Reklama

Depo-Provera

micina (Út, 2. 6. 2009 - 21:06)

ahojky, holky, Evi, prášky neberu, dneska jsem 22. den cyklu a bez špinění nebo krvácení, takže v pohodě, asi se mi to taky upravilo..:-)
Ivano, moc ti držím palečky, ať ti to výjde, a snad to bude jen jedno nebo max dvě oplodněná vajíčka!:-)

Ivana (Út, 2. 6. 2009 - 12:06)

Evi, když tak pisni na icq 430645855 až tady budeš..

Ivana (Út, 2. 6. 2009 - 12:06)

Ahoj Evi,já jsem ten clostilbegyt brala teď první měsíc..a to 3.-7. den cyklu jednu tabletku.Ale to jestli se mi vajíčka tvořily předtím,to bohužel nevím..Ale určitě si ho nechej napsat.Hodně ženských ho doporučuje a prý fakt brzo po něm otěhotněly..Nebo si nech napsal Clomhexal,to je úplně to samé.Ten jsem měla původně napsaný,ale neměli ho,tak mi v lékárně dali ten Clostibegyt."Hrozí" po něm mnohočetné těhotenství:-)Tak bacha..Proto jsem se právě ptala jestli někdo nevíte,jak se to potom řeší..

Eva (Út, 2. 6. 2009 - 08:06)

ahoj ivano,a jak dlouho si ten clostilbegyt musela brát aby se ti vytvořilo tolik vajíček,a před tím si vajíčka neměla?já se asi objednám příští týden na gyndu at mi řekne jak na tom sem.

Ivana (Po, 1. 6. 2009 - 15:06)

Ahoj Evi, přesně tak, clostilbegyt je na ovulaci a na tvorbu vajíček,takže jsem dneska docela uspěla..Mám vpravo spousta vajíček,vlevo teda žádné,ale prý to bohatě stačí,tak snad je to pravda a nesnažila se mě jen nějak uchlácholit.Dokonce prozkoumala i vzorek spermatu přítele,tak ten je prý taky "miliónový",takže v pohodě..Holky,chtěla jsem se vás zeptat..Když beru tyhle tabletky,tak můžu mít mnohočetnější těhotenství..Jak se to pak řeší a hlavně kdy?Samozřejmě např. mít trojčata by bylo trochu víc než bych chtěla..Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Micino, já jsem to nechávala i na přírodě.Tu první jsem dostala po měsíci,co jsem to nedostala a když se pak nic nedělo,tak jsem si říkala,že to teda nechám na přírodě,jak říkáš, čekala jsem víc jak 2 měsíce a pořád nic,tak jsem šla na další..Ale ty léky atp. to mám vzhledem k věku..Říkala to hlevně doktorka, tak já jelikož miminko chci a teď konečně i "můžu" mít,tak jsem souhlasila...

Eva (Ne, 31. 5. 2009 - 11:05)

ahoj micino,u mě nic nového,až mimi příjde tak příjde,měla sem v květnu zajít na gyndu na kontrolu po těch práškách ale nějak sem to nestihla,jinak mám kontrolu v srpnu,tak to tam zajdu na 100pr.a co ty ještě je bereš a v pohodě?

micina (So, 30. 5. 2009 - 10:05)

Ahoj, holky, u mě nic zatím nového. Co u tebe Evi? Ten Clostilbegyt je na vyvolání ovulace a už jsme se tu o tom bavily a můj dr. mi ho nedoporučoval, že prý se dělají po něm cysty a tak, ale známé ho dr. dala a hned napoprvé otěhotněla a pomocí dalších "udržováků" je teď už ve 4.měsíci a zatím bez problémů. Ivano, držím palečky, to je jasné, jen se divím, že když jsi ten menzes dostala, nezkusilas to chvilku nechat na přírodě nebo ti to hned navrhla dr.?

Eva (Pá, 29. 5. 2009 - 15:05)

na co tan clostilbegyt je,že jdeš na ultrazvuk?to je na otěhotnění?

