Reklama

Největší výprask

Poslušná (Út, 25. 4. 2023 - 11:04)

Manželovi jsem si na chování souseda stěžovala ( na sahání na zadek, na prsa). Jenže spíše než by to bral vážně, byl pořádně nadržený, poslal mě do sprchy a já doufala, že když mu dám , se vším co si vymyslí, že mě vyslechne. Místo toho jsem znovu dostala obojek, vodítko a pouta a na všech čtyřech mě manžel přivázal k posteli a nafotil si mě.
Zase mi řekl, že mě miluje, ale že by byl rád, aby si soused šáhnul před ním. Nechal mě tak v ložnici asi půl hodiny, než se vrátil i s tím blbcem. To ponížení si těžko někdo dokáže představit. Přímo přede mnou začali probírat mou výchovu, výprasky a co by ze mě udělalo poslušnější manželku. Můj vlastní manžel si sednul do křesla a řekl sousedovi, ať mu předvede co by pomohlo, abych byla poslušnější. Soused si vytáhnul pásek, položil mi ho na zadek a chtěl, abych ho vykouřila. Manžel neříkal nic a jen se díval. Když si ho ten blbeček vytáhnul a strčil mi ho do pusy, prostě jsem nic nedělala a doufala, že to manželovi dojde. Jenže soused mi začal přirážet do pusy, vzal si pásek a začal mě tak šlehat, že jsem kouřit raději začala a co nejlépe. Když se měl už konečně udělat, chytil mě za vlasy a nastříkal mi všechno do obličeje. Zbytek výprasku před manželem jsem moc nevnímala, protože jeho jsem musela vykouřit jako druhého. Takže shrnuto: Vykouřila jsem souseda, co mě seřezal a ještě manžela, který se na to díval a před tím chlapem mě ještě ošukal a nechal ho mi sahat na prsa.
Soused pak odešel jen hodně nerad a manžel si mě postříkanou a s rudým zadkem
znovu nafotil. Nejvíc mě ponížilo, že mě zradilo vlastní tělo. Udělala jsem se při kouření souseda, jakmile začal s výpraskem , i u manžela. Třetí orgasmus už byl u klasického a překvapivě něžného milování, když mi šeptal,jak ho vzrušuju poslušná a ještě postříkaná a ochmataná od někoho jiného. Znovu se tedy ptám. Kde se tohle všechno v manželovi vzalo? A můžu mu věřit, že to opravdu upevní náš vztah? Co z toho má? Vždyť by mu kouření souseda mělo vadit.

Mrtutor (Út, 25. 4. 2023 - 14:04)

Co se týče fotek ... já je umísťují na Amatéři.cz ...kdyby se chtěl pochlubit nejen před sousedem ...

Mrtutor (Út, 25. 4. 2023 - 14:04)

Popravdě tohle co popisujes se konečně blíží mé představě o tvé výchově...

Poslušná (Út, 25. 4. 2023 - 17:04)

Ale nabízí to celou řadu otázek , viz můj příspěvek. Fotky prý vždy byly, jsou a budou pro nás. To už bych se snad rozvedla. Jen teď nevím jak se chovat, až se zase potkám se sousedem. Copak Vám chlapům nevadí takováhle zápůjčka?

David (Út, 25. 4. 2023 - 20:04)

Vidíte vidíte a ja vám říkal hned, že skončíte se spusedovým pérem v puse a vy jste mi nevěřila.. Za chvíli vás budou mrdat oba pokud to nenarazíte :) ..
Asi to v manželovi bylo už dřív jen teď se to holt na plno projevuje ..

Poslušná (St, 26. 4. 2023 - 13:04)

Nevěřím, že tohle by manželovi nevadilo. To už by byla nevěra a který chlap, když vychladne, by to doopravdy skousnul? Dnes potřebuji nahnat dceru spát dříve, než se manžel vrátí z odpolední. Chce abych byla nahá jen s obojkem u dveří jako pes. To mi sice nevadí, ale představa, že dcera slyší co děláme ano.

Mrtutor (St, 26. 4. 2023 - 14:04)

Tohle je velice rozumný závěr...dceru z toho vynechat

Poslušná (Čt, 27. 4. 2023 - 12:04)

Tak manžel se opravdu raději vrátil o hodinku déle. A já mezitím zjistila, že mi přijde docela zajímavé sama si dát obojek, vodítko a být nahá na všech čtyřech zadkem ke dveřím. Co už mi přijde méně vzrušující jsou obavy, aby se dcera neprobudila, protože když manžel vešel do dveří, tak mi místo pozdravu švihnul párkrát rukou přes zadek a jen si ho nade mnou honil, dokud nevystříkl a já neměla celý zadek ulepený. Docela dost mě urazilo, že ho pak chtěl jen očistit a do ložnice jsem za ním měla přijít až za další půlhodinu, kdy už spal. To má být co?

