Reklama

BIOLAMPA

Milada (Pá, 10. 6. 2005 - 08:06)

Poprosila bych o zaslání kontaktu na nákup biolampy, o které píšete.Děkuji

Milos (St, 25. 5. 2005 - 08:05)

A mate teda zaujem tu lampu predat ?

Mirka (Čt, 19. 5. 2005 - 14:05)

Aris dík. Myslím, že už biolampu nebudu dál řešit. Takových "zázračných" věcí po šuplíkách mám.

Aris (Čt, 19. 5. 2005 - 13:05)

Mam stejnou zkusenost jako Abuela, takze jestli Ti Mirkomuzem radit....tak nekupuj a porad se s odbornym lekarem,jak Ti pomoci.Take jsem vyhodila 14000 a myslim, ze i me Boilampe je v supliku fain.

Mirka (St, 18. 5. 2005 - 18:05)

Nevím jestli jsem nepřišla pozdě, už po diskuzi.Jsem po liposukci břicha, pod kůží je spousta hrbolků. Někde jsem slyšela, že biolampa může urychlit vyřešení tohoto problému. Prosím o radu!!! (sem nebo na mail - předem díky)

Abuela (So, 16. 4. 2005 - 23:04)

Mam lampu uz 2 roky.teraz uz lezi v suplicku, v elegantnom baleni.Myslim, ze sa ma fajn.Vyhodila som za ten nezmysel skoro 13000 a vobec to nepomaha. Je to podvod.Tolko moj nazor.

Monstro-damus (Pá, 11. 3. 2005 - 02:03)

Mám známého prodejce těchto biolamp. Léčí prý úplně všechno do 14ti dnů. Jenže tento známý má lupénku a ještě nějakou jinou kožní chorobu. Tak jsem mu řekl, že když za 14 dní zmizí jeho lupénka a strupy z těla, tak ji koupím. I po několika měsících zůstaly nemoce a biolampa nadále v jeho vlastnictví.

Luas II (So, 26. 2. 2005 - 04:02)

Vážení, než si začnete hrát na odborníky na polarizaci světla, tak si nejdříve zopakujte základy fyziky. To, co se tady snaží lidem podsouvat pan Milan Strnadel nejsou jen nesmysli, ale bohapusté bláboly. Buďto je pan Strnadel tak hloupý, nebo je to další ze zblbnutejch dealerů Zepteru. Pro jistotu jsem se ptal i na AV CR, kde mi potvrdili, že údaje o 95% polarizaci biolamp Zepteru jsou prostě z vědeckého hlediska nesmysl. Jejich odhad je v ideálním případě max. 70 %. Doporučuji se proto spoléhat na vlastní rozum, tak jak jsem to udělal já. Ten samej nesmysl předvedl stejný pán na téma certifikace. Každý, kdo prodává přístroj jako léčebný, musí disponovat certifikáty, které jsou dnes platné po celé EU (pokud to samozřejmě není podvodník). Když jsem si biolampu kupoval já, šel jsem přímo na oficiální stránky výrobců a udělal jsem si obrázek sám a pak jsem si ji koupil přímo od výrobce. Jinak se omlouvám, že nedávám k dispozici kontakt, ale byl by zbytečný, nejsem dealer a biolampy neprodávám a ani o nich nechci nikoho přesvědčovat. Tak nezapomeňte, že jedině zdraví rozum vás ochrání před nesmyslnou investicí.

Tibenská Jana (Pá, 18. 2. 2005 - 11:02)

Mám záujem o zapožičanie, prípadné zakúpenie biolampy. Nevadí, že som zo Slovenska? Prosím ozvite sa mi na moju e-mailovu adresu: tibenska"vuje.sk

J.V. (Pá, 11. 2. 2005 - 17:02)

Pošlete-li na mail (viz odkaz) zprávu s předmětem ZKUSENOSTI, obratem Vám přijde odpověď se zkušenostmi uživatelů s Biostimulem.

