Reklama

Existuje Bůh?

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 22:06)

Další vlákno zničeno tím samým idiotem, který zničil politické vlákno.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 22:06)

PINK FLAMENGOS, to je taky takový film o sektě, který se věnuje exhibicionismu. Expetní laikové, hrůza, nehodící se pro facebook.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 22:06)

Nevím jak by si to dělal jinak, navrhni jiný řešení jak lidi zmobilisovat k obraně Evropy před nájezdy z východu než je semknout kolem jejich víry a přes faráře, protože ti jediní měli kontakt s lidmi , protože za nimi chodili každý den do kostela.Šlechta těžko, ta posílala jen neoblíbené nezdrženlivé výběrčí daní.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 21:06)

Mezi sektáře třeba zařadit ti co zabíjejí ve víru vášně proti věřícím nebo minoritám, ty posedlé nenávistí, což je také druh víry, s opačným znaménkém. Takže tam zařaď všechny americké atentátníky, vyjma vyloženě sadistických deviantních, tedy ty co zabíjeli palnou zbraní třeba z politických, náboženských pravicových důvodů jak je to v USA zvykem, ale i jinde, třeba muslimští atentátníci, případně židovšvší atentátníci při zakládání státu, ti co zabíjejí komunisty atd.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 21:06)

Každej se má zdržet wrong doing a hledět si svýho, neplést se do čeho se nemá, conení jeho věc a zvlášť když to jen zhorší, protože v tom není dobrej. Tzn. ty nám seš tu houby užitečnej, ty se radši zatím jenom dívej...Jenže bohužel to tak nebývá a ti co mají tu největší vyhýbavou poruchu tak nejvíc profeionálně právě přikazují a kážou a to sou ti politici, náboženští vůdci sekt co všechny posílá to horoucích pekel.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 21:06)

V případě sekt, např. sebevražedných pravda, mohli páchat zlo sami na svých členech, např. odštěpení Adventisté v USA, co se otrávili, tuším mimo jejich šéfa,který požití jedu jen předstíral.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 21:06)

Jenže ty pleteš jabka z hruškama. Ty považuješ za zlo i to,že si pomáhali, když měli správně darwinisticky vyhyhnout, jako jednotky v přírodě.

Leguán (Pá, 30. 6. 2023 - 20:06)

Výborně, ty demente... Ještě bych skousnul, že se tu samolibě vypisuješ ze svých údajných životních úspěchů, aniž bys byl cokoli schopen přidat k diskusi... "Tady mě máte, jsem slunce vašich dní! Jsem teplý a existence boha je mi u prdele a tak to má být, teď obdivujte mě a můj život!"... Ale eště sem taháš ňákou dementní politku? Jako nemyslíš, že už to trochu přeháníš? Bože, ta doktorka už potřebuje tu "migraci do nového systému" jak prase drbání.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 19:06)

Kdo chce věřit v obchod může věřit v Boha, ale své emoce musí nasměrova ven a ne dovnitř, tam je smutno, nostalgie.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 19:06)

Parafráze na feltkuráta Katze,takže nic osobního,jestli jste to vztáhli na sebe, tak se omlouvám, snažím se být vtipný, ale moc mi to nejde, někdy to pochopím jen já sám.

30.6. (Pá, 30. 6. 2023 - 20:06)

Biáček jo. Myslí si, že něco vím. Bláznivé ženské od slepic.

Návštěvník (Pá, 30. 6. 2023 - 20:06)

Možná je to Boží znamení, ale pokud něco víš a k tomu i myslíš, nesmíš o tom psát ani mluvit. Pokud to uděláš, jsi za dezoláta.

1.7. (So, 1. 7. 2023 - 07:07)

Chápu, s těma sebevrahama je stálý problém.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 08:07)

Nač ten tragický tón. "Neřekl jsem nic, ale na moje slova došlo", je docela hřejivý pocit. Jako dezolát to můžeš říci i nahlas. "Já vám to říkal."

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

Devastátní desperád predelád že je rád,že je rýd, když z někoho udělá desoláta , ale to může jenom on sám. Např. šaty dělaj člověka a takové boty. Ty boty. To již říkala slavná zpěvačka Paní Hegerová. : "Co ty boty, Petře?!" "To břicho!?"

1.7. (So, 1. 7. 2023 - 08:07)

Co mám vypozorovano,tak bohužel bílé šaty znamenají dokonalý zločin.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

Bílé šaty nevěsty mohou znamenat pro muže doživotní vězení, když se nechá zpacifikovat.

1.7. (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

Tak na ni bude potřeba rada starších, protože pak nám napadá květinky.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

Květinky hází za hlavu a která je zachytí, tak do roka a do dne musí ulovit a okroužkovat dalšího postiženého manželstvím. Rada starších tomu příšernému obyčeji jen bezmocně přihlíží.

Návštěvník (So, 1. 7. 2023 - 09:07)

Bílé šaty, černý rozum?! Hérečky mají rády rozlišovákym, neboť jsou jak malé děti, které potřebuji nevládat a být odchycovány a komandovány do mikrofonů a klapek. Navíc hérečka je v křiklavých šatech vidět zdaleka a i v plavkách s fosforeskující zelenou, buď přiláká žralkoka, ale co jí nesežere, tak to se zas neutopí. V nemocnici už to není žádný špáš i suchý údolý smrti vypadá jak sjezdovka a generalisismus nikdy nespí a hledá kompro a chce se vrátit. Ve čtvrtek je dál do středy než v úterý. Uletěli mu včely, dostal do zadečku pie.

Reklama

Přidat komentář