Reklama

Největší výprask

Mrtutor (Ne, 9. 4. 2023 - 21:04)

Ano, myslím to vážně...a pokud by to nepomáhalo, tak i nahou před sousedem

Poslušná (Po, 10. 4. 2023 - 14:04)

Zřejmě se Vám splnilo přání. Pod záminkou koledování, které u mě bylo pojato jako pořádný výprask, přišel koledovat i soused. A když jsem se snažila utéct, podržel mě a stáhl mi legíny i kalhotky. Bylo ponižující, jak ho povzbuzoval, aby mi prý ,, doplnil " proužky. Vymrskali oba i dceru, která se kupodivu už nebránila a tak byli mírnější. A já zase skončila na kolenou . :-(

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

Dcera vám napovídá, jak si to ulehčit, když už na to dojde, buďte poslušná, nebraňte se a bude to mírnější.

Mrtutor (Po, 10. 4. 2023 - 15:04)

Psal jsem nahou, ne polonahou ... a jelita na ženském zadku mě taky vzrušují...

Poslušná (Út, 11. 4. 2023 - 14:04)

V zásadě nakonec stejně vždy končím nahá. Dneska se mi nechtělo vařit. Manžel přišel hladový a já byla najedená z restaurace. Řekl mi , že dostal radu , co by mi pomohlo si uvědomit, jak se chovat. Přikázal mi ať se svléknu a postavím se s rukama podél těla. To jeho kázání jsem nevnímala, ale když řekl, že zasloužím pár facek, tak to už ano. Chtěl po mě ať se ani nepohnu a začal mě ( sice slabě, ale stejně) fackovat . Jedna z leva, další z prava, pak přes prsa a zadek a znovu. Zkoušela jsem začít fňukat, ale ještě mi přidal. Když dcera přišla domů, ještě jsem byla nahá, protože jsem půl hodiny po trestu měla stát a omluvit se. Což jsem udělala. Ale vadí mi tyhle úchylné nápady i to, že mě zahlédla dcera ještě než stačil zavřít dveře, aby mě mohl znovu ošukat. A stejně pak viděla jak mám červené tváře. Teď spolu nemluvíme.

Mrtutor (Út, 11. 4. 2023 - 14:04)

Nemluvíš s dcerou, nebo manželem...pokud to druhé, je jednoduchý způsob jak tě rozmluvit. Pozvat souseda, svléknout tě donaha a rákoskou zmapovat zadek ...do fialova

Poslušná (Út, 11. 4. 2023 - 16:04)

S manželem samozřejmě. Ten mi už řekl, že mě třeba rozmluví večerní procházka. Mám tak náladu se s ním někde procházet.

Mrtutor (Út, 11. 4. 2023 - 22:04)

Závěr z tvých odpovědi zde ... řezat, řezat a řezat...a dostatečné...to očividně nebylo

Poslušná (Út, 11. 4. 2023 - 23:04)

A vy vážně svou ženu takto ,,vychováváte" ? Vždyť jsem si dnes přišla jak malá neposlušná a ještě zfackovaná holka. S manželem už ,, mluvit musím" , protože ta jeho večerní procházka byla do sexshopu, kde pracuje jeho dobrý známý. Přede mnou mu řekl, že potřebuje pouta , obojek, vodítko, rákosku a bičík . A zda si to prý můžeme vyzkoušet. Rákosky vyzkoušel tři, bičíky dva a já se studem mohla propadnout, protože každé švihnutí bylo slyšet a hlavně cítit. Takže mám seřezaný zadek úplně zbytečně a teď už o tom vědí dva lidé, s kterými se stýká. Nemělo by tohle být soukromé? Každopádně co mám dělat? Víc ho utahat v posteli? Tvrdí, že mě miluje a že jen posiluje a uklidňuje manželství.

Mrtutor (Pá, 14. 4. 2023 - 08:04)

Ale bývaly doby kdy byla ujecena, hašteřivá, protivná...a pak nastupovala rákoska...

Poslušná (Pá, 14. 4. 2023 - 13:04)

Proč zrovna ta rákoska? Vždyť ta bolí tak, že to snad nemůže nikoho vzrušit.

Mrtutor (Pá, 14. 4. 2023 - 15:04)

Už jsi měla možnost se s rákoskou seznámit?

Poslušná (Ne, 16. 4. 2023 - 13:04)

Zatím jen při jejím nákupu. Manžel vyzkoušel před známým v obchodě dvě nebo tři plus bičík.

warp (St, 12. 4. 2023 - 18:04)

Neměj obavy, určitě nejsi jediná. Také si manželku někdy přehnu přes kolena a vypleskám ji po holé prdelce. Začínali jsme tak, že dostávala pouze v rámci předehry před sexem, ale postupně jsem ji začal trestat, i když něco vyvedla. A také o tom ví i pár jiných lidí. Manželka si to také nejprve neuměla představit, ale jednou nás při jejím výprasku překvapila její sestra a už to bylo. A sex, když má manželka pěkně červenou, čerstvě seřezanou prdelku je prostě k nezaplacení.

Poslušná (St, 12. 4. 2023 - 23:04)

To jediné na tom vnímám jako klad. Najednou manžel není unavený, když mám seřezaný zadek. Dneska se mi podařilo už mu jakžtakž v klidu říct, že si zítra musíme promluvit, kam tím vším chce směřovat a jak to vidím já. Souhlasil, že si na to půjdeme někam sednout a než usnul vyzkoušel už naštěstí jen ten obojek a vodítko. Tak uvidíme.

Mrtutor (St, 12. 4. 2023 - 06:04)

Chováš se jak malá...tak se k tobě chová muž podle toho. A co se týče soukromí...pokud nezabírají tresty v soukromí...je třeba do toho přidat i stud ... tedy diváky...dceru, souseda, ...a třeba i tvého šéfa

Poslušná (St, 12. 4. 2023 - 11:04)

No, tak ještě aby přišel za mnou do práce. Kancelář sdílím s kolegyní. Ale zatím jste mi neodpověděl,jestli takto trestáte i svou partnerku/ manželku? Mě zadek bolí ještě dneska.

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 14:04)

Nechápu proč tady pořád poplakáváš.Máte si spolu o tom v klidu promluvit a ujasnit si pravidla když s tím budeš souhlasit.Je blbost že jde do toho hrr bez dohody s tebou to tak nejde dělat.Ale zde s tím nic nenaděláš.

Poslušná (St, 12. 4. 2023 - 16:04)

Zkusím si s ním o tom promluvit. Ale zcela upřímně, pomáhá mi se tu prostě z toho vypsat. Dcera byla po příchodu ze školy vzteklá a protivná a bylo dost ponižující, když mi manžel stáhl legíny pod zadek , otočil mě, aby to viděla a zeptal se : ,, Chceš taky.?!" Omluvila se a okamžitě byla v klidu.

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 18:04)

Tak ponižovat tě před dcerou je špatněTo potom tvoje autorita vůči ní jde do háje.

Reklama

Přidat komentář