Reklama

BIOLAMPA

moucha (Čt, 25. 3. 2004 - 15:03)

Biostimul jsme vyzkoušeli na bércové vředy, revmatické bolesti kloubů, teď ji testuje známá s boreliózou v kolenách. Nikomu nepomohla. Tá známá přitom pocítila úlevu při ozařování velkou lampou se zeleným světlem u rehabilitační pracovnice. Chtěla jsem tedy Biostimul nabídnout tady ke koupi, ale když tady čtu takovou chválu, tak jsem si řekla, že to s ní ještě zkusíme.

Monika (Po, 2. 2. 2004 - 18:02)

Ahoj, neprodavas nahodou jeste stale biolampu?

Vláďa (So, 24. 1. 2004 - 19:01)

potřebuješ-li , kontaktuj mne

František (St, 7. 1. 2004 - 11:01)

Uvažujem o kúpe. Je ešte aktuálna ponuka?

Zuzana Hornova (Po, 15. 12. 2003 - 22:12)

Mam zajem o to kde lze tuto biolampu koupit.

Rosta (Čt, 27. 11. 2003 - 03:11)

Zda se mi to tady jedna velka propagujici reklama!Krom nekolika prispevku (viz Janina), nekteri se k tomu jeste otevrene hlasi, ze zastupuji jiste firmy. Dnes je vsechno jen o penezich. Myslim si, ze pokud "nejaka" ta biolampa za 2.500 (nekdo to tu psal)ziskala platny certifikat, tak je stejne ucinna jako ta za 5tis. a 12tis. atd. Prosil bych nekoho o info, jestli existuje biolampa v hodnote 2-3tis., mozna bych mel zajem...email : halgor"seznam.cz

Pavel (So, 20. 9. 2003 - 00:09)

Po precteni prispevku na tema biolampa jsem se rozhodl take pridat svoji zkusenost. Mam Biostimul, ktery dle certifikatu - videl jsem original na vlastni oci - je schvalen pro zdravotnictvi, tj. ma oficialne deklarovanu jak bezpecnost, tak ucinnost. Dale jsem videl na vlastni oci certifikaty, podle kterych ma jedine Biostimul polarizaci 96%, Zepter ma polarizaci jenom 67%, ale ve svych manualech tvrdi, ze ma 95%. Ta firma, co dela Biostimul mne presvedcila tim, ze nelze a vse co rika ma podlozene certifikaty a hlavne, nepomlouva konkurenci. Je proste jenom levnejsi a lepsi. Navic zase jednou nekdo z nasi republiky dokazal, ze nasi lidi opravdu umej a ze dokazou delat lepsi veci nez nekdo ve Svycarsku. Vsichni, kdo tady vychvalujete Zeptera nebo pomlouvate konkurenci, jste za to dobre zaplaceny. Kdyz dojdou argumenty, tak prijdou na radu polopravdy nebo lzi. Jinak znam mnoho lidi, co maji zkusenost s obema lampama. Dokud nebyl modernejsi Biostimul, byl Bioptron od Zeptera bez prehaneni spicka. To uz ale nejmene 2 roky neplati. Bioptron je a byl dobrou lampou, ktera dokaze lidem pomahat a dokaze je uzdravovat. Biostimul je ale proste nejen levnejsi, technicky lepsi, ale i ucinnejsi. Toto moje zaverecne shrnuti se opira o zkusenosti lidi, kteri Bioptron znaji dele nez 15 let a o certifikaty statnich institutci, jejichz originaly jsem videl na vlastni oci a taky samozrejme o moji vlastni zkusenost. Jo a pokud si chcete znat opravdove zkusenosti opravdovych lidi, tak je najdete na strankach vyrobce Biostimulu.

renata jandova (Ne, 14. 9. 2003 - 20:09)

Prosím Ivanu Michalcovou,aby mě poslala mail.nemohu jinak reagovat na její poštu.Dík

renata jandova (Ne, 14. 9. 2003 - 20:09)

Můžu doporučit Biolampu Biostimul. stojí 6000kč.A je zatím nejůčinější.Mohu ji zaslat i na dobírku.Sama ji mám doma a jsem max.spokojena.Pokud budeš mít zájem,napiš i mail.

renata jandova (Ne, 14. 9. 2003 - 19:09)

mám skvělé zkušenosti s biolampou.m;6u ti biolampu yaslat i na dob9rku.sama ji doma používám a jsem nadšená z výsledků.pokud mě budeš kontaktovat,nezapomeň napsat mail.

ll (Po, 8. 9. 2003 - 19:09)

hu!

