Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Anonym (Pá, 24. 11. 2023 - 15:11)

nenaváděj ji, stačí, že zneužívá rivotril.

Default User Image
R. (Pá, 24. 11. 2023 - 15:11)

Užívat léky pod dohledem lékaře je špatné?

Anonym (So, 25. 11. 2023 - 07:11)

Potřebuje léky na hraniční poruchu a ne drogu rivotril. 

Default User Image
Mucha (Pá, 24. 11. 2023 - 19:11)

takových bylo, co užívali pod dohledem lékaře a skončili s úplně rozvráceným zdravím

Anonym (Pá, 24. 11. 2023 - 12:11)

Chovej se normálně! Každý musí do práce když potřebuje peníze. Kdyby se každý choval jako ty, tak budeme stát bláznů.

-Aleš- (Pá, 24. 11. 2023 - 17:11)

Já jsem si říkal, proč Kajka z toho pořád dělá takovou tragédii, když jde Kája do zaměstnání na 8,5 hodin kousek od domova a každý den se vrací, že kdyby šel do světa na zkušenou nebo na tři roky na vojnu jako za císaře pána, tak by ji to zdaleka tak nesebralo. Potom jsem trochu pátral a dočetl jsem se, že za tou její hrůzou z práce je psychická porucha, které se ríká ergofobie. Teď ovšem vyvstává zapeklitý problém co by bylo lepší - jestli podstoupit léčbu nebo to nechat bejt :-)

Anonym (So, 25. 11. 2023 - 08:11)

:))))))

Default User Image
N. (Pá, 24. 11. 2023 - 18:11)

:)))))

Default User Image
R. (St, 22. 11. 2023 - 15:11)

Vidíte? Já to tipoval na listopad. Jsem nejlepččí :). Jen doufám, že tam Karel bez Kajky vydrží. Ale dá se to řešit tím, že by i Kajka nastoupila do práce 

Default User Image
Kajka (St, 22. 11. 2023 - 15:11)

Tak to je škoda Sany, já už si myslela že se povedla taková pěkná náhoda.Já teď potřebuju nějak uklidnit..K.má jít po prvý na noční ale my jsme spolu pět měsíců v kuse 24h denně a teď po té době mam spát bez něj a nějak mi neni z toho dobře.A on taky každou chvíli slzy v očích a říká že je to těžký najednou být beze mě.Jak to mam líp snášet? 

Anonym (St, 22. 11. 2023 - 15:11)

Klid. I čekání má svůj význam. Budete si vzácnější a to váš vztah posílí. Hlavně nežárli!

Default User Image
Kajka (St, 22. 11. 2023 - 15:11)

Ještě teď nevim ke komu ho daji ale bojim se i chlapů aby mi ho nějakej neodtahoval pak někam.Ale on o tom ví.Jinak náš vztah je strašná láska.Tohle sem dřív znala jen ze sna takovou sílu a pouto jaký mezi sebou máme. 

Default User Image
Kajka (Út, 21. 11. 2023 - 10:11)

Tak si to nebyla ty Sany? No rozpovídal se nějak o učitelkách, jak si tak různě vyprávíme a říkal že tam měli učitele který uměli naučit a rozpovídal se i o učitelce němčiny.Prý dělala soudní překlady a i křestní jméno měla jako ty tak mi napadlo že si to ty akorát že on chodil na učňák v Plzni.Tak tam si neučila? No a do práce má jít teď nějaký den, už má smlouvu, sice zase dohoda o pracovní činnosti. 

Default User Image
Sany (Út, 21. 11. 2023 - 11:11)

Ne, Kajko, to jsem nebyla ja, v te dobe jsem zdaleka nemela nemcinu na takove urovni, abych ji mohla vyucovat. Ucila jsem jine predmety a nebylo to v Plzni. Ale tesi me, ze si K. pamatuje sve ucitele a vzpomina na ne zrejme v dobrem. Nebo aspon na nektere :) 

Anonym (Út, 21. 11. 2023 - 11:11)

Ta učitelka se jmenovala Sany? 

-Aleš- (Út, 21. 11. 2023 - 16:11)

To mě pobavilo a vlastně napadlo taky :-) Potom jsem se nad tím zamyslel a jediné co mě napadlo, že Kajka zná křestní jméno Sany od Alice. Ony si spolu psaly a možná pořád píšou soukromě. Na Alici si často vzpomenu, jak asi žije. 

Anonym (Út, 21. 11. 2023 - 20:11)

Máš pravdu. Ony znají svá pravá jména.  A drží basu

Anonym (Po, 20. 11. 2023 - 10:11)

Kajka tak to je pěkné že už máte slušné bydlení. A co práce hledáte?

Default User Image
Kajka (Po, 20. 11. 2023 - 09:11)

My jsme zařizovali byt, už bydlíme od 1.11..A S.už taky ví pravdu..Už sem do toho všeho práskla.Děti už jsou taky semnou.A jinak s K.víte jak to mam, je to moje životní láska a sem s nim šťastná.Jediný co mě mrzí je závislost na něm a strašnej strach o něj.V noci jsme dopadli tak že neležíme vedle sebe ale prakticky spíme jeden na druhym.A ještě sem zjistila neuvěřitelnou věc.Že když K.chodil na učňák, tak to vypadá že ho učila tady naše Sany. 

Default User Image
Sany (Po, 20. 11. 2023 - 16:11)

Ahoj, Kajko, tak at se vam hezky bydli.  To by me ale zajimalo, jak jsi prisla na to, ze jsem mela ucit K.? Na ucnaku jsem sice ucila, to je pravda, ale to bylo ve strednich Cechach. Byli tam tedy ucnove na internate, ale je to dost dlouho, to by musel byt K. asi starsi, jelikoz ja jsem tehdy byla ucho sotva po skole, ktere do prace jezdilo na motorce :D 

Reklama

Přidat komentář