Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Návštěvník (Po, 3. 4. 2023 - 22:04)

o vikendu jsem byla kamosce na svatbe,poradne jsem se tam precpala,stlaskala jsem vsechno mozne a i se dost opila,v noci kdyz jsem spala,tak se mi o tom zdal i sen,pak me ve snu chytli strasne krece do bricha a bezela jsem na zachod,s ulevou si na nej dosedla a vse do nej pustila,jenze ono jak jsem to ve snu pustila do zachoda,tak v realu jsem se take uvolnila a zesrala celou postel,kdyz jsem se vzbudila,byla jsem cela zesrana a zmatlana,tak jsem bezela honem do koupelny a musela jsem se poradne osprchovat,postel mi pak dala take poradne zabrat i deka,jeste se mi to v zivote nestalo a snad ani nestane.

Uprdni se (Pá, 31. 3. 2023 - 13:03)

Moje dcera kakala do vložek ve třídě a měla špinavou prdel no a dělá to častěji že sere do vlozky

Návštěvník (Ne, 2. 4. 2023 - 12:04)

Proč? Jaký je důvod?

Pavkol (Út, 28. 3. 2023 - 12:03)

Dobrý den. Když jsem chodil do páté třídy, tak na úvod jedné hodiny českého jazyka nám soudružka učitelka řekla, že si stěžovala soudružka uklízečka, že chlapci po sobě zanechávají na toaletách posrané hajzly. Soudružka učitelka žádala nás chlapce, abychom po každém použití toalety vzali štětku a toaletu řádně očistili. Já jsem si v ten moment představil jak rozpatlávám sračky na hajzlu štětkou. Udělalo se mi trochu nevolno. Zakryl jsem si dlaní ústa a silně jsem si odříhl. Požádal jsem soudružku učitelku, zda se mohu jít vyzvracet. Došel jsem ve třídě k umyvadlu, do kterého jsem za doprovodu hlasitého dávení a říhání nazvracel asi tři velké porce blitů. Někteří moji spolužáci, když viděli jak zvracím a slyšeli zvuky, které u toho zvracení vydávám, začali blejt v lavicích Když jsem ty blity chtěl spláchnou, zjistil jsem, že to nejde, neboť je ucpaný odpad. Musela proto přijít soudružka uklízečka se zvonem a odpad uvolnit. Od těch dob se v mé přítomnosti o posraném hajzlu na toaletách již nikdy nehovořilo.

Opravdový Pavkol (Ne, 2. 4. 2023 - 12:04)

opět fake

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 13:03)

Kiki jsi přeci ty

Scatter (Čt, 9. 3. 2023 - 12:03)

Kiki kdy už napíšeš? Moc mi chybí tvé kakání [email protected]

kdkdowdisockskd (Po, 6. 3. 2023 - 13:03)

Jo moc heski

Pokakal (So, 4. 3. 2023 - 21:03)

Já sem se potkala ve školce a sundala jsem si gate a kakala na koberec do koše jsem to musela udělat před třídou a já prd prd a žbluňk a ssssks

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 17:02)

to ano ale píšu pravdu

Návštěvník (So, 25. 2. 2023 - 09:02)

mě se to včera stalo po kremroli nebo po bublinkové limonádě sice většinu jsem pustil na míráku do záchodu a v trenclích bylo prdnuto taky ale ode mě tě to asi Scatlovere nepotěší když jsem taky chlap jako ty

Scatlover (So, 25. 2. 2023 - 09:02)

Holky vy vůbec nekakáte, už mi nemá pro co stát...

Návštěvník (Út, 14. 2. 2023 - 13:02)

Euláliusi nech si to na stránku o bliti a stránky věnované kadění nech jenom o kadění

Eulálius Blitek (Út, 14. 2. 2023 - 13:02)

Dobrý den. Já jsem se naposledy vyblil včera cestou z hospody, kde jsem vypil asi osm piv. Blejt se mi začalo chtít již v hospodě. Nejprve jsem blil hned před hospodou. Bylo to jen takové chlístnutí. Podruhé jsem blil asi o 100 metrů dál na chodník. To už byla větší porce. Po třetí jsem blil, když jsem vystoupil z tramvaje. To už byl megablitek s pořádně hlasitým říháním, dávením a chlístnutím blitů o chodník. Počítám, že to slyšeli i lidé v okolních domech.

Tlusťoch (St, 8. 2. 2023 - 10:02)

Zesratej jsem pořád páč nejraději ze všeho žeru samé mastné žrádlo. Bůčky, krkovice, sádlo, jelita, jitrnice, paštiky, věškerou uzeninu, šlehačky, dorty, tatarky, majonézy, pochoutkové saláty, atd. a všechno to zapíjím levnou desítkou. Pak mě z toho všeho náhle začne bolet břicho a než dojdu na hajzlík tak se z toho zeseru tak že mi to teče až do papučí. Když se mi uleví tak pak zase žeru znova a zase se z toho zeseru jak Alík. A tak pořád dokola a dokola...

Tomáš (Út, 7. 2. 2023 - 20:02)

Kiki i já Tě zdravím po delší době. Tvůj rozchod mě mrzí, ale život už je prostě takovej. Já bych si Tě hýčkal, zejména od pasu dolů :0) Rád bych s Tebou taky občas vyměnil pár řádků, co Ty na to? Zdraví Tom

Opravdový Pavkol (Ne, 5. 2. 2023 - 14:02)

Já je teda tady píšu furt pod různými nicky.

Skutečný Pavkol (St, 8. 2. 2023 - 18:02)

dělám to nerad ale občas to musím dělat když někdo pod mým nickem napíše nějakej blábol

Opravdový Pavkol (Ne, 5. 2. 2023 - 14:02)

to je ale zase blábol

OK BB (Ne, 5. 2. 2023 - 11:02)

zvracení fakt ne, to je hnus, ale hovna, mmm nádhera, posere mě celého lásko!!! Jinak chtěl jsem se zeptat, už tu teda někdo sral v rytmu techna nebo kvapíku?

Reklama

Přidat komentář