Reklama

Výprask před diváky

Miroslavo,miroslavo (Ne, 6. 8. 2023 - 19:08)

jaromisová tebe řezat rákoskou prutem 200 až 300 ran až do krve i s tvou sestrou zdenou BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Návštěvník (Čt, 24. 8. 2023 - 08:08)

Tak alkohol koupila kamarádka, co ji je 18. Já dala jen peníze. I když by mi ho asi taky prodali. Vypadám na 18. Já vím, že zasloužím, ale mám teď ještě bolavý zadek ze včera a nechci přes něj. Prosím jak se vyhnout trestu? Přes ten zbitý zadeček trest nevydržím... A co se prutu týče, tak asi to s ním bolí, tak ho doporučovat nebudu.

Miroslavo,miroslavo (Ne, 6. 8. 2023 - 19:08)

jaromisová tebe řezat rákoskou prutem 200 až 300 ran až do krve i s tvou sestrou zdenou BUM BUM BUM PRÁSK!!!!

Návštěvník (Ne, 6. 8. 2023 - 06:08)

Z těch mobilů, bude celý svět debilů. :)

Pepa (So, 5. 8. 2023 - 23:08)

Jsem normální muž, milující klasické výprasky.
Jsem z Karlových Varů, je mi 37 let, mám zkušenosti.
Hledám ženu, které mohu dát na holou, diskrétně s rozumem a dle domluvy. Ilustrační obrázky jsou má práce.
Někdy zlobivé holce stačí dlouhé a bolestivé přehnutí přes mé koleno.
Kope, prosí a kroutí se. Nemá žádnou kontrolu nad tím, kdy to skončí, a
malá část z vás holek to prostě miluje skutečnost, že vám není dovoleno o ničem rozhodovat. Tvůj holý zadek je vydán na milost a nemilost někomu jinému. Žádné omluvy ani sliby mě nezastaví, dokud neuznám, že se polepšíš.
[email protected]

Radim (Po, 31. 7. 2023 - 17:07)

Dobrý den, kdyby měl někdo zájem dat 14letymu klukovy výprask nebo si o tom psát tak můj e-mail je :
[email protected]

Ludvík. (Út, 8. 8. 2023 - 08:08)

Bydliště v Praze nebo v Brně?

Monika MK. (Po, 31. 7. 2023 - 15:07)

Tak to se pro zajímavost zeptám. Holky před sebou nemají tajnosti. Dneska jsem ovšem dostala od manžela já. Prý jsem zase moc utrácela. Přes šaty před dcerou a na holou v ložnici. A že mě tentokrát vůbec nešetřil.

Návštěvník (Po, 31. 7. 2023 - 17:07)

Tak to si před zrcadlem můžete porovnat zadky všechny tři :D

Monika MK. (Čt, 3. 8. 2023 - 13:08)

To mi nepřijde moc vhodné. Před dcerou dostávám vždy přes šaty nebo legíny a už to se stydím. Dnes manžel vytáhnul pásek znovu ( objednávka parfémů po výprasku za utrácení) a nařezal mi před holkou. Sice přes legíny, ale s proslovem, ať se kouká, co ji čeká, když se bude chovat stejně. Dcera se sice ušklíbala, ale mě bylo trapně, protože jsem přece jen párkrát nevydržela a vyjekla.

Jana (Čt, 3. 8. 2023 - 10:08)

to jsem dělala vždy s kámoškama, když byl průšvih doma :D na druhý den po výprasku jsme si ukazovali na záchodě ve škole prdele, kdo má větší jelita :D já vyhrávala :D

Zuzana (Čt, 3. 8. 2023 - 22:08)

To bych vyhrála s velkým naskokem

Monika MK. (Po, 31. 7. 2023 - 15:07)

Tak ode mne by dostala i přes ten červený zadek. Tenkým páskem nebo dřevěným pravítkem. Pokud bych byla hodně mírná,tak rukou. Bude ještě citlivý, tak si to bude lépe pamatovat.

zdeněk k (Po, 31. 7. 2023 - 13:07)

Když jsme šli s našima na vycházku tak moji rodiče i rodiče kamarádky si natrhali nějáké proutky do zásoby domů.Docela byla častá spotřeba Jednou je rodiče hned využili na vychazce a dostali jsme našviháno čerstvým proutkem na holou.Doma byl doplnkem řemen.

Barča (Po, 31. 7. 2023 - 10:07)

Já nikdy nezapomenu na prázdniny u babičky na vesnici, kde jsme se seštřenkou byli téměř pořád. Nehledě na věk jsme dostávali na holou pomalu denně :) Někdy 2-3 švihnutí, jindy sekec několik minut v kuse :) záleželo na průšvihu. Hned při příjezdu na prázdniny nás babička poslala do zahrady natrhat pruty :) ty si dala do vázy a postupně je na naše zadky brala :)

Dana (Ne, 30. 7. 2023 - 11:07)

Alternativa by to byla, kdyby to bylo to staré dřevěné, ty dnešní malá plastová se jen lámou a nemají žádný efekt. Promluvte s ní proberte tu vodu a uvidíte sama ke které variantě se slečna přikloní (ruka , vařečka ).
Ano mám dceru, ale už je starší a také čas od času ( zhruba ten půl rok ) ji bylo potřeba umravnit.

Ta váhavá (Út, 8. 8. 2023 - 20:08)

Nakonec jsem dala na Vaše doporučení a o všem si s ní v klidu popovídala. Sice nejdříve zatloukala a lezlo to s ní jako z chlupaté deky, ale to si umíte asi představit... nakonec však řekla pravdu. Sice mě štvalo tohle několikadenní lhaní, ale řekla jsem si, že když se k tomu doznala, že ji potrestám alternativně a ne tedy na holou. Uložila jsem ji jako povinnost, že se bude každý den starat venku o úrodu až do konce září a dva týdny bude mít domácí vězení. Bohužel začala hrozně hysterčit a dělat ublíženou, že jsem na ni zlá a podobně... přitom mi lhala a měla problém s policí na vodě. Když jsem jí naznačila, že je to mírný trest, tak mě poslala do prd**** a odešla do pokoje. Takže já celou dobu ji ve své hlavě chráním, ať nedostane na červený zadek a ona takhle. Takže jsem si došla pro vařečku a šla za ní. Asi to nečekala a začala hrozně slibovat polepšení, na to však bylo pozdě. Nejdříve dostala dvouminutový naplácání na holou rukou za ten útěk do pokoje a jak se chovala ke mě. Za ty sprostý slova jsem ji ještě dala 20 ran vařečkou. A za tu událost na vodě jsem se rozhodla, že po dobu domácího vězení dostane každý den pět ran rukou na holou. Už to praktikujeme a vidím zlepšení v chování. I když taky to není 100%, protože včera si odmítla nechat dát... sice za to dostala přísnější trest (25 ran rukou místo 5), ale děsím se co s ní bude, protože se dříve takhle nechovala...

Tereza (Pá, 11. 8. 2023 - 08:08)

úplně v pohodě....za takové chování výprask na holou je jasný. Já naběhla včera na mladou s vařechou po dlouhé době. Lhala a byla drzá. Tak dostala pětadvacet na holou a pořádně.

Ta váhavá (Pá, 11. 8. 2023 - 12:08)

To je mi líto, že to taky musíte řešit. Pociťujete od ní zlepšení?

Tereza (Pá, 11. 8. 2023 - 12:08)

Mladá když už je to fakt moc, tak jednou za dva měsíce dostane vařechou na holou a je klid. Sama jsem tak dostávala od mamky a upřimně mi to nikd ynijak neuškodilo.

Reklama

Přidat komentář