Reklama

Depo-Provera

micina (Út, 21. 4. 2009 - 20:04)

ahoj Evi, už jsem se taky rozhodla, že po 2.platu končím a dál se uvidí. Jo, je to supr, že holkám se zadařilo, přece jen se na to hned dívám růžověji a nadějněji. :-) jen, že já DP měla asi 9x, tak si stejně myslím, že to asi bude trvat dýl.. možná ještě zajdu na gyne, ať mi napíše něco, při čem se dá otěhotnět, ale zastaví to to krvácení..
dneska jsem byla na zápisu do školky, tak jestli mi malého vezmou a já do září nebudu těhu, tak pujdu aspoň na částečný úvazek do práce, hlavně kvůli tomu, ať , jak se říká, přijdu na jiné myšlenky...ale snad to výjde!:-)

Eva (Út, 21. 4. 2009 - 18:04)

ahoj micino.až doděláš 2 plato,pak to taky vynecháš?nebo je dobereš všechny?já uvidím jak se zadaří.každopádně Míše i Ivě to mooc přeju.já si ještě nákej čásek počkám.

Iva (Út, 21. 4. 2009 - 09:04)

Zdravím děvčata, jsem také po DP, už jsem zde psala, jsem těhu,jak víte také, nyní cca ve 12.týdnu,zatím vše o.k. ale řeším jinou otázku,snad neva,že ji sem zařadím,..nemáte některá zkušenost s prvotrimestrálním skríningem-zjišťují papp-a hodnotu a free beta-hcg (vyšetření v 11-14týdnu těh na vrozené vady) , nehradí to pojišťovna a platí se 600kč, další odběr a zjišťování asi většina znáte- v 16.týdnu a příp. náslendý odběr plodovky-ale tento druhý skríning se mi zdá dost pozdě, než máte výsl atd tak je 20.týden.. nevíte jak je ten první skríning spolehlivý nebo jen tahaj peníze od lidí a je to vlastně zatím výzkum..(jak říká můj gyn, ale po zkušenosti s DP mu moc nevěřím). díky za odp Iva

micina (Po, 20. 4. 2009 - 20:04)

jé, holky, to jsou ale novinky!:-)
Míšo, tak ty budeš mamina!, moc gratuluju, super, tak ať ti vše výjde!:-)
Evi, jak ty? Dobrý? Já začla brát 2.plato, menzes jsem měla po vynechání prvního plata 6 dní, ale slabší, tak se to dalo.
Káťo, myslím, žes psala o Proveře 5mg, zkušenosti nemám, ale je to jeden z těch prostředků, co upravují menstruaci, ale nepotlačují ovulaci, takže se dá při něm otěhotnět, což je pro tebe, když chceš mimi, jedno z řešení. Taky jsem to diskutovala s doktorem. Náš problém je ale asi složitější, proto beru na upravení menzes normální antikoncepci a pak vysadím a pak se můžem snažit!:-) Pa, holky, mějte se a zas někdy písnu..:-)

Eva (Po, 20. 4. 2009 - 17:04)

ahoj míšo.tak gratuluju.já ty prášky vynechala po 2měsících,ted at čaruje příroda.ozvu se snad budu mít měsíčky pravidelně-doted byli.tak snad se taky zadaří.to já mám dp vynechanou od lonskýho června,tak už tu hlavu trochu věším.a měj se fajn a piš co ajak.

Káťa (Ne, 19. 4. 2009 - 20:04)

Ahojky,beru už týden proveru a spřítelem chceme miminko.Máte některá z Vás zkušenosti s tímto lékem? Mám nepravidelnou menstruaci.

Jája (Ne, 19. 4. 2009 - 19:04)

Depo-Provera stojí u mojí gynekoložky Kč200,-- a měli by jí poskytovat ve většině gynekologických ordinací.

Eva (Pá, 17. 4. 2009 - 18:04)

s pisatelkou souhlasím díky práškům je menstruace pravidelná,do dp bych už nešla.nicméně ted chceme miminko tak sem vynechala i ty prášky.ale pak se knim vrátím.

