Reklama

Manželovi se líbím v punčocháčích

Týna (St, 2. 12. 2020 - 10:12)

Myslíte? Tak jenom pár příkladů, letní grilování u bazénu jsem absolvovala v šortkách a tělových punčocháčích. Snídaně nebo večeře na letní dovolené v hotelu v Turecku, 35 stupňů, já v každý den v šatech nebo sukni a v punčocháčích. Jedno celé dopoledne na pláži v Tunisku jsem strávila v plavkách a pod nimi punčocháče, šíleně trapné. Pravidelně hraji tenis nebo badminton v krátké sportovní sukni a silonkách. Výlety nebo procházky na letních dovolených obyčejně absolvuji taky v punčocháčích.

Monty (Čt, 3. 12. 2020 - 07:12)

Skoro se mi tomu nechce verit, to by chtelo fotku. Ale to vsechno jen na manzelovo prani? Dostanete pak nejakou odmenu? :) Tenis v silonkach je jako v leginach, takze bez problemu, ale koupani v silonkach ve slane vode uz musi byt neprijemne. Mel nekdo z okoli poznamky na vase silonky, ze vam bylo trapne?

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 09:12)

Jo dělám to povětšinou protože se mu to líbí. Ale možná v 80 procentech případů bych je měla stejně na sobě. A ne, nedostávám odměnu, nejsem pejsek, Dělám to, protože se mu to líbí a on taky samozřejmě dělá některé věci jenom proto, že to chci já. Ale ve vztahu dvou lidí to považuji za normální.
V těch silonkách jsem se nekoupala (zatím), jenom ležela na pláži. A co se týká nějakých poznámek, od cizích lidí určitě ne, nevzpomínám si. Muži se možná někdy ohlédnou, a to je asi vše. A to asi jenom já mám pocit, že někdy na mě trochu čumí. Ale dá se s tím žít. Trochu jiné je to v práci, nebo od kamarádek. Ale žádné trapnosti, jenom něco jako Není ti v tom horko? Já bych teď v punčocháčích nevydržela nebo Ty máš dnes silonky, nevěřím a podobně.

Dave (So, 30. 1. 2021 - 07:01)

Zkousela jste nekdy leginy a pod ne silonky? Moje pritelkyne to takhle nosi celou zimu. Ja bych byl radsi kdyby mela jen ty silonky, ale i takhle je to docela sexy. Horsi je, ze ona to takhle dela i pri zimnich sportech a aby ji bylo teplo, tak pridava vrstvy. Treba na kolo ma dvoje silonky a na nich leginy. Na lyze nebo bezky si vezme i troje. A pak se pta: Nemam v tom moc velkej zadek? To si piste, ze ma, jak kdyby pribrala 10 kilo... Ale je takhle spokojena, nechci ji v tom branit. Silonky mam take rad, ale ona asi jeste radsi :)

Mirek (Pá, 23. 4. 2021 - 11:04)

Zprvu jsem si myslel, že nošení více páru silonek u žen je blbost. No moje švagrová nosí silonky kromě dvou nebo tří letních měsíců po celý rok. A to nosí jenom kalhoty, žádné sukně nebo šaty. Věděl jsem to už dávněji, protože jí často leze zpod kalhot ten vrchní elastický pás punčocháčů. No až nedávno jsem nabral odvahu a zeptal se jí na to. Byla celkem sdílná a přiznala, že silonky nosí pod kalhotami téměř stále. Jeden důvod je, že jí je často chladno a další, že si myslí, že silonky jí zpevňují postavu. No a taky mi řekla, že celou zimu nosí pod kalhotami silonky dvoje. Takže to nemusí být u žen také neobvyklé.

Návštěvník (Út, 18. 5. 2021 - 17:05)

To jí musej nelidsky smrdět nohy

Týna (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Jo silonky, pod legíny nosím často. Ale nenosím legíny jako další vrstvu prádla, spíš jako kalhoty. A dvoje silonky teď v zimě taky nosím. Mám to radši jako nějaké bavlněné punčocháče, hlavně když mám sukni nebo šaty. A je to i praktické, když mi je v práci moc horko, tak si jedny sundám a na cestu domů si je zase navléknu. A doufám, že v nich velký zadek snad nemám :-) Ale troje jsem na sobě ještě neměla.

