Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 17:04)

A to jsi fakt nikdy nezkusil? A ani 69?

Evžen (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

Zkusil, ale nelíbilo se mi to. Vlastně ani nechápu, proč se to jiným tak líbí, když mně teda vůbec. Já se raději s holkou miluji nebo různě mazlím, ale orál fakt ne.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

A co třeba ta slast, když ti ho začne honit a potom kouřit pěkně až do konce, protože ne všude se dá zasunout. Prostě ten nádherný pocit tě nikdy nelákal zkusit?

Evžen (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

Zkusil jsem a je to fajn, ale ta holka z toho nic nemá, stejně jako já bych nic neměl z lízání. Takže zas nemusím mít všechno. Pro mě je důležité aby nám bylo dobře oběma.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

to máš pravdu na vzrušení (erekci) hlazení zad a prdelky a dráždění bradavek a chytání za ňadra bohatě stačí

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

ne jednou jsem málem už v holce byl ale prototže to bylo v altánu v Petrovicích a šli zrovna kolem lidi tak jsem jí tím svým nářadím stačil akorát pročísnout její zrzavou chlupatici

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 17:04)

teda Evžene palec nahoru konečně někdo kdo pochopil důvod proč hájím to co hájím protože ať si klidně o mě 98% národa myslí že jsem zaostalej ale taky jsem ještě nelízal a už vůbec ne svatyni

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 13:04)

tak už se nehádejte a reseptujte že existují dva tábory a každému se líbí něco jiného jak mile se holáci budou nadřazovat nad chlupatce nebo naopak bude to opravdu jak za fašounů nebo komoušů každý má rád něco jiného tak se respektujme navzájem a přestaňme o chlupatejch mluvit jako o těch co se neudržujou a obráceně ti co si myslí že je správné nemít na sobě ani chlup tak to je taky debilita ať si to každej dělá jak chce. To je jako kdyby jste se tady hádali jestli je správné fandit spartě nebo slavii anebo mít rád Rusko nebo Ameriku prostě nechte každýmu právo na jeho názor a přestaňte se napadat a častovat

jen úvaha (Ne, 16. 4. 2023 - 11:04)

přece kdyby tu existovala nějaká hecířská skupina jako kdysi na fb tak přece nebudu psát všechny chlupaté a prsaté posílejte mi fotky na ten a ten email na to nemám odvahu a drzost a hlavně svůj fotoaparát i mobil mám v takovém stavu že bych se nemohl revanžovat

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 11:04)

mě se taky víc líbí chlupaté ale když jsem viděl kámošku se holit tak jsem jí nic neřekl protože to nedělala kvůli mně ale kvůli svému přítelpvi naopak jsem se ještě omlouvil že jsem do koupelny vlezl nevhod ale její záda prdelku prsa i to jak si holí to svojí svatyni jsem viděl

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 10:04)

takže koukám že válka oblíbenců chlupatic a holin zde bude probíhat dál není to snad jedno? za prvé záleží na tom co se líbí tomu danému chlapovi a 2) jestli ta jeho to bude nosit tak jak chce on nebo podle sebe. Takže například když mě se líbí chlupatice ale ta moje budoucí si jí bude chtít holit tak jí v tom přece nebudu bránit

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 11:04)

Tady jde spíš o to, že se poslední dobou vytratila tolerance a v klidu se dohodnout. Chlap vysloví přání a feminy začnou ječet, že je omezují a něco jim vnucují, protože chtějí být chlupaté jako z pralesa a zase se najdou psychopati, kteří napadají všechny oholené a vyholené. Přitom je každého věc, jak to chce mít. Tak ať ten psychpat, co napadá vyholené s nimi nechodí a nežije a naopak. Je agresívní doba a vše v úpadku a tak toho zneužívá pár bláznů, kteří se snaží vnutit druhým to svoje za každou cenu.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 14:04)

A jak by jsi se chtěl dohodnout??? V jedné větě voláš po toleranci a v další opětně napadáš všechny svoje oponenty. Pokud se někdo chce dohodnout, tak musí udělat první vstřícné gesto, v tomhle případě omluva by byla na místě.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Máš pravdu ale mentální kapacita toho holícího dezoláta na to nestačí. Tak tu radši bude psát úchylárny o výfucích a ukazovat všem jaký je neskutečný dement.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Zato ty jsi inteligent s chlupama.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 13:04)

Tak ty tady teď budeš volat po toleranci? Takový agresívní hovado, co tady nazývá přírodní sebevědomé ženy chlupatými opicemi a jejich příznivce úchyly? Ty máš teda dost. Oni se do tebe pustili, tak tady teď budeš dělat bé bé bé :-))))

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 14:04)

Ty máš co povídat, když protahuješ po Praze výfuky u aut a na víc nemáš. Když obhajuješ chlupy, tak si nějakou s chlupama sežeň a nech ty auta na pokoji.

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 16:04)

dobře ale to se tady budou i nadále oba tábory konfrontovat a oba budou tvrdit že mají pravdu já vím že o tom je demokracie ale to by pak muselo být bez slovního napadání chlupy obhajuju proto že jsem holou ještě neměl možná až budu mít holou tak změním názor

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 09:04)

oprava: i když se asi holí skoro každá

Návštěvník (Ne, 16. 4. 2023 - 07:04)

přestaňte pořád těm kteří tomu nerozuměj vnucovat že správné jsou ty co se holej. protože i když se asi holá skoro každá tak je její věc jak často mě naopak ta padesátnice co napsala že musela jen dvakrát za život zaujala tu bych bral hned

Reklama

Přidat komentář