Reklama

Jak trestáte své děti

Alice.40 (St, 14. 6. 2023 - 19:06)

Ano. Dvojvaječná.

Návštěvník (St, 14. 6. 2023 - 21:06)

Tak to je nejspíš trestáte postupně, nejdřív 25 jedna, pak 25 druhá.

Alice.40 (Po, 26. 6. 2023 - 12:06)

Ano. Nejčastěji postupně. Když jsem ale opravdu hodně rozlobená ( a zrovna v pátek tak dostaly) nechám je , aby si lehli přes postel vedle sebe a sešvihám jim zadky oběma naráz. Výpraskový řemen je dost dlouhý, výprask je stejně účinný a holky se stydí dvojnásobně.

z (St, 14. 6. 2023 - 15:06)

z

Simona (Pá, 9. 6. 2023 - 06:06)

U nás když synové (12 a 14)
klečí, tak dostanou plenu na
kterou přicvaknu kšandy
aby držela pevně, pak
dostanou flanelku a
nasoukají se do punčocháčů s laclem a lacl
musí být pořád nandaný. A
klečí hodinu nebo dvě a
pak už sice neklečí ale jsou
takto oblečeni až do večera.

Návštěvník (Po, 5. 6. 2023 - 11:06)

moji dva synové musejí za trest nosit pleny a na tom punčocháče s laclem jako kojenci. Je jim 12 a 16.

Fanda z Beskyd (Čt, 8. 6. 2023 - 14:06)

Mlátím děti lískovou metličkou, kus pořádného klacku z té slabší části větve. Kdo zná lískové oříšky ví o čem mluvím. Je to šílená bolest, jeden švih do nastavené ruky - to je ten slabší výprask, celkem 30 ran a na holou zadnici také 30 ran. Mlátím rád, vždyť to vůbec nebolí, musíte dávat pozor na vlastní ruce. Dětí pak sedím spíše leží a nedutaj. Jo kdo umí ten se vyzná.

Navstevnik (Čt, 8. 6. 2023 - 14:06)

Jak potom vypadá ten jejich zadek? Je dobré, aby zadeček měli co nejvíc našpulenej, to si ten výprask nejlíp užijou.

z (St, 14. 6. 2023 - 15:06)

z

Máma od dvou holek (St, 7. 6. 2023 - 20:06)

Dnes byla příležitost za drzost. Starší byla docela oprsklá a snažila se mě vyprovokovat tím, že můj výprask byl slyšet až do pokojíčku. A protože byly už pár dní nějaké resty, vzala jsem bičík a aby to byl trest i odměna zároveň, sešlehala jsem jí prdelko právě tím sexy bičíkem. Trest pro ni doufám spočíval v tom, že tentokrát jí nikdo nic nepočítal, ale dostala našviháno, že má prdelku nateklou a rudou. Mladší mi jen potichu řekla, že tohle si zasloužila. Ta dostala jen pár mírných švihnutí pro výstrahu. Manželovi jsem o výprasku napsala a až se vrátí k odpolední, mám být prý nahá a čekat u dveří. Takže to je snad poprvé, co přemýšlím co čekat a nadávám si , proč se vždycky nechám vyprovokovat.

Návštěvník (St, 7. 6. 2023 - 21:06)

Co by mu mohlo vadit?

Máma od dvou holek (Čt, 8. 6. 2023 - 13:06)

Tak moc přísný výprask. Za ten pak dostávám i já. Včera jsem musela nahá čekat u dveří a když manžel vešel, hned jsem dostal jednu výchovnou z jedné i druhé strany a dostala jsem stejně jako starší dcera. Bičíkem do pořádně sešvihané zadnice. Samozřejmě, že to bylo slyšet po celém domě a ta starší se přišla podívat. Manžel ji naštěstí zase poslal zpátky, ale to, že mě viděla nahou mi vadí. Na to že muž bývá z práce vždy utahaný, tak po výprasku mě opíchá jak kdyby mě deset let neviděl.

Návštěvník (Čt, 8. 6. 2023 - 19:06)

Proč vám vadí, že vás viděla nahou?

Máma od dvou holek (Po, 12. 6. 2023 - 14:06)

Nevlastní dceru výprasky a tresty vzrušují a mě prostě vadí, když vidí ty moje. Co když si to pak udělá a přitom myslí na to jak dostávám na prdel já?

Návštěvník (Po, 12. 6. 2023 - 17:06)

To, co si ona představuje, těžko ovlivníte. Aha, vadilo vám to, že viděla, jak dostávate výprask, ne to, že vás viděla nahou (to mi připadalo divné). Už aby si našla nějakého přísného kluka :D

Máma od dvou holek (St, 14. 6. 2023 - 13:06)

Případné nápadníky si raději otestuji . :-)
Takový výprask před případnou známostí by jí mohl pomoci k tomu, aby v tom pokračoval i její pozdější přítel.

Návštěvník (St, 14. 6. 2023 - 18:06)

To by bylo vhodné praktikovat u obou dcer, ať vám s nimi pomohou jejich kluci :D

Máma od dvou holek (Út, 6. 6. 2023 - 14:06)

Pokud to bude v rozumné míře a dcera to tak bude chtít, proč ne. S manželem nám to tak klape. Na dnešek mám přislíbený výprask pro změnu já. Nechtělo se mi vařit, objednala jsem jídlo z jedné dražší restaurace a i když je to výjimečně, manžel to hned vzal jako záminku. Jen se vždy trochu stydím v té části výprasku,kde dostanu prvních deset před holkama.

Návštěvník (Út, 6. 6. 2023 - 17:06)

Bude záležet na tom, jak se bude chovat potom, co u ní odezní puberta, ale se správným partnerem je to prospěšné vždy.

Máma od dvou holek (St, 7. 6. 2023 - 11:06)

Můj zadek ( mimo jiné) by po včerejšku asi trochu protestoval. Za to utrácení jsem dostala před holkami ( které taky dost utrácí) deset pořádných ran páskem ( přes legíny) a zbytek, když šly do svých pokojíčků. ( Jsem si jistá, že ta starší by u toho byla ráda i dál). To už mi manžel dal zbytek výprasku novým dárkem ( sportovní bičík na koně) . Takže mám sešlehaný zadek na dva způsoby. Ale to jak mě potom ojížděl za to stálo.

Reklama

Přidat komentář