Ivana (Pá, 29. 5. 2009 - 14:05)

Holky,tak já jdu teda v pondělí ráno raníčko na UZ,tak jsem zvědavá,jak mi Clostilbegyt zabral.Držte prosím palečky..Papa

Petra (Čt, 28. 5. 2009 - 13:05)

Zdravím všechny. Taky patřím mezi ty, co bohužel užívaly Depo-Proveru a vůbec nevěděly, co je to za hrůzu. Od listopadu 2008 jsem po injekcích brala Cerazette. Teď v neděli jsem ho vynechala a čekám na menstruaci (kterou jsem od porodu - 2 roky - neměla) - chceme druhé dítě. Po tom, co jsem tady četla, jsem opravdu zvědavá, jak to dopadne .... mějte se.

Eva (St, 27. 5. 2009 - 20:05)

ahoj míšo,s menstruací je to dobrý,ne prášky už neberu,to budeš mít hezký vánoční dárek,já doufám že do vánoc aspon otěhotním.děkuju a zase písni jak ti roste bříško a a jak se máš,a taky napiš co budeš mít

Lenka (St, 27. 5. 2009 - 13:05)

Depo provera- mám rok a můžu říci, že jsem velice spokojená. Menstruaci nemám..Co se týče váhy? Po první injekci jsem přibrala asi 5 kg, začala jsem se více hýbat, váha šla během měcíce dolů a po celou dobu si váhu hlídám a nepřibírám. .

Eva (Út, 26. 5. 2009 - 17:05)

ahoj míšo tak co jak se máš těhulko?já zatím nic,tak snad letos se zadaří

Iva (Po, 25. 5. 2009 - 15:05)

Ahoj Leno, já na to dostala hned po ukončení působení DP normální antik. pilulky, aby se mi cyklus urovnal. MUsím ale podotknout,že od jiného doktora, než co mi píchl DP. Jinak jsem na tom byla jako ty, po jedné injekci 5 kg navíc. Krvácení a špinění během účinku DP mě ten nový lékař zarazil aplikací hormon. gelu. Tak se drž, pa.

Leena (Po, 25. 5. 2009 - 08:05)

Ahoj,taky jsem zkusila injekci a hoooodne toho lituji.Krome toho,ze mam nohy jako spalky,samou celulitidu,4kg nahore jsem se dnes u sveho gynekologa'u ktereho jsem byla pro injekci na ukonceni krvaceni'dozvedela,ze mam tak rozhazeny cyklus po skonceni brani injekci,ze mi zacina 2 menstruace po sobe.A to odletam na dovolenou,tak ze faaakt dobry:-(((((

Klarca (St, 20. 5. 2009 - 21:05)

ahoj,Depoprovera uz mam 3-4 roky i kdyz se to doporucuje po 2 letech vysadit, nemela jsem zadne problemy asi tak 3roky,zadnej stres,ale ted jak jsem zacala mit mensi nechut k sexu si delam starosti, cim vic ctu poznamky na forech tim se vic bojim. Nektere zeny pisou dost hruzostrasne veci ohledne DEPA, zatim mne trapi jen ta nechut. jo a mam to za 300kc u doktora.

Eva (Út, 19. 5. 2009 - 19:05)

ahoj micino.není to na úpravu cyklu,je to jen když plánuješ těhotenství,seš těhotná nebo kojíš,jsou to vitamíny volně prodejný v lékárně.

Martina (Út, 19. 5. 2009 - 10:05)

Cena je asi 150,-Kč aplikuje se po 12 týdnech na gynekologii.

micina (Út, 19. 5. 2009 - 10:05)

ahoj,holky, Evi, a-ha, tak o tom jsem neslyšela, to je asi jen na podporu a ne na upravení cyklu, že? no, zatím to nechávám tak...
Ivano, tobě gratuluju, je legrační, jakou může mít člověk radost z dostavené menstruace!:-) Mějte se holky.

Ivana (Út, 19. 5. 2009 - 09:05)

Holky,zdravím vás všechny..Tak hurá..Dneska je to 15. den po vyvolávačce,ale mám to..:-)!Včerejší bolesti břicha nebyly zbytečné..Tak jsem ráda a teď začnu s tabletkama a uvidíme co z toho bude..:-)HEzký den všem..

Reklama

Přidat komentář