Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 12:04)

škoda této diskuze.

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 12:04)

co to plácáš naopak bych řekl že je to v poslední době jedna z nejkloudnějších

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 12:04)

Toto by měla diskuze žen s ženami, který si vyměňují zkušenosti o depilaci. Ne výkřiky zastydlých primitivních puberťáků.

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 11:04)

Jo to vis ze jo :-)) a ty sem pak budes chodit honit si curaka. To by se ti libilo:-))

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 14:04)

Nebude, čurák už mu uhnil. Je to ten militantní holící fašista, co by ještě navíc ženám předepisoval, o čem tu mají diskutovat.

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 08:04)

a když čůráš tak to ten trávníček pokropí nebo to jde mimo?

Lucka (So, 8. 4. 2023 - 12:04)

Nepokropí, to je úplná pitomost. To by to pak z trávníčku stékalo všude kolem, a to se neděje. To snad jedině u ženy, která by čůrala ve stoje s nohama u sebe. Tam by ale mokré chloupky byl ten nejmenší problém.....

Lucka (Pá, 7. 4. 2023 - 21:04)

Chloupky jsou fajn, přirozeně tam rostou, takže na píču určitě patří. Jenom je nemám ráda moc dlouhé, takže zkracuji, zastřihuji normálně nůžkama. Někdy mi to dělá přítel a zahrnujeme to do předehry. Říkáme tomu úprava trávníčku anebo hra na zahradníka. Oholená bych být určitě nechtěla, jednou jsem to zkusila a hrůza. Ty ženské, co se holí, lituji.

Tamara (So, 8. 4. 2023 - 09:04)

Proč lituješ, já se holím už několik let a je mi to příjemnější, to bych mohla napsat, že lituju tebe, že se neholíš, to je přeci na každé z nás, já ti taky nevnucuju, že mám ráda bílou barvu a ty ne, tak tě lituju, nezapadej tady do těch primitivů, co se tady uráží.

Lucka (So, 8. 4. 2023 - 12:04)

Když je ti to příjemnější, tak OK, já te tedy nelituji. Moje lítost je upřímná, jako lituješ někoho, komu se stalo něco špatného, nikoliv pasivně agresívní, což by znamenalo, že oholenými ženami pohrdám, tak to ale nebylo myšleno. Mně je upřímně líto, těch žen, které se holí, protože si myslí, že musí. Každá by si měla vyzkoušet, co je pro ni lepší, a řídit se podle toho, ne podle mediální masáže anebo duševních mrzáků chlapů na různých diskuzích.

Tamara (So, 8. 4. 2023 - 14:04)

Ok, v poho.

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 14:04)

Asi tak, každá by to měla mít podle sebe. Jak je to lepší při močení nebo hygieně to už záleží na každé. Je to asi jako jestli chlap má mít odkrytý nebo zakrytý žalud, také jsou na to různé názory a pohledy.

Petr (Ne, 9. 4. 2023 - 13:04)

Já si žalud odkrývám, už jen ta představa té moci pod předkožkou je pro mě hnus, přítelkyně si ji taky roztahuje.

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 14:04)

Jste blázni??? Moč je normální věc, přirozená tělesná tekutina. Chováte se jako pomatení.

Jana (Ne, 9. 4. 2023 - 16:04)

S přítelem piss při sexu normálně používáme, oba jsme ale vyholení. Mícháme si vodu s trochou džusu a vše jde potom samo a přítel je víc vzrušený. Šukám i s jeho kamarádem a je na tom stejně, asi se tahle praktika oběma moc líbí. Moje kamarádka oba taky zkusila a je to to samé.

Návštěvník (Po, 10. 4. 2023 - 11:04)

A jak ten piss provádíte? To máte pak v posteli nachcáno? Jaké polohy?

Jana (St, 12. 4. 2023 - 16:04)

Provádíme ho různě a máme nachcáno všude a polohy různé. Jasně, že v posteli ne nebo je vše zabezpečeno. Dělali jsme to na sedačce a když bylo po všem, tak přišla na návštěvu kamarádka a sedla si do toho. Ale ona tohle zná a tak ji to nevadilo a seděla v tom klidně dál.

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 01:04)

A co kaviar, ten taky delate? To musi byt hrozne vzrusujici, ale taky pekne smtdet.

Jana (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

Tak kaviár ani omylem, tato praktika je výsadou Němců.

o časopisu Čes… (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

Jani palec nahoru ani se ti nedivím já sám (i když se mi piss líbí) jsem se divlil když v časopise označovaném jako erotický bylo najednou kromě předvádění modelek párů nebo lesbiček i stránka kde ženská předváděla jak čůrá do vany do záchodu nebo v přírodě. Sice se mi to líbilo vidět, ale tehdát jsem si myslel že to sexem nemá nic společného (to mi bylo asi kolem 25 - 30)

Reklama

Přidat komentář