Reklama

Urinoterapie

hanka (Čt, 22. 11. 2007 - 17:11)

Tak příště mike zpomal a piš česky, nejsme v Anglii ani v Americe (to). Abych tomu obsahu pak rozumněla.

hanka (Čt, 22. 11. 2007 - 16:11)

To je asi názor většiny, s tím nic nenaděláte. Člověk, který se cítí dobře, nechodí po doktorech, to je normální. Ale vy se asi dobře necítíte, proto tam chodíte, asi to chce změnu režimu.... A já pořád, proč je ta Všeobecná tak zadlužená, když on se nám tam kde kdo pořád nechává zadarmo (hradí pojišťovna) vyšetřovat a preventivně prohlížet a nedá si pokoj a nedá.

mike (Čt, 22. 11. 2007 - 16:11)

to hanka: občas píšu nakvap a pak to tak dopadá , ale jde hlavně o obsah ne o formu .....

pro Hanku (St, 21. 11. 2007 - 23:11)

Vas nazor, mnozi jiz na nej doplatili..na preventivni prohlidky nechodi jen hlupak...

Radana (St, 21. 11. 2007 - 22:11)

Ahoj všichni, já mám zkušenost s akné a ekzémem. Je to o hodně lepší, a hlavně ekzém nesvědí. Na kůži není vůbec nic cítit, ono se to vstřebá. Přes kůži se prý moč vstřebává asi nejlíp do těla. Kupovala jsem si různé krémy a masti i hormonální a nepomáhalo.Tohle mi poradila starší paní, co dělala na kosmetice.Moc se mi to nechtělo zkoušet, ale už je to 2.měs. a všem to vychvaluju. Nevím sice jak to funguje, moc o tom jsem nečetla, ale asi na tom něco je, protože je to poznat na tváři i po těle. Kdo to nezkusí, tak nemůže soudit.

hanka (St, 21. 11. 2007 - 18:11)

Pane bubáku, trvám na tom, že člověk, který nemá žádné problémy, tak na všechny tyhle prohlídky nechodí. To je realita. Kromě zubaře a gynekologie. Dělají to pouze hypochondři, kteří se neustále pozorují a vymýšlí si nemoci. Nebojte se, možná i Vás to příští rok přejde, už to zadarmo nebude. Pokud někomu moč pomáhá, těžko mu ji asi zprotivíte, sám pozná zlepšení. Ale zkusit to může každý, díky Vaší zdravé stravě, má Vaše moč chuť čerstvě nadojeného mléka, možná Vám to nakonec i zachutná. Mléčné výrobky se zdražují..... tak trochu odvahy! Držím pěsti, napište jaké pozorujete změny.

hanka (St, 21. 11. 2007 - 18:11)

mike, mike, co ta čeština? Kolik jazyků znáš, tolikrát si člověkem.....

zde... (St, 21. 11. 2007 - 18:11)

http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/Prevence/Preventivni_prohlidky_pro_dospele/

pro Hanku (St, 21. 11. 2007 - 17:11)

Diky lidem s nazory jako mate Vy, mame ten nejvyssi vyskyt rakoviny strev na svete. Protoze rakovina strev vznika nesmirne pomalu a pokud se "beha" po tech vysetrenich, tak se odstrani vcas pred rakovinny stav a nevznikne. Normalni clovek vi, ze ma chodit k zubari, na gynekologii,na ocni,od 40-45 na mamo a od 50 ci drive na krvaceni do stolice. Proste o sebe pecuje. Toto vse plati pojistovna, cili to neni dobra vule doktora.VZP to jiste hradi..klidne si pijte moc do syta, ale rakovine strev nazbrani a pak se proste nedivte vsichni. Pokud o sebe nedbate, tak muzete spatne dopadnout...

hanka (Po, 19. 11. 2007 - 09:11)

Email na paní Partykovou:
impuls.praha"quick.cz

Petr (Ne, 18. 11. 2007 - 20:11)

