Reklama

Urinoterapie

Petr (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

Chtel jsem se zeptat vas co pijete moc.Jakou ma chut a jestli ma nejakou vuni.A jak casto se ma pit a kolik.

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

Ale jasne Partykova si na tom prece zalozila karieru, nejdriv delala nekde v Moskve, sice ty jeji reci nejsou zrovna moc podlozeny, ale dneska tim vydelava...o kontrole nad 50 vi kazdy, kdo se o svoje zdravi aspon trochu stara. Pokud nevi, je to jeho vec a je hlupak.. Normalni clovek vi, na co ma od pojistovny pravo. Rakovina strev samozrejme muze mit podklad ve vyzive, ve stylu zivota ale take v dedicnosti. No nic vyplachujte si streva moci, taky ji pijte, lejte si ji na hlavu, ale hlavne pak probuh neotravujte doktory s tim 4. stadiem, ktery mate diky svoji nezodpovednosti!!!...Krvaceni vznika treba z vychlipenim, ktere se daji dobre v zacatcich zlidkidovat. Proc rikate moci urina? To asi zavedla ta Partykova,coz? Jiank predstava ze cloveka boleji streva z toho, jak se mu cosi uvolnuje ze sten je docela zvlastni..co kdyz ma ten clovek treba zanet nebo UC apod.?

Tomáš (Pá, 16. 11. 2007 - 09:11)

No, ona Mudr.Partyková (autorka knih o urinoterapii) si právě tu rakovinu vyléčila tou urinou, víme? Asi nevíme. A proč myslíte, že se ta rakovina udělá, pane chytrý, právě proto, že jsou střeva zanesená a nepracují tak jak mají, víme? A pak vám tam zahnívají zbytky a dochází právě k tomu krvácení, zácpě, atd. O kontrole na krvácení do stolice jsem moc neslyšel, asi máme každý jiného doktora-já asi toho zázraka, co se s pacientem moc nepáře.

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 09:11)

Dobry no.Celkem je to zdravi Jindricha a ne moje. Mne jen fakt vadi, ze pak ty 3.-4. stadia z vlastni blbosti tem lidem platim ja z myho pojisteni. Jaky uvolnovani ze strev za 50 let? Jako 50 let se neco uklada na stenu streva, jo? A to berete kde? Ze ta streva taky maji nejake sve schopnosti, to nejak nic? Spis ma Jindrich po ty zelenine vetry nebo je to proste neco horsiho. Treba Crohn...Od 50 normalni clovek chodi na kontrolu krvaceni do stolice...Jasne... dost divny, ze pred tema stoletima byla delka zivota asi polovicni co ted, a v Africe je doted, ale jinak urcite je leceni treba vyplachovanim strev moci to pravy. Dost by mne zajimalo, zda to treba pocinajici rakovine strev nejak zamezi a jak...jinak incidence rakoviny tl. streva + konecniku u muzu 50-55 je cca 300-350 lidi rocne, cili ne zrovna malo. No a preziti dost na tech stadiich zalezi. Ale klidne vyplachujte moci co chcete..mnoho uspechu...

hanka (Pá, 16. 11. 2007 - 08:11)

Pokud jsi dobře četl, tak břicho ho bolelo proto, že začal s očistou pomocí uriny a tím pádem se začne ve střevech uvolňovat to, co se tam ukládalo možná skoro 50 let a to může být docela nepříjemné. Já se na SVOD podívala, teď se zase ty podívej do knížek. Snad Jindra pozná, jestli je mu lépe či hůře. Také raději uznávám léčbu pomocí vlastních zdrojů, je to přirozené, jednoduché, levné a staletími ověřené.

Návštěvník (Čt, 15. 11. 2007 - 23:11)

Pokud nekdo nejde v 50 s problemama se strevama apod. k lekarum, tak je blazen. Riziko rakoviny strev u muzu je velika viz SVOD. Potom muze kazdy vykladat, jak lekari nejsou zadny zazrak, kdyz se k nim prizene se 3. stadiem rakoviny, tak uz pak zazraky nejdou. viz SVOD. Normalni rozumny clovek si strevni problemy leci u lekaru a ne nejak amatersky..proc toho Jindricha boli bricho kdyz ji zeleninu? To snad neni normalni...ja taky jim zeleninu..

hanka (Čt, 15. 11. 2007 - 22:11)

Ale nestrašte hned s rakovinou, ono ti doktoři taky nejsou žádný zázrak, já Jindřichovi fandím. Rozhodně si neublíží a pokud cítí zlepšení, tak to prostě lepší je. A ty (mike) si přečti nějakou literaturu, ať máš potřebné informace a jsi v obraze, pak tu nebudeš za hlupáčka.

mike (Čt, 15. 11. 2007 - 12:11)

jenom blázen si udělá klistýr vlastní močí

Návštěvník (Čt, 15. 11. 2007 - 11:11)

Jenom blazen nejde v 50, kdyz ma problemy se strevy, k lekari a leci se sam. Rakovina tlusteho streva + konecniku je u muzu v CR na 1. miste na svete...a co takhle nejaky treba sport by nebyl dobry?