Peter (Ne, 31. 1. 2021 - 12:01)

Nepredala alebo aj nepredávala by ste mi pravidelne?

Monty (St, 9. 12. 2020 - 06:12)

Jake silonky nosite nejcajsteji? Predpokladam podle prani manzela :) A jak to delate ted v zime? Neni vam jen v silonkach zima?

Týna (St, 9. 12. 2020 - 11:12)

Nejčastěji tělové, 20 den a výše. Manžel má sice nějaké oblíbené, ale většinou je spokojen, že mám nějaké na sobě a víc už do toho nemluví. A teď v zimě? Jsou i hrubší silonky, 100 den a více a pak i bavlněné punčocháče. A když se hrubší punčocháče k něčemu nehodí, například když mám v práci kostým se sukní, tak dávám přednost dvěma párům klasických silonek najednou.
Marcela:
Jasně, to mému taky. A mám taky několik punčocháčů s otvorem na intimních místech. Někdy je mám na sobě při sexu, no častěji je nosím v létě na dovolené. Jsou v horku mnohem pohodlnější než klasické punčocháče.

Alča (Čt, 28. 1. 2021 - 13:01)

Já nosím silonky jak v práci, tak i všude jinde. Je veliký výběr a volím více druhů (síla, materiál, střih). Nevýhoda je finanční náročnost, ale naštěstí "fond na silonky" manžel nezastropuje :-) V soukromí ráda nosím jen tričkové šaty a silonky, jinak nic jiného na sobě...

Jirka (Ne, 14. 3. 2021 - 19:03)

Ahoj Alenko máš nějakou slušnost že silokamy 10den prej nejsou poznat na nohách chtěl bich je soudit nosit na veřejnosti dík za odpověď a radu

Majestic (Pá, 29. 1. 2021 - 13:01)

Honim si ho a asi se vystrikam na tvé nohy v silonkách brzy už chci.

Monty (St, 9. 12. 2020 - 22:12)

Mohla byste psat fashion blog pro vsechny zeny, ktere maji takova prani manzela/pritele :) Podle tehle diskuze je videt, ze jich je dost. Co jste mela treba dnes/vcera na sobe v praci a pak pro doma?

Týna (Čt, 10. 12. 2020 - 10:12)

Díky za kompliment :-) Nevím, jestli tady někoho bude zajímat co jsem právě já měla oblečené v práci a doma. Ale přesto, když to budete vážně chtít vědět a zajímá vás to, zkuste tu nechat e-mail a já vám napíšu i tyhle informace.

Monty (Pá, 11. 12. 2020 - 06:12)

Myslim, ze prave k tomu je tahle diskuze urcena, aby zeny sdilely, v cem konkretne se libi muzum. Pokud uz je to ale pro vas do diskuze moc osobni, rozumim tomu. Mimochodem, zkusila jste nekdy znacku Wolford? Takove silonky by byly vanocni darek pro oba :)

Týna (Pá, 11. 12. 2020 - 09:12)

Ano, zkusila. Je to úplně jiný svět punčocháčů. Vizuálně i na dotek.

Magda (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Já koupím manželovi jeho podprsenku, protože si ji ode mne půjčuje.

Marie (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

Váš manžel si půjčuje vaší podprsenku protože ho to vzrušuje, raději mu je půjčujte od vás. Pokud koupíte jen pro něj, nebude ho to vzrušovat

? (Pá, 20. 11. 2020 - 17:11)

To je divné, v zimě bych chápal, ale v létě. Stejně tak kdyby to bylo jen doma, punčocháče bez kalhotek, tak to beru, ale toto. Doporučoval bych aby se žena vzepřela, mohlo by to být ještě horší.

Reklama

Přidat komentář