Dekuji za radu,ale muzete mi jeste napsat ten veb.Kdyz jsem zkousel pit moc pred 2 roky tak to bylo bez chut a zapach,ted je kysela,dale se ta chut neda popsat,ale je to na zvraceni a zapacha.celi mi telo divne voni,jak starec kdyz se nemije.Svedi mi telo,boli varlata,od klicnich kosti po dolni celist,a mnoho dalsich veci.Myslite ze mi piti moce nebo klystyr pomuze.Bojim se ze mam rakovinu.Vsichni doktori rikaji ze to jsou nervy.Lecitele co mi videli tak taky,nebo ze mam v sobe bakterie a viri.Di za odpoved.PS:ma nekdo kontakt na doktorku,dekuji

hanka (So, 17. 11. 2007 - 09:11)

Tak už se nedohadujte, každý má svou pravdu, na těchle stránkách se ale setkávají spíš lidé, kteří možná nějakým způsobem na některé doktory zanevřeli, protože jim prostě nepomohli. Také mám pocit, že pán hovoří buď ze své zkušenosti, či rodinné, protože normální člověk (pokud není lékař) se často nezabývá takhle detailně určitou nemocí, když ho netrápí. Ani já neznám tyhle doktorské termíny, ani mě tohle pojišťovna nehradí, nebo to alespoň nepíše v letáku, ani moji rodiče na tom nebyli, ale to téměř nikdo. Člověk jen tak nezjišťuje co má a nemá prošvihnout, protože by pak nedělal nic jiného, než běhal po doktorech. Normálně se chováme tak, že když nastane problém a sami si nepomůžem, tak zkusíme lékaře. Ale když nemám problém se střevem, málokdo bude běhat po vyšetřeních. A málokterý lékař vám ho bude chtít jen tak dělat bez potíží. Já mám s urinoterapií zatím dobré zkušenosti a pokud na tom Partyková vydělává, asi to znamená, že to jde na odbyt... ale těch osobností a autorů je opravdu daleko více. Každý holt vydělává na něčem jiném. Myslíte, že kdyby ta metoda nefungovala, že by se zachovala po tisíce let? Nemyslím. Podívejte se, jak moč fuguje a jaké má složení. Už moje babička, když se zranila či pořezala a nebyla po ruce jiná pomoc, první si na ránu načůrala. Asi věděla proč.

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 21:11)

Vy jste fakt celkem zvlastni particka....UC je ulcerozní colitida.. to zna kazda lama.....krvacenim do stolice se testuje, zda neni ve strevech neco divneho : testuje se vyskyt pro oko neviditelne krve, od 50 let vyse..normalni clovek na to od 50 chodi. Delejte si co chcete,ale neblbnete ostatni lidi, fakt to umirani je celkem neprijemny..a nejake vyplachovani mockou pak uz rozhodne nepomuze...Part. na tom hlavne vydelava..to je cele..

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 19:11)

Pane chytrý, tak jako já na webu nenašel co je UC, tak vy tam najít můžete ty informace o světových konferencích, jen nebýt líný. Nevím, co pořád máte s tím krvácením do stolice, předpokládám, že mluvíte ze své vlastní zkušenosti, Jindra o ničem takovém nepsal. Že nám tady někdo nechodí na preventivní prohlídku, vy jeden nezodpovědný. Ty, ty, ty!!!

Petře, většinou se pije první ranní moč-střední proud. Kolik -záleží na problémech, někdo pije jen pár doušků-lichý počet. Chuť má dle stravy, pokud jíte hodně masa a solíte, tak to má chuť tedy hodně slano-hořkou. Pokud ne a nelajdáte pití, nejlíp voda, tak to není problém, ani zápach ani chuť. Dá se užít mnoha způsoby-obklad, kloktání, vlas. zábal, klystýr, ale lepší je si zadat na webu a je tam hodně informací a také literatura-a že toho je, nejen p. Partyková. Je to hodně zajímavé a na rozdíl od léků a lékařů je to levné a bez vedlejších účinků. Přeji hodně úspěchů.

