Reklama

Urinoterapie

Praktik (Ne, 4. 2. 2007 - 16:02)

Vážený pane moralisto.Jestli vy tohle považujete za diskusi,tak já za výslech typu-pokud tvůj pohled na svět není mým ,je špatný.Mějte se krásně,a oblažujte svými moudry zase někoho jiného,ano?Adios

veronika (Ne, 4. 2. 2007 - 16:02)

niekto tu pisal, ze sa mu pomocou urinoterapie podarili vyliecit atroficke jazvy. Ja ich mam po akne, a tak sa pytam, ma s tym este niekto skusenosti? dakujem moc

jeste pro Prakt (So, 3. 2. 2007 - 14:02)

A navic vzdyt jsme se nedozvedeli v cem je Vas stav lepsi ci vyborny. Jake je Vase BMI,jaky krevni tlak,tep,jaky cholesterol,lipidy,jake mate EKG,za kolik ubehnete 100 m ci 2 km atd. Navic pred pitim moce byl Vas stav spatny a nyni je dobry nebo byl stale dobry? Mel jste nejake zasadni potize, ktere vymizely? Dozvedeli jsme se mate lupy, vacky, padaji Vam vlasy a domnivate se, ze vypadate mladsi ( to si ovsem mysli kazdy). Ale zasadni veci tj. jaky je Vas skutecny zdravotni stav to ne.

D. (So, 3. 2. 2007 - 12:02)

na myti rukou po zachode snad neni nic spatneho. Jednak se tam chodi i na stolici a jednak to opravdu jsou nekdy zvlastni mista. Navic na toalete, kterou pouziva vice lidi jsou zcela bezne ruzne bacily apod. Neco jineho je to na vlastnim zachode, ale ve skole?

pro Praktika (So, 3. 2. 2007 - 12:02)

A navic to vypada ze jste ponekud ( hodne)nevyrovanany. Prosim Vas co a komu zavidim? Ja pouze rikam, ze sebepozorovani: vacky, vlasy atd. u muzu a tvrzeni vypadam o tolik a tolik mladsi je u muzu podivne, tot ma zivotni zkusenost. Hodnoceni zda nekdo vypada mladsi ma prece rikat okoli a ne Vy. Muz ma pracovat, sportovat, prip. se starat o rodinu ma-li jakou,delat neco uzitecneho pro ostatni a ne pozorovat sve vacky, vlasy, vrasky atd. Opravdu nevim, co Vam zavidim, to ze jste evidentne sebestredny a do sebe zahledeny? To mam zavidet? A to ze motate celkem bez ladu a skladu do kupy vice veci? Ja Vam pouze rikam, ze mozna nez se venovat prehnane peci o sebe, je lepe svuj zivot venovat necemu rozumnemu.....zestarnete tak jako tak, priteli :-))))

B (So, 3. 2. 2007 - 05:02)

No, myslim, ze deti si mely myt ruce spis kvuli bacilum a ruznym prenosnym skrkavkam na zachode. Ale mozna si je pak stejne mohly pocurat, aby si je dezinfikovaly :-)

rubber (Čt, 1. 2. 2007 - 22:02)

Nemám rád spiklenecké teorie, ale to, jak je v moderní západní civilizaci lidem od dětství nesmyslně vštěpován odpor k moči, opravdu zavání spiknutím "průmyslové medicíny a farmacie". Strach o zdraví je neuvěřitelně výnosný byznys, k čemu by byly ty investované miliardy, kdyby lidé poznali, že ten nejlepší lék mají zadarmo a nustále u sebe? Kdo z nás nezažil, že mu paní učitelka ve škole říkala: když se vyčuráš, nezapomeň si umýt ruce mýdlem. Takový nebetyčný nesmysl! Správně by paní učitelky měly dětem říkat: když si náhodou musíte umýt ruce mýdlem, nezapomeňte si je potom počurat, nebudete mít vysušenou pokožku. Ale nedělám si iluze, vrátit lidem zdravý rozum a důvěru sama v sebe je v dnešní době už bohužel nemožné. Buďme rádi aspoň za těch pár, kteří se k tomu podle zdejších příspěvků odhodlali a sami poznali, kde je pravda.

