Reklama

Jak trestáte své děti

z (Ne, 4. 6. 2023 - 21:06)

z

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 05:05)

:(((((((

Máma od dvou holek (Út, 16. 5. 2023 - 18:05)

Tak to manželovi řekla, ovšem dostala jsem na holou já za to, že jsem s tím tak otálela a neřekla mu to sama. Jsem si jistá, že holky ten výprask musely slyšet, protože muž si dal záležet a zadek mám celý červený. ( Což se mu líbilo tak, že mě ojel třikrát za sebou. Je vidět po kom to ta holka má.)
Starší se chová vzorně, mladší je zvědavá, za co jsem dostala. ( Ta mě zahlédla v koupelně jak si natírám zadek mastičkou)

Návštěvník (Út, 16. 5. 2023 - 20:05)

Starší můžete za vzorné chování jednou týdně seřezat za odměnu. Mladší řekněte, že když bude moc zvědavá, tak dostane na zadek taky.

Máma od dvou holek (St, 17. 5. 2023 - 16:05)

Tak to samozřejmě udělám. Manžel sice trvá na tom, abych za to že ji v tom podporuji dostala vždy taky, ale co už. Je super, když je potom vždy tak nabuzený.

Návštěvník (St, 17. 5. 2023 - 18:05)

A jak si manžel představuje, že by vypadalo to nepodporování?

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 23:05)

OK , bylo to jednou, už nikdy jsem to neudělala ale klečet v koutě v pleně jsem ji nechala , a spát v pleně v overalu taky , ráno vše sundat to ano.

Máma od dvou holek (Pá, 5. 5. 2023 - 18:05)

I dnes byla starší tak drzá, ( mladší se tím bavila) , že jsem ti vyřešila jinak. Mladší čekala dole, se starší jsem šla nahoru do pokojíčku a rovnou se jí zeptala, jak to je.
Tvrdila mi , že neví o čem mluvím, tak jsem si vzala ty klasické tenké zdravotní rukavice, pásek, přehnula jsem si ji přes koleno a začala jí vyplácet. Po polovině výprasku jsem jí opatrně hladila zadek a zkrátka jsem si zkusila sáhnout. Byla opravdu mokrá a přiznala se, že se jí to líbí. Ségra je prý v pohodě, ale jí to pomáhá. Druhou část výprasku dostala za trest ve stoje ( nahá) a od své sestry. Mladší dostala stejně, polovinu ode mě, polovinu od té starší. Když jsem ji pozorovala, měla jsem opravdu pocit, že je ve svém živlu. Každou jsem nechala půlhodinu klečet. Když potom mladší dcera odešla dolů mýt nádobí, vysvětlila jsem té starší, že bude dostávat dál. Vysmála se mi a mě ujeli nervy. Vrazila jsem jí facku z jedné strany až vyjekla a druhou, že tam prsty má ještě teď. To už se nesmála, ale omluvila se.
Na mě si nepřijde. Mám je ráda obě dvě stejně, ale výprask prostě bude trest. Přidala jsem ještě pár a to už zkrotla.
Je mi hloupé ji kontrolovat, ale musela jsem se jí zeptat, jestli se jí líbí i tohle. Sice řekla, že ne, ale pro mě za mě, ať si po výprasku udělá dobře. Stud, ponížení a facky budou fungovat v kombinaci s výpraskem také.

z (Pá, 5. 5. 2023 - 21:05)

z

Návštěvník (Pá, 5. 5. 2023 - 21:05)

Tak jste si nakonec poradila i bez rad.

Máma od dvou holek (So, 6. 5. 2023 - 13:05)

Otázkou je, zda dobře.
Od manžela jsem večer dostala taky.
Jak jsem psala, pokud se mu zdá výprask přísný nebo jsou po něm moc výrazné stopy trestá i mě. Patří to sice spíše většinou k našim hrátkám, ale včera udělal holkám přednášku, že si to zasloužili, ale že facky se mu v tomhle případě zdály navíc a nepřiměřené. Takže mi jednu pořádnou plesknul přímo před tou starší, mladší donesla proutek a pak jsem teprve dostala v soukromí i se vším tím příjemným bonusem. Seřezaný zadek muž miluje.

Návštěvník (So, 6. 5. 2023 - 15:05)

Kdyby věděl, že starší to vzrušuje, tak by to možná viděl jinak, více jako vy.

Máma od dvou holek (Ne, 7. 5. 2023 - 19:05)

No ale jak mu to říct? Každopádně už vím,jak na to musím. Jedna bude dostávat výchovné výprasky a druhá jen ty za odměnu. Jak jsem byla naštvaná za včerejšek, tak jsem si našla záminku k výprasku té mladší ( já vím, ale utěšuji se prevencí) a ta starší se musela koukat. A za to včerejší žalovaní jsem si to vychutnala. Zatímco mladší jsem sázela jednu za druhou, starší jsem se dívala hezky do očí a když šla po výprasku ta moje klečet, zatímco starší se naučeně začala svlékat, tak jsem jí jen přiložila pásek k zadku a řekla jí, že za včerejší žalování si výprask nezaslouží. Kdyby pohled uměl zabíjet.......

Návštěvník (Ne, 7. 5. 2023 - 21:05)

Mladší za trest, starší za odměnu, tak jsem vám to radil. No, pokud nevíte, jak to manželovi o té starší říct, tak můžete starší oznámit, že bude dostávat výprask jen za odměnu a pokud se vašemu manželovi přizná, že ji to vzrušuje, tak pak dostane výpraskovou odměnu při nejbližší příležitosti.

Máma od dvou holek (Po, 8. 5. 2023 - 15:05)

Vyřízeno. Starší výprask nedostane, pokud bude žalovat nebo záměrně provokovat. Tím přiznáním myslíte, že výprask za odměnu by dostala za přiznání?

Návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 15:05)

Výprask za odměnu by dostala, pokud by se vašemu manželovi přiznala, že jí výprasky vzrušují. V zásadě to znamená, že ta starší udělá cokoli, co po ní budete chtít, když jí za to slíbíte výprask.

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 22:05)

nechat svléct do naha a 30min klečet s rukama za zády, pak jak je rovnou do postele a spát, nechtějí ležet ? ruce připoutat k bočnicím postele, já ještě nasadila plenu aby do rána nepomočila matraci.

Máma od dvou holek (Pá, 5. 5. 2023 - 17:05)

To už je ale s prominutím zvrhlá praktika.

z (Po, 1. 5. 2023 - 22:05)

z

Máma od dvou holek (Po, 1. 5. 2023 - 18:05)

Tak na výprask mých slečen došlo i dnes. Věřím, že zítřejší školu si zřejmě moc neužijí, protože tentokrát jsem vzala místo řemene vařečku a výprask byl pětadvacet před hodinou a dalších pětadvacet bude ráno před odchodem do školy. Pokud se hodlají flákat za drahé školné, tak prostě budou bity pořádně. Obě museli ležet hodinu na břiše, abych jim průběžně kontrolovala prdelky a sem tam ještě pleskla rukou. U té nevlastní jsem si ale začala všímat něčeho, s čím si nevím rady. Přijde mi , že jí výprask začíná spíše vzrušovat. Když dostávala na holou, kroutila se , uhýbala, ale z kundičky jí trošku teklo a dýchala dost nadrženě. Co s tím?

Reklama

Přidat komentář