Evelyna (Čt, 27. 4. 2023 - 22:04)

Když se citis dobře jako subinka tak to musíš zkousnout

Poslušná (Pá, 28. 4. 2023 - 14:04)

Zatím se mi zdá, že hledáme rovnováhu mezi běžným životem a tím ,,v ložnici a kdekoliv jinde." Uvidíme.

Mrtutor (So, 29. 4. 2023 - 22:04)

Jj ... tak to na začátku bývá...hledání, stanovení mantinelů...a hraníc

Evelyna (Pá, 28. 4. 2023 - 22:04)

Něco nového se sousedem?

Poslušná (So, 29. 4. 2023 - 17:04)

Se sousedem naštěstí ne. Jen manžel uskutečnil tu slibovanou procházku do přírody. V lesíku kde nikdo nebyl mi nasadil obojek a vodítko. Docela dost jsem se styděla. Obzvlášť když jsem si musela sundat při procházce tričko a pak se nechat ojet u stromu. Za to byl ale dnešní výprask na zadek jen rukou a spíše příjemný.

Evelyna (So, 29. 4. 2023 - 20:04)

Možná by bylo zajímavější kdyby se v okolí nějací lidé vyskytovali

Mrtutor (Út, 25. 4. 2023 - 18:04)

Zdvořile a pokorně...jak jinak ...a co se týče ostatního na co se ptáš, nechci to řešit tady

Poslušná (St, 26. 4. 2023 - 13:04)

No já mám v plánu se mu vyhýbat jak se dá.
Dnes jsem ho manželovi vykouřila před odchodem do práce přesně jak chtěl, i když spoutané ruce při orálu ráda nemám. A zdál se mi víc než spokojený. Takže snad bude chvíli klid.

David (Po, 10. 4. 2023 - 17:04)

Dobrý den, mohu se zeptat jestli by byl někdo tak ochotnej a dal by mi výprask rodiče jsou proti trestům ale já si myslím že bych si poradně zasloužil je mi 14 let kdyby někdo chtěl nebo si psát tak můj e-mail je [email protected]

Poslušná (Pá, 7. 4. 2023 - 14:04)

Zkusím poprosit o radu do třetice, protože s tou náhlou proměnou manžela si nevím rady. Dceři dnes už trochu otrnulo a zas byla drzá a nepříjemná, až se na mě manžel podíval a řekl, že tentokrát bych jí měla dát na prdel já. Řekla jsem, že ani náhodou a ať se nechová jako kretén, což jsem evidentně říkat neměla, protože mě obešel, přirazil na kuchyňskou linku, vyhrnul sukni a před dcerou mi naplácal zadek, že zůstala stát a bylo vidět, že už není tak sebejistá. No a pak se mě zeptal znovu. Tentokrát už jsem si dceru znovu opřela o stůl a dostala na prdel manželovým páskem přes domácí legíny ode mě. Slibovala, že už bude hodná a omluvila se daleko dřív než bych čekala. Do pokojíčku zmizela dřív než jsme jí to stačili říct a manžel si mě vysadil na linku, skoro ze mě strhnul tričko , přisál se mi na prsa a rukou mě prstil jak divý. Na svoje prsa jsem dost citlivá, takže jsem se udělala rychle, ale když ho do mě zase zarazil, bolela mě prdelka jak čert. A prý, jestli se mi nová výchova líbí. Co to má znamenat? Jde mu opravdu o to , aby měl doma větší slovo nebo ho to vzrušuje, když mě po každém výprasku tak ošuká?

Mrtutor (So, 8. 4. 2023 - 23:04)

Rada? To je proste... začít fungovat,...jinak souhlasím s manželem... Jen bych tě trestal nahou před sousedem .,.

Poslušná (Ne, 9. 4. 2023 - 00:04)

U souseda mám trochu podezření, že to on stojí za touhle manželovou proměnou. Každopádně mě prý čeká dnes výprask za ovíněný příchod. Už teď přemýšlím, jak manžela trochu obměkčit, tak snad se zadaří. A to myslíte vážně, že byste mě jako svou ženu trestal stejně?

Reklama

Přidat komentář