Praktik (Čt, 1. 2. 2007 - 17:02)

Vážený pane nebo paní.Já tu popisuji svoje zkušenosti,rozumíme si?To že vy tu ventilujete svoji nenávist vůči všem avšemu na tom nic nezmění.Založte si téma jsem závistivé prase,atam můžete s vámi podobnými na sebe plivat jed.Jinak se vtéto zemi žije hnusně proto,protože se rodí čím víc lidí vám podobným.Adios

pro Praktika (Čt, 1. 2. 2007 - 12:02)

Motate ovsem do kupy vice veci. Take drive prece mnohem vice lidi umiralo jiz v detstvi, zemreli prave na ruzne nemoci dnes lecitelne ATB.Moc neni prece jen prebytek vody v krvi. Jinak jak zacne muz o sobe povidat, ze vypada mnohem mladsi, tak tam citim neco podivneho,takovy ten narcisimus.Peci pouze o sebe a sve zdravi atd. Uz vidim, jak s hruzou pozorujete sve vypadavajici vlasy.A sve vacky.. ach jo, neni lepe venovat zivot necemu jinemu nez sebepozorovani a sebe pestovani ?

Hanka (Pá, 26. 1. 2007 - 10:01)

Zajímalo by mě úplně to samé co B., takže taky budu ráda za jakýkoliv názor...

B (St, 24. 1. 2007 - 16:01)

Cetla jsem, ze pri depresich by se urinoterapie praktikovat nemela. Znate nekdo duvod? Je to antidepresivy, nebo jenom tim samotnym stavem? Mam deprese, beru antidepresiva, nemuzu bez nich fungovat, k tomu mam ekzem, alergie,...rada bych se tech hnusu zbavila, urinoterapii bych chtela vyzkouset a pripadne potom praktikovat, ale s temi depresemi to vidim na dlouho...Jak to tedy je? Rada bych vedela, kdy neni urinoterapie vhodna a proc. Diky za reakce, pokud nejake budou.

viola (Út, 23. 1. 2007 - 18:01)

Pro SISI: Sisi, diky za odpoved. Momentalne mam obdobne problemy jako ty kdysi, k tomu caste deprese. Byla bych moc rada kdybysme si mohly spolu dopisovat. Moje adresa je: blue.viola"seznam.cz. Tak pokud budes mit cas, prosim napis mi

Praktik (Út, 23. 1. 2007 - 15:01)

Všem,kteří se o toto zajímají.Nepůsobí na lupy(Zábaly,pití každé ráno 2dc.).Vlasy přesto vypadávají(nahoře).Jinak to praktikuji asi tak 7 let.Nejím maso,jsem VG.Jsem muž středního pokročilého věku.Výsledek za tu dobu?Výborný zdravotní stav.Jinak jsem měl menší váčky před používáním.Myslel jsem,že to pomůže.Je to ale spíš horší.Asi je to dědičné.Jinak všem,kteří to chtějí zkusit,tím nic nezkazí.Naopak si většinou pomůžou.Vypadám o dost mladší.Moč není jedovatá,protože by nás otrávila už při svém vylučování.Je to přebytek vody v krvi,ktery se vyločí ledvinami.Ledviny čistí,afiltrujou krev.Proto tam samozřejmě stopy nečistot budou.Ale jsou tam i vyloučene převytky věcí,které tělo momentálně nepotřebovalo.Jako u všeho je třeba používat hlavu.Když budu jíst čisté jídlo,pít čistou vodu,nebude tolik škodlivin v tělě,které bude třeba zase vyloučit.A to je dneska právě problém.Ve vzduchu,jídlu,vodě je už tolik bordelu,že i já zvažuji,že toho nechám,protože by převažovali negativa nad tím dobrým.Co dodat?Léčili se tak lide vminulosti.Upadlo to vzapomnění při objevení antibiotik,které účinkují rychleji,ale s velkými vedlejšími účinky.

