Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Anonym (Čt, 26. 10. 2023 - 08:10)

Jen si počkej ty deviante

Default User Image
Petr (Út, 17. 10. 2023 - 20:10)

Já se počural jako dítě v páté třídě. Bylo po tělocviku. bylomi horko pil jsem. Po cestě domu se mi začalo chtít dost čůrat. Chvílema jsem to měl na krajíčku. Ke vchodovým dveřím jsem došel ještě suchej. Doma jsem hned letěl na záchod. Ale pozdě. Jen jsem stihl rozepnout poklopec na kalhotech. Začal jsem pomalu čůrat. Nedalo se to už zastavit. Všechno to šlo přes slipy a kalhoty ven.  

Default User Image
Andrea (Pá, 13. 10. 2023 - 08:10)

Ahoj lidi. Je mi 30 let a občas se mi nějaká ta nehoda stane. Právě před chvílí jsem se vzbudila absolutně počůraná. Za poslední rok se mi to stalo po 3. Nevím co s tím dělat :-(

Default User Image
Pavel (St, 17. 1. 2024 - 17:01)

Jestli chceš mužem se poznat [email protected] 

Default User Image
Kamil (St, 25. 10. 2023 - 11:10)

V dospělosti se takové nehody většinou stávají po větším množství alkoholu než je člověk zvyklý. Nebo při velké únavě. Plný měchýř tě neprobudí a do rána to nevydržíš. Pokud se ti to nestalo ani po jedné z těchto možností tak si zkus vzpomenout co jsi dělala večer před tím než se to to stalo. 

 

Default User Image
žanek (So, 14. 10. 2023 - 07:10)

ahoj z toho si nic moc nedelej to se stavá. bydlíš sama nebo s kým?

Default User Image
Dominik (Út, 26. 9. 2023 - 21:09)

Znáte český film či seriál, kde by se řešilo téma pomočování, či dokonce pleny u dospělých či dospelejsich dětí? Popřípadě i zahraniční 

Default User Image
jana (Pá, 10. 11. 2023 - 05:11)

seriál Když se slunci nedaří,díl druhý,název Michal 

Default User Image
David (St, 25. 10. 2023 - 11:10)

 V seriálu Ulice se počurala Blanarovičová. Slyšel jsem o tom, ale neviděl jsem. Nedívám se Ulici.

Default User Image
Petr (Čt, 9. 11. 2023 - 17:11)

Můžem si o počurání pokecat. Napiš na [email protected]

Default User Image
Tonny (Pá, 15. 9. 2023 - 17:09)

Mám takový dotaz, jak ovlivňuje najezení, když bych pil stejně, jestli se mi bude chtít při najezení více nebo méně a kromě piva a kávy co ještě působí močopudně? 

Simona (St, 23. 8. 2023 - 08:08)

Můj syn je tele a nechce
onanovat a na noc
dobrovolně nosí pleny aby
od nočních polucí nebylo
špinavé prádlo a
prostěradlo. Začal do ní i čúrat a teď už neudrží moč
ani přes den tak musí nosit
pleny i do školy a ven. Má je
a pak má kalhoty s napevno
přišitýma kšandama aby
plena vespod držela a spolužáci mu je neodepínali.

Tonda (St, 23. 8. 2023 - 19:08)

Dobrý den paní Simonko já bohužel na tohle noční poluce a onanování jsem používal oteplovacky a zimní kombinézy že to nepropustí a je to příjemné na těle nevím jestli by vám to nevadilo moc děkuji

Mic (Ne, 13. 8. 2023 - 00:08)

Teď. Pustil jsem to do kalhot, najednou to vytryskla a už jsem jen cejtil teplo v nohavicích a čvachtá mi v botách.

Tonny (Po, 7. 8. 2023 - 17:08)

A jak se spalo v počůraném?

Lacle a čurání (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Holky když nosí lacláče tak mají někdy plenu protože by se počuraly a nemůžou ten lacl sundávat někde kde se to nehodí a pak se zase kšírovat. Co myslíte?

Lacl a čurání (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Holky když nosí lacláče tak mají plenu protože by se počuraly a nemůžou ten lacl sundávat někde kde se to nehodí a pak se zase kšírovat. Co myslíte

Lacl a čurání (Po, 7. 8. 2023 - 08:08)

Holky když nosí lacláče tak mají plenu protože by se počuraly a nemůžou ten lacl sundávat někde kde se to nehodí a pak se zase kšírovat. Co myslíte

Tonny (So, 5. 8. 2023 - 11:08)

Jedno z vysvětlení by bylo, že jsi na holky. Tak to spíše před nějakými kamarádkami se počůrat. A vůně moči ti nevadila ve spánku stejně jako to mokro v kalhotkách?

Bára (Čt, 3. 8. 2023 - 16:08)

Nejsem si jistá, jestli bych se chtěla počúrat ve spánku před někým cizím. Jinak počúrala jsem se vážně dost a měla jsem na sobě i spodní prádlo, bez toho slát neumím.

Reklama

Přidat komentář