Reklama

Manželovi se líbím v punčocháčích

Týna (St, 9. 12. 2020 - 11:12)

Nejčastěji tělové, 20 den a výše. Manžel má sice nějaké oblíbené, ale většinou je spokojen, že mám nějaké na sobě a víc už do toho nemluví. A teď v zimě? Jsou i hrubší silonky, 100 den a více a pak i bavlněné punčocháče. A když se hrubší punčocháče k něčemu nehodí, například když mám v práci kostým se sukní, tak dávám přednost dvěma párům klasických silonek najednou.
Marcela:
Jasně, to mému taky. A mám taky několik punčocháčů s otvorem na intimních místech. Někdy je mám na sobě při sexu, no častěji je nosím v létě na dovolené. Jsou v horku mnohem pohodlnější než klasické punčocháče.

Alča (Čt, 28. 1. 2021 - 13:01)

Já nosím silonky jak v práci, tak i všude jinde. Je veliký výběr a volím více druhů (síla, materiál, střih). Nevýhoda je finanční náročnost, ale naštěstí "fond na silonky" manžel nezastropuje :-) V soukromí ráda nosím jen tričkové šaty a silonky, jinak nic jiného na sobě...

Jirka (Ne, 14. 3. 2021 - 19:03)

Ahoj Alenko máš nějakou slušnost že silokamy 10den prej nejsou poznat na nohách chtěl bich je soudit nosit na veřejnosti dík za odpověď a radu

Majestic (Pá, 29. 1. 2021 - 13:01)

Honim si ho a asi se vystrikam na tvé nohy v silonkách brzy už chci.

Monty (St, 9. 12. 2020 - 22:12)

Mohla byste psat fashion blog pro vsechny zeny, ktere maji takova prani manzela/pritele :) Podle tehle diskuze je videt, ze jich je dost. Co jste mela treba dnes/vcera na sobe v praci a pak pro doma?

Týna (Čt, 10. 12. 2020 - 10:12)

Díky za kompliment :-) Nevím, jestli tady někoho bude zajímat co jsem právě já měla oblečené v práci a doma. Ale přesto, když to budete vážně chtít vědět a zajímá vás to, zkuste tu nechat e-mail a já vám napíšu i tyhle informace.

Monty (Pá, 11. 12. 2020 - 06:12)

Myslim, ze prave k tomu je tahle diskuze urcena, aby zeny sdilely, v cem konkretne se libi muzum. Pokud uz je to ale pro vas do diskuze moc osobni, rozumim tomu. Mimochodem, zkusila jste nekdy znacku Wolford? Takove silonky by byly vanocni darek pro oba :)

Týna (Pá, 11. 12. 2020 - 09:12)

Ano, zkusila. Je to úplně jiný svět punčocháčů. Vizuálně i na dotek.

Magda (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Já koupím manželovi jeho podprsenku, protože si ji ode mne půjčuje.

Marie (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

Váš manžel si půjčuje vaší podprsenku protože ho to vzrušuje, raději mu je půjčujte od vás. Pokud koupíte jen pro něj, nebude ho to vzrušovat

? (Pá, 20. 11. 2020 - 17:11)

To je divné, v zimě bych chápal, ale v létě. Stejně tak kdyby to bylo jen doma, punčocháče bez kalhotek, tak to beru, ale toto. Doporučoval bych aby se žena vzepřela, mohlo by to být ještě horší.

Týna (So, 21. 11. 2020 - 18:11)

Jo, v létě to je někdy dost opruz, ale dá se to řešit. Teď se dají koupit i úplně jemné punčocháče, které téměř nehřejí a když vynechám kalhotky, tak se do dá vydržet. A ne, nebojím se, že by to mohlo být horší. Už jsme spolu nějaký ten čas a manžel má jenom tuhle jednu úchylku a jinak je úplně v pohodě a neměnila bych.

? (So, 21. 11. 2020 - 19:11)

Tak to je dobrý, je vidět že jste milující žena, přeji mnoho štěstí.

Týna (Pá, 20. 11. 2020 - 16:11)

Je mi 32 let a šest let, tedy od svatby se svým manželem, nosím punčocháče téměř každý den, přes léto i v zimě. Důvodem je, že pro mého muže jsou přitažlivé ženy, které je nosí, no a já obzvlášť. Je punčocháči přímo posednutý. A tak já si je oblékám každý den. Před svatbou jsem je téměř vůbec nenosila, ale teď už jsem na ně zvyklá i když vím, že někdy v nich vypadám vážně hloupě, nevadí mi nosit je. I když se mi mockrát stalo, že jsem si sama připadala v punčocháčích divně, stále je nosím i v situacích, kde by nikdo nepředpokládal, že je nějaká žena bude mít na sobě.

Mmmmm (Pá, 30. 10. 2020 - 18:10)

Chci se zeptat.. Mám ráda punčochy, líbí se mi to... Ale vám nevadí, že v nich smrdí nohy? Kvůli tomu je nenosím i když bych ráda, protože mám prostě strach, že se zuju a budou mi nohy smrdět :(
Nebo máte nějaký tip, jak proti tomu? Teda pokud nemá být "vůně" žádoucí...

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 18:10)

Tip?Jsou přeci různé deodoranty do bot s dlouhodobou účiností tak nevím v čem je problém.

Mmmmm (Pá, 30. 10. 2020 - 19:10)

Deodoranty nepomáhají :/

peťulka (Čt, 23. 7. 2020 - 10:07)

Tak včera jsme s dcerou všechny punčocháče přebraly, některé jsme už vyhodily a zase si pytlíky doplnily

Peťulka (Čt, 5. 9. 2019 - 10:09)

Jak jsem již psala, tak já mám na sobě punčocháče pořád, jak v zimě tak v létě, protože manžel chce, abych je nosila. Chce, abych si pořádně holila nohy, což jsem dělala od mládí a abych nosila punčocháče a doma taky chodím jen v kalhotkách tričku a silonkách s strašně se mu to líbí a dokonce mi někdy punčocháče kupuje a ani mi už nenadává za kouření

Monika (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Ahoj Peťulko. Takže stále v punčocháčích? To já taky. Nosila si je taky pod kalhotami i teď v tom parném létě? Já jsem je měla párkrát a moc pohodlné to nebylo. A co dcera, nosí je taky? Už musí být velká. Moje je moc nosit nechce. Jenom když je venku moc chladno, víc nosí samodržky.

Reklama

Přidat komentář