Jindra (Po, 22. 1. 2007 - 10:01)

Ma nekdo zkusenosti i s rustem novych vlasu? A musime pit i u toho tuto moc? A co u toho musime delat? Napiste prosim. JINDRA

sisi (Út, 9. 1. 2007 - 17:01)

candidoza,akne,zácpa,anemie,nízky tlak,menstruační cyklus,deprese. celkově jsem se fyzicky cítila dobře.sisi

Magda (Út, 9. 1. 2007 - 16:01)

SIsi, můžu se zeptat, jaké onemocnění sis urinoterapií vyléčila? ja si urinou potirala v lete jeden mesic ekzem na celem tele a myslim, ze mi to pomohlo, ekzeme nevylecilo, ale mela jsme kuzi lepsi a nesvedila tak moc. Kvnitrnimu uzivani jsme se zatim nedopracovala. Diky

sisi (Út, 9. 1. 2007 - 12:01)

Milá Zuzano,
kladu si stejné otázky. Já ale už s urin oterapií zkušenosti mám a proto vím, že opravdu pomáhá. Dospěla jsem k názoru, že je to pohodlností. Přeci jenom je při urinoterapii nutné dodržovat řadu omezujících opatření. Daleko jednodušší je vzít si prášek, nebo antibiotika. A také ten morální aspekt. Člověk tuto možnost začína většinou zvažovat, až když už ani klasická medicína nepomáhá. Kdo si kdy léčil candidózu, asi ví o čem mluvím. Nebo jiné nemoci, které ještě nemají příznaky akutního onemocnění, ale majiteli pořádně znepříjemňují život. A hlavně, když se člověk začne trošku o svoje nemoce zajímat, zjistí jak neuvěřitelné je to kolečko, kde jedno s druhým souvisí. Urinoterapie mě vzala svou komplexností, kde se opravdu posouváš od jedného k druhému. Je to léčba pro trpělivé. Prášky zabírají rychleji, to taky ovlyvňuje volbu.

sisi (Út, 9. 1. 2007 - 12:01)

ahoj Violo, vzhledem k tomu, že jsi s urinoterapii začala už před měsícem, myslím, že už víš, že začít s ní jde i bez hladovky. Taky jsem se bála, protože jsem všude četla jak silné očisťujíci účinky má. Po poradě s paní Dr. Partykovou mi bylo, vzhledem k mé nízké váze, doporučeno dodržovat půst alespoň jeden den v týdnu. Urinoterapií jsem se léčila 1 a 1/2 roku a nemůžu si jí vynachválit. Bohužel jsem s tím v létě přestala a to z důvodů velkých emocionálních stresů a bála jsem se, že bych si tím ublížila. Dnes, skoro po 3/4 roku jsem začala nanovo. Přeji hodně úspěchů.

Zuzana (Pá, 29. 12. 2006 - 20:12)

Dobrý den,
chtěla bych pouze do vaší diskuse připojit svůj názor.Nerada bych, aby můj příspěvek vyzněl jako kritika k této metodě...

Četla jsem článek od MUDr Vilmy Partyklové,která se urinoterapií zabývá. Z článku,kde se pdalo: ,,urina ozdravuje nejen určité orgány ale organismus jako celek",se mi nabízí otázka : Proč není urina celosvětově používána jako lék,když má tak skvělé učinky? Jistě určitým dílem přispívají k nezájmu o urinu morální zábrany,ale já sama se přikláním k teorii, že moč je něco,čeho se tělo zbavuje,něco co již nepotřebuje a co dále nevyužije...

Návštěvník (Čt, 14. 12. 2006 - 19:12)

Vazena Sabo, nikdo nikomu nic nevnucuje, tady se bavi lidi, co maji zdravotni problemy a bavi se o tom o cem CHTEJI, nikdo nikomu nic nevnucuje. Reste si sve komplexy prosim jinde a nevnucujte nam sve neopodstatnene kritiky, ok? Nikdo vas nenutil si cist prave tuhle diskusi. Nashle

Reklama

Přidat komentář