Reklama

Výprask před diváky

Bohunka (Ne, 27. 8. 2023 - 20:08)

Kolik dostal ran?

 

Petrpan (Ne, 27. 8. 2023 - 19:08)

Jak moc ho zridili?

Markéta (St, 23. 8. 2023 - 20:08)

Zdenda byl včera bit prutem,vztekal se nechtěl poslechnout tak nezbylo nic jiného než mu dát na zadek.Když dostává od manžela tak dostává řemenem.Já si na zahradě utrhnu proutek.Zdendu jsem včera sešvihala proutkem.

Návštěvník (Út, 22. 8. 2023 - 07:08)

Potřebuji radu: [email protected]

Miroslavo,miroslavo (Ne, 6. 8. 2023 - 19:08)

jaromisová tebe řezat rákoskou prutem 200 až 300 ran až do krve i s tvou sestrou zdenou BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Miroslavo,miroslavo (Ne, 6. 8. 2023 - 19:08)

jaromisová tebe řezat rákoskou prutem 200 až 300 ran až do krve i s tvou sestrou zdenou BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Návštěvník (Čt, 24. 8. 2023 - 08:08)

Tak alkohol koupila kamarádka, co ji je 18. Já dala jen peníze. I když by mi ho asi taky prodali. Vypadám na 18. Já vím, že zasloužím, ale mám teď ještě bolavý zadek ze včera a nechci přes něj. Prosím jak se vyhnout trestu? Přes ten zbitý zadeček trest nevydržím... A co se prutu týče, tak asi to s ním bolí, tak ho doporučovat nebudu.

Miroslavo,miroslavo (Ne, 6. 8. 2023 - 19:08)

jaromisová tebe řezat rákoskou prutem 200 až 300 ran až do krve i s tvou sestrou zdenou BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 06:08)

Z těch mobilů, bude celý svět debilů. :)

Pepa (So, 5. 8. 2023 - 23:08)

Jsem normální muž, milující klasické výprasky.
Jsem z Karlových Varů, je mi 37 let, mám zkušenosti.
Hledám ženu, které mohu dát na holou, diskrétně s rozumem a dle domluvy. Ilustrační obrázky jsou má práce.
Někdy zlobivé holce stačí dlouhé a bolestivé přehnutí přes mé koleno.
Kope, prosí a kroutí se. Nemá žádnou kontrolu nad tím, kdy to skončí, a
malá část z vás holek to prostě miluje skutečnost, že vám není dovoleno o ničem rozhodovat. Tvůj holý zadek je vydán na milost a nemilost někomu jinému. Žádné omluvy ani sliby mě nezastaví, dokud neuznám, že se polepšíš.
[email protected]

Radim (Po, 31. 7. 2023 - 17:07)

Dobrý den, kdyby měl někdo zájem dat 14letymu klukovy výprask nebo si o tom psát tak můj e-mail je :
[email protected]

Ludvík. (Út, 8. 8. 2023 - 08:08)

Bydliště v Praze nebo v Brně?

Monika MK. (Po, 31. 7. 2023 - 15:07)

Tak to se pro zajímavost zeptám. Holky před sebou nemají tajnosti. Dneska jsem ovšem dostala od manžela já. Prý jsem zase moc utrácela. Přes šaty před dcerou a na holou v ložnici. A že mě tentokrát vůbec nešetřil.

Návštěvník (Po, 31. 7. 2023 - 17:07)

Tak to si před zrcadlem můžete porovnat zadky všechny tři :D

Monika MK. (Čt, 3. 8. 2023 - 13:08)

To mi nepřijde moc vhodné. Před dcerou dostávám vždy přes šaty nebo legíny a už to se stydím. Dnes manžel vytáhnul pásek znovu ( objednávka parfémů po výprasku za utrácení) a nařezal mi před holkou. Sice přes legíny, ale s proslovem, ať se kouká, co ji čeká, když se bude chovat stejně. Dcera se sice ušklíbala, ale mě bylo trapně, protože jsem přece jen párkrát nevydržela a vyjekla.

Jana (Čt, 3. 8. 2023 - 10:08)

to jsem dělala vždy s kámoškama, když byl průšvih doma :D na druhý den po výprasku jsme si ukazovali na záchodě ve škole prdele, kdo má větší jelita :D já vyhrávala :D

Zuzana (Čt, 3. 8. 2023 - 22:08)

To bych vyhrála s velkým naskokem

Monika MK. (Po, 31. 7. 2023 - 15:07)

Tak ode mne by dostala i přes ten červený zadek. Tenkým páskem nebo dřevěným pravítkem. Pokud bych byla hodně mírná,tak rukou. Bude ještě citlivý, tak si to bude lépe pamatovat.

zdeněk k (Po, 31. 7. 2023 - 13:07)

Když jsme šli s našima na vycházku tak moji rodiče i rodiče kamarádky si natrhali nějáké proutky do zásoby domů.Docela byla častá spotřeba Jednou je rodiče hned využili na vychazce a dostali jsme našviháno čerstvým proutkem na holou.Doma byl doplnkem řemen.

Barča (Po, 31. 7. 2023 - 10:07)

Já nikdy nezapomenu na prázdniny u babičky na vesnici, kde jsme se seštřenkou byli téměř pořád. Nehledě na věk jsme dostávali na holou pomalu denně :) Někdy 2-3 švihnutí, jindy sekec několik minut v kuse :) záleželo na průšvihu. Hned při příjezdu na prázdniny nás babička poslala do zahrady natrhat pruty :) ty si dala do vázy a postupně je na naše zadky brala :)

Reklama

Přidat komentář