Návštěvník (St, 15. 4. 2009 - 18:04)

Pokud užíváš antikoncepci v podobě pilulek,tak pokračuj.Přešla jsem také na injkční formu a po třetí injekci jsem se vrátila zpět k práškům.Pořád jsem nepravidelně krvácela a to i třeba měsíc v kuse.Lucka

Návštěvník (St, 15. 4. 2009 - 18:04)

Pokud užíváš antikoncepci v podobě pilulek,tak pokračuj.Přešla jsem také na injkční formu a po třetí injekci jsem se vrátila zpět k práškům.Pořád jsem nepravidelně krvácela a to i třeba měsíc v kuse.

Eva (Ne, 12. 4. 2009 - 09:04)

ahoj micino.děkuju snad už to bude dobrý.pak se samozřejmě ozvu jestli to mám pravidelný.

micina (So, 11. 4. 2009 - 08:04)

Ahoj, Evi, tak já dobrala poslední pilulu 1.plata včera, tak jsem zvědavá, co bude. Držím palečky, ať už to máš ustálené..:-)
Petro, ja to brala opačně, prvně Cerazette a pak DP,taky jsem nemenstruovala, po vysazení-vyprchání DP(červen 2008) asi po měsíci přišly první menzky a pak byly každých +-14 dní, teď beru znovu HA na upravení.:-( Až vysadíš, uvidíš, jestli ti menzes přijde, myslím, že když jsi brala Cerazzete, budeš na tom líp než my, co měly DP.:-)
A Míšo, co ty, všecko v pohodě?

Petra (Pá, 10. 4. 2009 - 11:04)

Dobrý den, není tady někdo kdo bral po porodu depo proveru a poté prášky Cerazette a pak chtěl další mimi ? Já jsem poslední injekci měla loni někdy v létě, pak jsem brala Cerazette ... nyní bych chtěla druhé dítě. Potom co čtu na netu mám strach, že budu mít s otěhotněním velké problémy. Nemá tedy prosím někdo osobní zkušenost ? Jinak ještě upřesnění - od porodu (2 roky) jsem díky antikoncepci ještě neměla menstruaci. Díky.

Eva (Po, 6. 4. 2009 - 18:04)

ahoj micino.no ve mě se to taky pře,ale sem 100pr.rozhodnutá.dneska sem si vzala poslední tabletu.kamarádce prodám to poslední platíčko.tak samozřejmě písnu co a jak.snad to bude v pohodě.

micina (Ne, 5. 4. 2009 - 12:04)

ahojky, taky si to říkám! Jen se všecko pořád ve mně pře...ty si teda na 100prdo rozhodnutá, jo?... držím palečky, ať se ta mrška ustálí!:-)

Eva (Ne, 5. 4. 2009 - 08:04)

ahoj micino.já zítra doberu to druhý plato,pak mám 7dní pausu abych to dostala.ikdyby to nestačilo tak už je brát nebudu.zatím to mám pravidelně.tak uvidím ale nechám to už na přírodě.dober to 2plato a vynech to.snad to bude stačit,at se tělo popere samo kdy chce otěhotnět.

micina (Ne, 5. 4. 2009 - 00:04)

Evi, řeším to samé, mi chybí 6 pilul do konce 1.plata, tak si říkám, že ještě jedno a taky skončím, navíc můj chlap říká, že je vyhodí sám, že už jsem zas namrzlá!:-) Ale mám strach, že to nebude na to upravení stačit. Co když budeš zas krvácet co 14 dní?? Začneš je brát znova nebo to necháš být, ať se to upraví samo?

Eva (Pá, 3. 4. 2009 - 18:04)

ahoj micino.tak sem se rozhodla že doberu to druhý plato avynechám je.nechám to pak na přírodě.ještě mi zbývají 4prášky

micina (Pá, 3. 4. 2009 - 13:04)

ahojky, holky, u mě nic nového, poslušně beru prášky, nešpiním, nekrvácím, jen mám pořád nějak moc vlhko, tak nevím, jestli je to normální, ale jinak se to dá!

Eva (Čt, 2. 4. 2009 - 16:04)

ahoj simo.tak když neplánuješ mimi,a vyhovuje ti dp tak v ní pokračuj.hlavně že si spokojená.měj se hezky

Reklama

Přidat komentář