Jindřich (Čt, 15. 11. 2007 - 10:11)

Zdravím všechny, kteří se zajímají o urinoterapii. Co se týče mne je mi okolo 50 let a mám dlouhodobé zdravotní problémy. V posledním roce se přidaly problémy s tlustým střevem. Samozřejmě jako každý jiný jsem se bál. Zvažoval jsem návštěvu lékaře ale když jsem vzal všechno pro a proti tak vyhrálo, že jsem nikam nešel a možná to bylo dobře. Začal jsem se zajímat o urinoterapii protože už v minulosti jsem četl nějaké články (občas). No a protože zdravotní stav šel ke dnu a má psychika rovněž, tak jsem přešel na zdravé stravování (červené maso už nemusím, občas jen bílé) kdy hlavní složku stravy nyní tvoří zelenina a ovoce. Mohu říci že první výsledky se dostavily po měsíci a půl a byl to opravdu očistec. Mnohdy jsem bolestmi nevěděl co dělat, málem jsem to vzdal. Když bylo nejhůře tak jsem si říkal že to k tomu patří a vydržel jsem. Stále ještě nejsem v pořádku ale vím, že pokud touto cestou půjdu dál, tak se vše zlepší. Přeji všem hodně štěstí a nebojte se začít - nikdy není pozdě.

Tomaš (Čt, 8. 11. 2007 - 20:11)

Zkus publikace od G.P.Malachova,-Dokonalá očista těla,Hladovění atd. Stačí zadat Malachov. Zdar.

Návštěvník (Čt, 8. 11. 2007 - 19:11)

http://www.pknihy.cz/knihy/018714/Urinoterapie-a-nemoci.html
http://www.pknihy.cz/cze/searchImage/?subject=cingro%B9&typ=books
Já si objednala tyhle knihy v Pozoruhodných knihách. Je to moc zajímavé. Zbavila jsem se lupů, dcera má akné na čele a každodenním potíráním je to den ode dne lepší. Máme těch potíží více, tak zkouším. Já dělám zábaly vlasové, myslím že s úspěchem. Používám i odpařenou moč a každé ráno piju 3 hlty, proplachuji dásně.... Komu se zvedá kufr, ať to radši nečte a zaplatí si něco v lékárně. Koho to zajímá, na webu je spousta odkazů a článků, všechno pěkně vysvětleno, jak to vlastně funguje. Hodně štěstí.

mike (Po, 5. 11. 2007 - 17:11)

když to čtu zvedá se mi kufr ... brrr mohl by my někdo vysvětlit Jak to funguje????

Jirka (Po, 5. 11. 2007 - 15:11)

Jarmile

Prosím Tě, kde se o této problematice něco dozvím ? Nemůžu žádnou knížku sehnat ač jsem se o to snažil. Není třeba někde okolo Olomouce nebo poblíž nějaký doktor, který se touto problematikou zaoberá? Mám chronické problémy a chtěl bych si tímto nějak pomoct. Dík.

rubber (Pá, 2. 11. 2007 - 16:11)

Kosmetické účinky vlastní moči si může každý ověřit naprosto snadno. Po nějaké hrubé práci (cihly, malta, rýpání v zemi na zahrádce atd.) si zkuste jednu ruku "ošetřit" močí (nechat normálně uschnout) a druhou ne. Rozdíl uvidíte sami už po několika hodinách. Totéž se suchou nebo naopak mastnou pletí na obličeji, různými pupínky, lupy ve vlasech atd. Jediné, co mi nejde na rozum, je to, že to skoro nikdo neví.

Návštěvník (Út, 9. 10. 2007 - 00:10)

Asi před rokem či více mi začali problémy s dásněmi a psala jsem o radu i paní Partykové. Odepsala mi 2x a moc mě povzbudila, tak jsem se kromě kloktání vrhla i na pití. Bylo to dost náročné, ale denně jsem zvládla na několikrát asi 1,5-2 dcl. Ta chuť je opravdu nezaměnitelná.... Po pár dnech jsem začala mírně "špinit" jako na začátku menstruace. Trochu mě to vyděsilo a lekla jsem se, že něco není OK a něco jsem si přivodila. Napsala jsem o radu znovu p. Partykové, ale neodpověděla. Tak jsem to přerušila. Má někdo podobnou zkušenost? Myslíte, že to bylo v pořádku a patří to k čištění těla? Jinak si dásně vyplachuji často a dělám zábaly na vlasy. Petra

Marek (Po, 8. 10. 2007 - 13:10)

Ivo, dětskou? To snad ne!

Iva (Ne, 7. 10. 2007 - 19:10)

předně žena by měla používat ženskou nebo dětskou moč a muž zase mužskou moč nebo dětskou

Tomas (Čt, 4. 10. 2007 - 17:10)

vim jakou ma ucinnost urinoterapie proti vypadavani vlasu, ale zajimalo by me jakou ma ucinnost v pripade ze clovek(muz) nebude prijimat moc od zeny ale napr. svoji(mozskou)
mate nekdo zkusenosti?

Jara (Čt, 4. 10. 2007 - 16:10)

pro Jirku

Co si ji objednat přes internet http://www2.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE00883106 , určitě bude i jinde

Reklama

Přidat komentář