Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
Ahoj (Ne, 11. 2. 2024 - 08:02)

Syn s dcerou také často nosí plenky i non-stop bez plenek a punčocháču ani ránu prostě musí mít stále jak plenky tak i punčocháče buď frote a nebo bavlněné mají je i teď jelikož ještě spí tak po snídani je teprve prebalim a umyji doma dostávají klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a synovi je 10 let a dceři 13 let a o plenky si dcera řekla sama že je chce nosit tak jsem nevahala a plenky jsem ji dala také? Ale věkové vypadá tak na šest let a do plenek dělají obě potřeby jak přes den a noc... 

Default User Image
zz (Ne, 11. 2. 2024 - 12:02)

zz

Default User Image
Eliška (Čt, 8. 2. 2024 - 14:02)

No ve třinácti ještě dostávám plýnku na noc nebo na cestování. Trochu se za to stydím 

Default User Image
Pavla (Út, 13. 2. 2024 - 17:02)

Pokud si venku diskrétně prebalena tak se styděl nemusíš a doma to je jedno před mámou se při přebalování stydět nemusíš. Já jsem minulý týden začala dávat pleny synovi 12 let doma se dávají klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a na nich má příšite laclace aby mu pleny nepadali a drželi na svém místě mezi nohama a dělá obě potřeby do plenek už v pohodě nejdříve je používal pouze na curani v noci ale ráno je vždy mokrý a posrany tak se plenky sundaji a umyje se do cista a pak si radši pod trenky bere drynites do školy a nebo od značky pampersky číslo 8 dají se sehnat na netu a ve škole nikdo nepozná že má pleny jednorázové když nejsou skoro vidět už nosí plenky 14 dní a žádný problém není. 

Default User Image
zz (Ne, 11. 2. 2024 - 12:02)

zz

Default User Image
Marcela (Čt, 8. 2. 2024 - 15:02)

Plenky na spaní nejsou žádná ostuda, je vás spousta v tomto věku. A na cestování to bez nich nedáš? Nebo je přání rodičů? Ale natáhnout si je umíš sama, ne?

Default User Image
Eliška (Čt, 8. 2. 2024 - 22:02)

Co vím kámošky je nemají . Tak nevím  jestli je v mém věku někdo má. Ne navlékají 

Default User Image
Lenka (Pá, 9. 2. 2024 - 08:02)

To se v noci tak casto pocuravas, ze to jinak nejde?

Default User Image
Lenka (Pá, 9. 2. 2024 - 08:02)

To se v noci tak casto pocuravas, ze to jinak nejde?

Default User Image
Eliška (Pá, 9. 2. 2024 - 10:02)

Někdy jo 

Default User Image
Lenka (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Jasne, to pak bez toho fakt nejde. A co se ti osvedcilo za plinky?  

Default User Image
Eliška (So, 10. 2. 2024 - 17:02)

Máma mi dává jednorázový 

Default User Image
Katka (So, 10. 2. 2024 - 18:02)

A jakou mas znacku? Mne se osvedcily Drynites. 

Default User Image
Eliška (Ne, 11. 2. 2024 - 09:02)

Taky 

Default User Image
Katka (Ne, 11. 2. 2024 - 11:02)

Tak to je super! Nezkousela jsi i Bambo Dreamy? Ty jsou taky fajn, pohodlny a hodne toho udrzi 

Default User Image
Eliška (Ne, 11. 2. 2024 - 17:02)

To kupuje máma 

Default User Image
Jana (Ne, 11. 2. 2024 - 17:02)

Ahoj Eliško, počůráváš se často?pokud ano,tak ty plínky jsou fakt potřeba, není se za co stydět, dostáváš jenom ty jednorázové,nebo i látkové? dokážeš se sama i přebalit,nebo to musí dělat mamka nebo taťka? máš nějaké sourozence?

Default User Image
Marcela (Ne, 11. 2. 2024 - 17:02)

Netrapte tu holku takovými intimními otázkami. Když ji rodiče dávají plenky, asi pro to mají důvod.

Default User Image
Petra (St, 7. 2. 2024 - 18:02)

Nechci zabavni centrum pomlouvat,ale je to tak.I nase 9leta dcera tam mela plinky,davame jednorazove,dve latkove plinky do pemprsky a pres ne gumove kalhotky. Prebalovaly jsme 2x a v pohode doporucila mi to kamaradka ktera ma od tamtud bohate zkusenosti. Petra

 

Default User Image
Lucka (St, 7. 2. 2024 - 09:02)

Jedu příští týden na tři dny do Paříže do Disneylandu a kolegyně mi doporučuje koupit pro šestiletou dceru pleny, protože tam ty záchody jsou hrůza. Má někdo zkušenosti? Mám jí ty plíny fakt dát?

Reklama

Přidat komentář