Reklama

Existuje Bůh?

1.7. (So, 1. 7. 2023 - 11:07)

Základní skutková podstata na strašidla domácí nefunguje. Můžeme to nazvat. Co si vyrobili, to mají.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 12:07)

Něco z historie - rok 2011: "Dotaz (anonym)
Co je to za dementa ten erasonebezpecny? Eště jsem od něj neviděl jedinej smysluplnej příspěvek.

odpovědět

11. Listopad 2011 - 12:01" https://diskuse.doktorka.cz/existuje-buh?page=313

Jirka (Ne, 2. 7. 2023 - 00:07)

Njn ani já Martinu nikdy nepochopil, byť jsem se snažil.

1.7. (So, 1. 7. 2023 - 12:07)

To už je dávno a pak diskuzi zablokovali.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 12:07)

NJN, jsou to páni a řídí se občanským zákoníkem, nebo čím vlastně?

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 10:07)

Jestli to dobře chápu, tak transženy, co se nechtějí nebo chtějí nechat operovat, já bych se taky nenechal, nám tu ukazují permanentní sexuální přehlídku ve varietních klubech pro gaye, kde se dřív vybouřili, navázali letmé známosti, odešli do přilehlých barů a pak do svých domovů, kde si pošpásovali a ráno šli zas do civilního zaměstnání. Proč to dělají, protože doba je taková, liberální.A možná maj pravdu, nikdo neví, kdo bude chtít třeba nastolit katolicismus podobný tomu za Rakousko-Uherska, kdy vládli katolíci.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 10:07)

Katolicismus nehrozí, protože to by bylo téměř kontraproduktivní. Po covidismu dnes letí militarismus.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 10:07)

A ty tu píšeš často?!Dost těžko se mi tu diskutuje s anonymy.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 11:07)

Občas. Nejsem výjimkou. Byl jsem poučen a uchýlil se do anonymity. Někteří stejně ví kdo jsem.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

Takže on si nechce nechat udělat operace (já jsem taky hypochondr a opatrný na léky a na to na sebe nechat šáhnout, pokud nemám slepák) , ale chce chodit jako žena (namalovaný, oblékaný, intonaci, hraje afekty, přehrává) a ještě chce dělat nejvyšší vedoucí manažerské pozice většině heteráků, nebo heteráky vyhází a dá si tam svoje lidi, tedy homosexuály. To je fair?!

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

https://1url.cz/ruu6F zde ještě coby ředitelem Národního Divadla...

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

Trans žena Daniela Špinar (43) o své proměně: Byla jsem vyoutovaný gay, konečně se necítím zahanbená...Nikdy nebudu úplně žena...no to nebudeš buku,když furt budeš šustit mladé buky svým olbřímím heverákem.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 01:07)

Aha, rozumím.Nemám taky na tebe moc náladu.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 22:06)

Kritika duše oveček je základ katolíků, některým to ale nevadí, klidně tam chodí mafiánské rodiny a klany, dělá jim to takovou psychoterapii, dají nějaké drobáky na kostel a pak se syndikát sejde a zase vraždí.
EMOCE by měli být orientované ven. Samozřejmě když ještě cizí osobo promlouvá ke kritice vaší duše, tedy orinetuje svoje emoc dovnitř vaší duše, tak něco smrdí...

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 22:06)

Se omlouvám, jestli jsem někoho nahněval, ale je mi krajně nesympatický ten lidovecký zakladatel, fakt mi někoho připomíná, také katolík..a také učí..

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 23:06)

Tak nebyl zas tak špatný, byl to zásadovec, tradicionalista, kulturně konzervativně působící. Šrámek. Pěkný jsem o něm početl v deníku článek.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 22:06)

Výchova kněží v Čechách a jejich role v náboženské kultuře (1848-1914) · Kartouzský vězeň Mons. Jan Šrámek, no to je něco, jak může katolický kněz zakládat lidovou stranu, není to souběh funkcí a klientelismus, že pracuje pro církev a dělá politiku, tedy filiálka firmy, kterou je katolická církev?!

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 22:06)

Sakra já bych byl dobrý tele-diskusní kněz...

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 22:06)

Kritiku duše je jedině Bůh,jinak nemůže nikdo soudit nikoho.Samozřejmě za něco co nespáchal, tedy že je hříšný už od narození a že mu za to bude muset vysát tady toho preláta..

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 22:06)

Denně vychrlí tuny nesmyslů. Prostě magor a idiot současně.

Reklama

Přidat komentář