Reklama

BIOLAMPA

Jana (St, 9. 8. 2006 - 07:08)

jsem ze slezska, nebudu tady pat presne odkud jsem. S biolampou mam dobre skusenosti. pujcuju si ji od tety ale chtela bych svoji.
kdyz tak hodte mail a napisu. dekuji

Jan Černohubý (Út, 8. 8. 2006 - 22:08)

Pokud byste male opravdu zajem tak by bylo lepsi se primo skontaktovat osobne, mohu se jenom zeptat odkud jste?Mohli bysme se domluvit na vyzkouseni lecby zdarma a nasledne se pote domluvit na cene.

Jan Černohubý (Út, 8. 8. 2006 - 22:08)

Pokud byste male opravdu zajem tak by bylo lepsi se primo skontaktovat osobne, mohu se jenom zeptat odkud jste?Mohli bysme se domluvit na vyzkouseni lecby zdarma a nasledne se pote domluvit na cene.

Jana (Út, 8. 8. 2006 - 07:08)

A za kolik?

Jan Černohubý (Po, 7. 8. 2006 - 19:08)

Dobrý den jsem zastupce společnosti Medical a biolampu bioptron bych vam mohl nabídnout. kontakt na telefonu 776038949 nebo 775901356

Eva (Út, 1. 8. 2006 - 07:08)

lampou svitim na kozni alergii z niklu, pomaha to skvele. opary taky leci. kdyz si to svitim na stipnute misto od komara tak me to nesvedi a zahoji se to. vrele doporucuju. mela sem ji od tety pujcenou, ta ji ma z nejake predvadeci akce za 8000,-

Magdaléna (Po, 31. 7. 2006 - 21:07)

Mám biolampu 2 roky,je to úžasná věc.Léčime s ní opary,bolestí hlavy,kloubů atd.

Jaroslav 57let (Po, 15. 5. 2006 - 16:05)

Dobrý den, je zbytečné vyhazovat tolik peněz. Mám před operací pravé kyčle, a bolestí jsem nemohl již chodit ,pouze o berlích a to jen tak tak. Syn mi zakoupil lampu BioBeam 940, krerá je speciální na pohybový aparát a účinky jsem poznal již po 6 aplikaci. Je to opravdu skvělý přístroj a stojí jen kolem 6000Kč. Vyzkoušel jsem toho již mnoho, ale BioBeam je opravdu účinný. Zasílají jej na dobírku a informace jsou na www.biobeam.cz

Vladěna (Ne, 7. 5. 2006 - 17:05)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na využití biolampy na záněty dásní a afty. Má někdo s tímto zkušenosti?
Děkuji za odpověď Vladěna

Saša (Čt, 13. 4. 2006 - 21:04)

Má někdo zkušenosti s používáním Biolampy na hemeroidy? Jak dlouho ji používat a jestli lze využít i Colour Therapy a v jaké kombinaci.
Díky Saša

leska (Út, 11. 4. 2006 - 11:04)

Koupila jsem si biolampu, ale po týdenním používání na operovanou ploténku jsem pocítila takové bolesti, že jsem toho musela nechat. Má někdo podobné zkušenosti?
Díky
Les

mirek (Ne, 26. 3. 2006 - 13:03)

Vážená paní doktorko,
koupil jsem si biolampu, protože jsem po operaci bederní páteře a začal jsem si záření aplikovat na jizvu. Začínám ale pociťovat zhoršení pohyblivosti v oblasti páteře. Chtěl bych se Vás zeptat, jestli je možné, že je to reakce a biolampu a že to přejde?
Děkuji
Mirek

Kveta (Pá, 17. 3. 2006 - 19:03)

mám bolesti v kyčlích při chůzi a chci si koupit biolampu Mipam bio s frekvenčím modulem. Stojí to 11 000,- Kč. Je to drahé a proto mi prosím někdo napište, jestli to opravdu pomáhá. Má někdo zkušenosti? Budu velice vděčná.

Zbyněk (Út, 17. 1. 2006 - 15:01)

Používáme již 3 roky přístroje BioBeam, jsme s ním celá rodina velmi spokojeni. Neznáme co je to rýma, dlouhé léčení oděrků a poranění kůže. Dcera měla problémy s akné a opravdu po pravidelném používání je vše v nejlepčím pořádku. Nášeho dědu bolelo koleno nemohl ani stanout již po dvou dnech používání BioBeamu 940 nevěděl co je to bolest. Vřele doporučuji. Mají hodně informací na www.biobeam.cz

Mila (Čt, 1. 12. 2005 - 19:12)

tak sem se podival na stranky toho biostimulu a nemaji tam jediny certifikat kteremu by slo dat nejakou vahu,pekne drahy led diody... :/ udelejte si obrazek sami. http://www.biotherapy.cz/www/s_produkty/basic.php?ru=35 kdo to precte je machr

Hynek (Po, 7. 11. 2005 - 18:11)

Náhodou jsem narazil na tuto dikuzi a nestačím se divit co je možné v roce 2005. Je pravda že víra uzdravuje, ale jestli chcete ušetřit, prodám Vám všem po stokoruně zátky od petlahví jako záračné uzdravující amulety. Nejsem sice odborník, který by dokázal posoudit léčebné účinky polarizovaného světla, ale pokud bych tomu věřil raději bych provozoval "léčebnou kůru" v koupelně u zrcadla, kde bych se nechal exponovat polarizovaným světlem zadarmo. Nikdy vás nenapadlo, že například programátoři sedící deset hodin deně u TFT monitoru by museli být zdraví jako řípa a přitom maj většinou ti mladší obličej samej beďar a mi starší plešaté čelo ...? Jen díky tomu, že věříte, že budete o to zdravější o co víc zaplatíte může někdo (nebudu jmenovat) například nazvad LE diodu za 70 halířů léčebným laserem a prodávat jí za tři tisíce. Stačí najít pár nemocných, ztratit morální zábrany a člověk může být milionářem....

Marian (Pá, 9. 4. 2021 - 04:04)

Dobrý deň tiež som náhodou narazil na túto diskusiu a rád by som od Vás tie zátky od pet fliaš kúpil a pridajte mi ešte zopár tých diód človek nikdy nevie na čo ochorie možno to pomôže. Človeče rád by som Vás spoznal určite by sme spolu vyliečili aj korony.

Přečková Andrea (Po, 24. 10. 2005 - 00:10)

Dobrý den, mám zájem o biolampu. Pokud máte možnost toto zboží dodat, prosím o podrobnosti včetně ceny. Děkuji Přečková

Přečková Andrea (Po, 24. 10. 2005 - 00:10)

Dobrý den, pokud je Vaše nabídka biolampy stále aktuální, zašlete mi prosím podrobnosti včetně ceny. Děkuji Přečková

hunter (Čt, 16. 6. 2005 - 22:06)

Vy co vam ty lampy lezi doma,tak ste buot koupúili smejd nebo s tim neumite zachazet.Mama koupila tu lampu uz asi pred 5 lety od Bioptronu(Zepteru) a je super,sice sme k tomu jeste nemeli akupunkturu a atd,ale ta lampa spolecne s tema gelama co se musi pritom mazat uplne staci:).Pouzivam ji na vsechno mozne a efekt se pri pravidelnem pouzivani opravdu dostavi vzdycky...Mohu jenom doporucit

Reklama

Přidat komentář