Petr (Pá, 16. 11. 2007 - 17:11)

Chtel jsem se zeptat kolikrat dene se ma pit moc a jaky mnozstvi.A jakou ma mit chut a vuni.Dik za odpoved

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 17:11)

Vy jste fakt hlupak...
kdyz prijde ve 4. stadiu, tak to stoji porad docela dost,obvykle naopak leceni vyssich stadii stoji vic, nejlepe je snad vubec si nemuset rakovinu lecit a rakovine tlusteho streva se da docela dobre predchazet prave prevenci, coz je treba sledovani krvaceni do stolice......UC si najdete, trocha vzdelani vam asi neuskodi...
to Vam povidala Part. o tech konferencich, neverte ji kazdou blbost...nejdriv ji prece vyhodili z LF..pak byla na vyslanectvi v Moskve a dneska dela karieru s pitim moce...jak jste prisel na tu strasnou blbost, ze se pak rakovina leci naporad, to vam povidali kde? Jste fakt hloupej...

Tomáš (Pá, 16. 11. 2007 - 17:11)

To je zvláštní, co Vás vůbec dovedlo na tyto stránky? A když tak baštíte zeleninu a jste tak zdravý, proč si pořád prohlížíte statistiky o rakovině a úmrtnosti? To fakt nechápu. Co je UC nevím, doufal jsem, že se to dozvím od Vás, ale marně. Vy zase nevíte, že pití a užívání URINY začíná být populární po celém světě a probíhají světové konference lékařů zabývajících se touto metodou. No nevadí, nikdo nejsme dokonalí. A s tím doplácením na pozdě příchozí s rakovinou..... pokud se léčí od začátku a většinou i napořád, určitě to vyjde dráž, než když člověk příjde na poslední chvíli a tím pádem pozdě (dle Vás), takže toho léčení už tolik nestihne. To by se Vám mělo spíš líbit, ne?

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

jO JESTE CELKOVY POCET LIDI S RAK. TL STR.+ KONECNIKU JE 8000!!!! rocne, zemre cca 4.5 tis rocne...pritom tato rakovina je jedna s nejpomalejsim vyvojem..

Návštěvník (Pá, 16. 11. 2007 - 12:11)

Lekar nejsem, pokud nekoho v 50 boleji streva, tak si normalne dojde zjistit k doktorovi zda to neni treba UC nebo Crohn nebo rakovina. Vy nevite nic, co je UC, ze si mate delat kontrolu krvaceni do stolice, asi jste celkem hloupy.
My kteri se starame o sebe a jsme zodpovedni, tak si zadna streva nemusime cistit neb zacpama netrpime,a jime trvale tak, ze je nemame nicim zanesena, taky nemusime pit moc, o sve zdravi se starame pravidelne, zeleninu jime od destvtsi a neverime blbostemm ...zodpovedny clovek chodi na predepsane kontroly, protoze vi, ze treba rakovina strev je velmi casta...nezodpovedny veri kravinam a blbe dopada...pokud je to treba UC tak do sebe cpat zeleninu je pekna blbost...zdar a nazadar..

Tomáš (Pá, 16. 11. 2007 - 11:11)

A proč by nemohla střeva bolet, když se všechno hromadně valí ven, pane doktore? Mě třeba bolí střeva a fest a to mám jen větry. Nebo že by to byl zánět, či snad rakovina? Většina lidí, kteří se začnou těmito metodami zabývat, to dělají bohužel přávě proto, že jim lékaři nepomohli, nemyslíte? Ono je nejjednodušší hned lítat po doktorech, nebo hltat chemii, ale člověk by měl být i trochu nelenivý a začít se o tělo starat i sám a mít zodpovědnost vůči němu. Zabere to sice trochu času, ale mnohdy to pomůže víc, než doktor, či prášky od bolesti a příčina je stejně moc nezajímá, snaží se léčit důsledky. Co je UC nevím, nejsem lékař, ale vás bych tipoval. Máte moc velký strach, aby to náhodou nefungovalo a nepřišli jste o pacienty.

Reklama

Přidat komentář