Milan Strnadel (Čt, 10. 2. 2005 - 11:02)

Po přečtení všech příspěvků bych také rád pár věcí podotknul.Co se týče polarizace, biolampa zepter funguje na bázi polarizace odrazem, kterou se dá docílit téměř 100% polarizace-zepter udává 95% což je reálný udaj. Biostimul pracuje s led diodami-monochromatický zdroj záření tudiž zdroj polarizovaného světla. Udávaný rozdíl polarizace biostimulem mezi lampou biostimul a zepter se mi zdá zavádějící. hodnoty se podle mne nebudou příliš lišit.Použití červené led diody u Biostimulu se mi až tak vhodné nezdá, dle mého názoru snižuje rozmanitost možností použití.Certifikáty - zde biostimul docela pokulhává. Opírá se o certifikaci metrologického ústavu + certifikát shody který je důležitý pro prodej v ČR. Zepter má na kontě certifikace pro mě váhově hodnotnější,zejména dva, je schválen jako lékařský přístroj a také certifikát dekry(světově uznávaná certifikační instituce-např.detektory alkoholu české policie). Každopádně co se týká certifikací, měli by si všichni dávat pozor co jim který prodejce předkládá.Mnoho firem disponuje pochybnými certifikacemi a razítky(nejvíce jich snad je při autobusových prodejních zájezdech apod.)Služby a servis:Biolampa zepter a biostimul 2 roky záruka, zepter + 10 let pozáruční servis po ukončení výroby,u biostimulul jsem se této služby nedopátral.V ceně lamp u biostimulu je zahrnuto-lampa,stojanek,dva biogely autoadapter a baterie,cena 12600 Kc. U lampy zepteru je v cene zahrnuto- lampa,stojan,zapestni tlakomer,rucni masazni pristroj,elektroakupunktura,digitalni teplomer.cena 18 999 Kč... u stojanu biostimulu bych se pozastavil. Myslím že pro použití na některé části těla by bylo potřeba trochu akrobatických prvků. Stojan je malý a lze ho použít jen v určitých pozicích. Tolik mé drobné postřehy.

Milan Strnadel (Čt, 10. 2. 2005 - 10:02)

napište prosím na mail.Díky

Renata (St, 9. 2. 2005 - 23:02)

O koupi Biolampy uvažuji již delší dobu, ale protože jsem nerozhodný člověk, nevím pro kterou se rozhodnout. Také mi ještě nikdo nenabídl 3-měsíční vyzkoušení výrobků. Kromě Amwayáků. Pokud máte dobré zkušenosti, prosím, pošlete mi kontakt. Děkuji Renata

Lukas II (St, 26. 1. 2005 - 13:01)

Stredaptron? To jako ta baterka co u nas ve velkoobchode stoji 300? Proboha lidi myslete! Streda tam nalepi svoji nalepku STREDAPTRON, prihodi si par tisícovek a je mu uplne jedno jestli to funguje nebo ne. Jenom z vas taha diky vasi blbosti prachy a navic pak ani neplati svejm dodavatelum (nam dluzi uz vic jak 8 let). Je to proste ubozak, dejte si na nej bacha!

petr (Út, 21. 12. 2004 - 13:12)

Tak nevím - snažil jsem se získat objektivní názor - buď je hodnocení těch, co si lampu pořídili spíše "váhavé" / tedy-že nic moc velký účinek /, anebo velká chvála těch, kteří s ní obchodují.

Olga (Po, 20. 12. 2004 - 08:12)

Prosím mohl by mi někdo poslat okopírovaný manuál k biolampě?Koupila jsem z "druhé ruky" a manuál nemám.Děkuji

Gabe (Út, 23. 11. 2004 - 18:11)

Středův Bioptron je suverenně to nejhorší, co lze na trhu najít. Ano, v tomto případě zmíněných 2500 Kč raději utraťe v dobré restauraci a bude to mít alespoň nějaký smysl.Věřte mi, zatraceně dobře vím, o čem mluvím.

LUKAS (So, 20. 11. 2004 - 16:11)

Biolampa Středaptron stojí 2500

jirka2 (So, 20. 11. 2004 - 16:11)

Monochromatičnost není nesmysl. Jenomže červené polarizované světlo je vhodné jen u velmi úzké skupiny indikací. Takže je to pak drahý špás, mít drahou biolampu, která působí jen na něco. Nejlépe to měl Středaptron, kde se dala barevná spektra měnit. Nevím, jestli se ještě vyrábí. Byl i nejlevnější a jak čtu nahoře stejně dobrý jako Bioptron od Zepteru.

MB (Út, 16. 11. 2004 - 09:11)

Dobrý den, nemáte, prosím, někdo zkušenosti z používání biolampy u Crohnovy choroby?

Reklama

Přidat komentář