Renata (Po, 21. 7. 2003 - 21:07)

Jestli ještě žádnou nemáš,nabízím za 5650.- lampu biotherapy.Je skvělá

Renata (Po, 21. 7. 2003 - 21:07)

Mám Biolampu od firmy Biotherapy a je super.Zatím nejlepší.Kdo máte o lampu zájem,napište.Je za senzační cenu 5650.-Kč

Zuzana (Po, 30. 6. 2003 - 15:06)

Já jsem biulampu zakoupila tady na doktorce a pomohla mi na akne. Ted ji jiz vlasnte nepotrebuji. Kdyby jste mel nekdo zajem prodam ji ze slevou Je jeste v zaruce.

Pavla Rychecka (Čt, 26. 6. 2003 - 14:06)

Biolampy funguji na dvou technickych principech: lom svetla nebo filtrace svetla. Filtrace je podle toho, co uvadeji lekarske materialy ucinnejsi. Proto nechapu, proc Zepter tvrdi opak. Ucinek je u vsech pristroju stejny, proste z toho vychazi polarizovane svetlo a to je vse. Proto si myslim, ze je blbost davat desetititsice za vyrobek, ktery se da koupit za 2 a pul tisice nebo za pet tisic apod. Chapu, ze distributori Zepteru maj podil z kazdeho prodaneho kusu, trak ten svuj chvali. Vyzkousela jsem Zepter, Medicom, Stredaptron i Biostimul a je to stejne.

Návštěvník (Pá, 27. 12. 2002 - 11:12)

Srdecne vsechny zdravim a pridavam dalsi tema. Zajima mne, zda ma nekdo zkusenosti s Biostimulem. Jake vysledky lampa prinasi, kde je mozne ji koupit, za kolik? Pokud nekdo vyzkousel vice biolamp, privitam srovnani jednotlivych vyrobku. Preji pekny den.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2002 - 14:11)

Můžete se obrátit na výše uvedenou adresu, ráda sdělím vše, co Vás zajímá.

Návštěvník (Po, 25. 11. 2002 - 14:11)

Pokud máte zájem o Zepter biolampu, můžete se s důvěrou obrátit. Veškeré informace a co vás zajímá ráda poskytnu. Má vynikající účinky v mnohaoblastech.

Návštěvník (Po, 4. 11. 2002 - 13:11)

Vaše zkušenosti nikdo nezpochybňuje, ani já neznám biolampu, která by léčila ze skříně. A celulitida je také o životosprávě. Přál bych Vám vidět klienty, kteří dlouhá léta trpí např. bolestmi kloubů, doktoři nad nimi zlomili hůl, jen jim předepisují čím dál víc prášků, a ejhle, po půl hodině svícení pocítí velkou a znatelnou úlevu, po půl roce i méně pravidelné aplikace jsou jejich bolesti poloviční nebo i žádné. Bércové vředy, hemeroidy a jiné ošklivé nemoci ustupují, lupénka nesvědí a je v klidu, a mohl bych pokračovat ještě dlouho. Stačí si vybrat účinný přístroj, nikoliv levný. A pohled na cenu je jen zrcadlem toho, nakolik si vážíme a ceníme svého zdraví. Někomu je moc pár stovek, někdo dá i milión, aby uzdravil sebe nebo své blízké. Ale to je každého osobní věc.Mimochodem, na trhu jsou pouze dva přístroje pro světelnou terapii, které mají tzv. atest přístroje pro léčbu. Jeden je účinnější, druhý o něco levnější. To ostatní jsou většinou lampy co určitě svítí, ale nejsou uznány jako přístroje pro léčbu.

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2002 - 03:11)

Máme doma Bioptron od Zeptera a musím se smát, jak si to tady vychvalujete a různě se předbíháte, jaký lampy jsou lepší... Než si jí rodiče pořídili, nechali se zlákat taky horou nádobí od Zeptera, protože naše příbuzná je dealerka a umí o tom krásně kecat.... Marné bylo moje umlouvání a rozumné argumenty, že tak šíííleně drahý nádobí, byť určitě velmi kvalitní(až na "rádobyostré" nože) my, nijak bohatá rodina, opravdu nepotřebujeme. Takže ho máme doma a navíc se mí naivní rodičové nechali zlákat i "bezvadnou" lampou, co bleskurychle všechno vyléčí... Ale ať bych s ní svítila na peněženku, jak bych chtěla, ty hrozný prachy už zpátky nedostanem... Podle mě je BLBOST něco takovýho kupovat. Ovšem pokud nevíte, co s penězma, tak to zkuste. jestli vás bude bavit svítit si na rozsáhlou celulitidu nebo akné kolečkem o průměru asi 5cm půl dne, abyste z toho něco měli, hurá do vyhazování peněz.... Máme jí už skoro rok a dobrýho půl roku už po ní nikdo ani nevzdechl a je ve skříni... ale není to proto,že bysme byli zdraví jako řípy...

Reklama

Přidat komentář