St, 6. 7. 2011 - 19:07)

Astrální cestování...Tak to jsem rád. Pokud je to tak, tak tomu bych se rád naučil.... Nedělám si pr....l nemyslím to ironicky. Myslím to vážně[email protected]

suei (St, 6. 7. 2011 - 18:07)

O.K. Zajímalo by mne to...Astrální cestování reálně ovládá jen docela málo lidí. Pro astrální svět platí Zákony - tzn. jen tak takhle zneužívat svoji schopnost nelze. Brzy se dostaví trest. Není možné vidět v astrálu čísla ze sportky, pokud to ten člověk nemá vidět - což je málokdy, spíš vůbec. Nedá se ani nikoho beztrestně šmírovat. V astrálu platí Zákony. Ty Zákony s velkým Z se nedají obcházet, narozdíl od našich zákonů s malým z.

Ignor (Út, 5. 7. 2011 - 22:07)

myslet si to můžeš - já...O.K. Zajímalo by mne to jstli je to pravda. Jenže.....Pokud by něco takového bylo možné, tak tihle jedinci by nejspíš dávno zruinovali sázkové kanceláře. Mrkli by se do zitřejška a pak by ráno daly sportku. Kdyby to bylo tak jednoduché, myslím že už by toho dávno někdo využil. Nebo spíš zneužil. Tak jestli je to pravda tak mě může přijít navštívit astrální duch mého kámoše a bude se dívat u mne v baráku jak třeba píchám starou. Tak to už nikdy nebudu. Ani se převlékat večer do pižama....

suei (Út, 5. 7. 2011 - 16:07)

Na tyto stránky jsem narazil...myslet si to můžeš - já ti to vyvracet nebudu, jen je realita, že některým lidem se vědomé astrální cestování děje a ti to většinou pro velice reálné prožitky za iluze nepovažují. Někdy se ty "noční iluze" promítají i do života reálného fyzického. Psychika a její prožitky jsou samozřejmě se sny velice úzce propojeny - někdy jsou sny normální, někdy jsou velice živé, reálně zažívané jako denní realita, většinou s obsahem, který se nijak neodvíjí od denních zážitků. Je to velice složitá problematika. Základní předpoklad pro tento fenomén je existence jemnohmotného - astrálního - těla, které je vědomím i za dne, vědomí se tedy neváže na hmotný mozek - pouze ho v životě používá jako nástroj pro rozvod impulsů do hmotného těla.

Ignor (Út, 5. 7. 2011 - 00:07)

na to bych si radši dávala...Na tyto stránky jsem narazil pouhou náhodou. O tajemno se zajímám. Zajímají mě staré památky, hrady, zámky atd...Astrální cestování se mi moc nezdá a to už z toho důvodu, že pokud samotné tělo nemá mozek tak nemůže myslet. AC chápu pouze jako nějaký sen, který si člověk vybudí v hlavě a zdá se mu že se třeba vidí. Ale vidět se nemůže. Z hlediska logického a vědeckého je to nesmysl. Jen ve snu je vše možné. Např. Zdálo se mi, že jsem v době Husitské a že bojuji s Husity ale ještě ten večer jsem čuměl na film Jan Žižka. Ten film se pak promítne ve snu. A tak si myslím že je to s AC. Nemůžu ve skutečnosti mluvit s Žižkou ani jinými třeba sesnulímy jak se píše. Dle mého názoru je to kravina....

Superman (Pá, 17. 6. 2011 - 14:06)

??? MILUJI LUCKU VONDRÁČKOVOU !!! ???

suei (Čt, 16. 6. 2011 - 16:06)

Dobrý den, chci vám...na to bych si radši dávala pozor - nějaká paní v astrálu asi nemá nic jinýho na práci, než otravovat živé lidi. Místo toho, aby si šla po svém, ve svém vývoji, tak by se jí hodilo mít cizí tělo, které ji nepatří. Mohlo by se přinejhorším stát, že bys své tělo opustila (což se stává i během života, i během spánku) a ona by se ti pokusila tvé tělo obsadit. Takových všelijakých "dobráků" je v astrálu dost. Už to, že se vlastně vymáčkla ze svých úmyslů - když se tě snažila obalamutit, abyses chtěla vzdát svého těla... nevěř jí.

Ten stav, ve kterém jsi byla, se stává více lidem - v tomto stavu je poměrně snadné vědomě opustit tělo. Nechci, abys byla vystrašená - strach tomu určitě nepomůže. Není snadné někomu jen tak vzít tělo - tyhle duchové to zkoušej všelijak, ale tak snadné to není. Jestli věříš na Boha, vyšší síly - tak požádej o ochranu. Psychicky se naprogramuj tak, že se určitě nechceš vzdát svého těla a nic zlého ti nehrozí. Opakuj si to jako nějakou mantru - pak si to budeš pamatovat i ve spánku a nebude ti hrozit, že tě pak zase nějaká takováhle paní málem oblbne. Když se ti stane zase ten stav spánkové paralýzy, že se nemůžeš hýbat a budeš slyšet ten elektrický zvuk v hlavě - pokud nechceš vystoupit do astrálu, tak se snaž usnout, být v klidu - za chvíli to přejde. Hlavně nemít zbytečně strach - ten ničemu nepomáhá.

Zuzka (Čt, 16. 6. 2011 - 15:06)

Dobrý den, chci vám vylíčit, co se mi stalo, protože sama vůbec nevím, co to mohlo být. Jednou v noci se mi zdál sen o nějaké paní, s kterou se mmi hrozně hezky mluvilo. Najednou mi řekla, že když budu chtít odevzdat své tělo, ať jí řeknu. Tak jsme spolu lítali ve vzduchu..A najednou jsem se jakoby probudila a hned na to začala padat..v uších mi hučelo jako rádio, když se ladí. Jen hrozně nahlas nenalazené rádio, které pomalu dostávalo souvislý zvuk. Bála jsem se, tak jsem se tomuto pocitu nepoddala. Ještě 2x jsem začala upadat. Musela jsem rozsvítit a sednoust si na chvíli. Zajímalo by mě, co to mohlo být a jestli se tomu můžu kdyžtak příště poddat? Děkuji

Reklama

Přidat komentář