Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
Eliška (Čt, 8. 2. 2024 - 14:02)

No ve třinácti ještě dostávám plýnku na noc nebo na cestování. Trochu se za to stydím 

Default User Image
Pavla (Út, 13. 2. 2024 - 17:02)

Pokud si venku diskrétně prebalena tak se styděl nemusíš a doma to je jedno před mámou se při přebalování stydět nemusíš. Já jsem minulý týden začala dávat pleny synovi 12 let doma se dávají klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a na nich má příšite laclace aby mu pleny nepadali a drželi na svém místě mezi nohama a dělá obě potřeby do plenek už v pohodě nejdříve je používal pouze na curani v noci ale ráno je vždy mokrý a posrany tak se plenky sundaji a umyje se do cista a pak si radši pod trenky bere drynites do školy a nebo od značky pampersky číslo 8 dají se sehnat na netu a ve škole nikdo nepozná že má pleny jednorázové když nejsou skoro vidět už nosí plenky 14 dní a žádný problém není. 

Default User Image
zz (Ne, 11. 2. 2024 - 12:02)

zz

Default User Image
Marcela (Čt, 8. 2. 2024 - 15:02)

Plenky na spaní nejsou žádná ostuda, je vás spousta v tomto věku. A na cestování to bez nich nedáš? Nebo je přání rodičů? Ale natáhnout si je umíš sama, ne?

Default User Image
Eliška (Čt, 8. 2. 2024 - 22:02)

Co vím kámošky je nemají . Tak nevím  jestli je v mém věku někdo má. Ne navlékají 

Default User Image
Lenka (Pá, 9. 2. 2024 - 08:02)

To se v noci tak casto pocuravas, ze to jinak nejde?

Default User Image
Lenka (Pá, 9. 2. 2024 - 08:02)

To se v noci tak casto pocuravas, ze to jinak nejde?

Default User Image
Eliška (Pá, 9. 2. 2024 - 10:02)

Někdy jo 

Default User Image
Lenka (Pá, 9. 2. 2024 - 15:02)

Jasne, to pak bez toho fakt nejde. A co se ti osvedcilo za plinky?  

Default User Image
Eliška (So, 10. 2. 2024 - 17:02)

Máma mi dává jednorázový 

Default User Image
Katka (So, 10. 2. 2024 - 18:02)

A jakou mas znacku? Mne se osvedcily Drynites. 

Default User Image
Eliška (Ne, 11. 2. 2024 - 09:02)

Taky 

Default User Image
Katka (Ne, 11. 2. 2024 - 11:02)

Tak to je super! Nezkousela jsi i Bambo Dreamy? Ty jsou taky fajn, pohodlny a hodne toho udrzi 

Default User Image
Eliška (Ne, 11. 2. 2024 - 17:02)

To kupuje máma 

Default User Image
Jana (Ne, 11. 2. 2024 - 17:02)

Ahoj Eliško, počůráváš se často?pokud ano,tak ty plínky jsou fakt potřeba, není se za co stydět, dostáváš jenom ty jednorázové,nebo i látkové? dokážeš se sama i přebalit,nebo to musí dělat mamka nebo taťka? máš nějaké sourozence?

Default User Image
Marcela (Ne, 11. 2. 2024 - 17:02)

Netrapte tu holku takovými intimními otázkami. Když ji rodiče dávají plenky, asi pro to mají důvod.

Default User Image
Petra (St, 7. 2. 2024 - 18:02)

Nechci zabavni centrum pomlouvat,ale je to tak.I nase 9leta dcera tam mela plinky,davame jednorazove,dve latkove plinky do pemprsky a pres ne gumove kalhotky. Prebalovaly jsme 2x a v pohode doporucila mi to kamaradka ktera ma od tamtud bohate zkusenosti. Petra

 

Default User Image
Lucka (St, 7. 2. 2024 - 09:02)

Jedu příští týden na tři dny do Paříže do Disneylandu a kolegyně mi doporučuje koupit pro šestiletou dceru pleny, protože tam ty záchody jsou hrůza. Má někdo zkušenosti? Mám jí ty plíny fakt dát?

Default User Image
Gábina (Čt, 8. 2. 2024 - 08:02)

Dejte jí plenky, to se jistě vyplatí. Kupte ty na lepítka pro jednoduchou výměnu. Když jí to stáhnete kalhotkama, nebude ti vidět, může mít klidně i pohodlné legíny,

Default User Image
Jana (St, 7. 2. 2024 - 22:02)

byla jsem tam s holkou a klukem (9,8) a na toaletu jsme se ani nedostali, byla tam půlhodinová fronta, tak jsme šly nenápadně do křoví, nejsem za to pyšná ale jinak to nešlo , nikdy se tam už asi nedostaneme a asi tam už ani nechceme (páč už jsme tam byly) příště bych už dala pleny

Reklama

Přidat komentář