Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Jana (Čt, 13. 4. 2023 - 18:04)

Mého přítele a jeho kamaráda piss strašně vzrušuje a májí ho oba víc pevného a postaveného na max. Kamarádka mě potvrdila to samé, že je oba mají lepší a jsou výkonnější. Ono to mokré teplo nás obě taky značně vzrušuje.

dotaz pro Jan (Čt, 13. 4. 2023 - 20:04)

chápu tě správně že když najdu stejně ochotnou partnerku jako jsi ty tak to p ozrování jejího čůrání náš normální i klasický sexuální vztah jen utuží

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 09:04)

Potřeba vylučování moči nebo exkrementů nemá s erotikou nic společného. Je to naprosto běžná a nevzrušující činnost. Ale pokud to někoho rajcuje, tak mu to budiž přáno. V sexu není nic zakázáno, pokud je s tím souhlas účastníků.

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 11:04)

přesně tak jakákoliv věc která není zdánlvě běžná přestává být nenormální ve chvíli kdy je to příjemné oběma partnerům. Je pravda že to platí asi spíš u pissu u toho druhého si to dokážu představit jen těžko ale pokud není čůrání nebo šmírování při něm nepříjemné druhému z té dvojice tak proč by se tomu partneři nevěnovali

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 11:04)

Když jsem byl kluk, čůraly přede mnou holčičky a pak to pokračovalo hrou na doktora. Také se zajímaly o mé čůrání. Podobné intimní situace jsem zažil i v dospělosti a většinou to bylo ve vztahu, nebo to vztahem pokračovalo. Dnes máme společná čůrání s manželkou a iniciativnější je ona. Pravděpodobně to ženy vzrušuje víc než mne, ale je to příjemné už jen pro ten pocit důvěrné sounáležitosti.

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

a i když to někoho možná lákat může tak jestli v Erotic City o tom byli Německé VHS nebo možná z jiné země pochybuju že by někdo takovou prasáckou praktiku praktikoval někdo tady v Česku

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 09:04)

No hlavně že o tom tady na doktorce celá diskuse Kakání partnerky a možná ještě další. Lidi tam píšou, jak po sobě kálejí. Myslíš, že si všichni dělají srandu?

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 09:04)

spíš si myslím že ano protože co přestali psát Iva a Honza kteří byli jediní upřímní tak jsou tam samí hejtři kteří dělají všechno proto aby ta stránka zanikla prakticky se svým jediným zážitkem a to ještě jen odposlechovým z roku 1992 jsem asi zůstal jediný kdo tam s tím občas oxiduje a oživí to takže je to tam třeba už 4x a to chápu že to někomu vadit může

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 09:04)

A Slováci o tom mají celý web hovno.sk

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 07:04)

a s tebou to snad ta tvoje dělá že si na to zvědavá u někoho jiného?

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 09:04)

Nedělá. Jen mně zaujalo, když už tu Jana píše, že mají všude nachcáno, což musí strašně smrdět, tak by mně ani nepřekvapilo, kdyby tam měli i nasráno.

Jana (Čt, 13. 4. 2023 - 18:04)

Co k tomu dodat. Proč by musela jedna praktika automaticky připojit i druhou? A mi doma uklízíme.

Návštěvník (Pá, 14. 4. 2023 - 16:04)

Nic. Jenom jsem se zeptal. To je snad v pořádku, ne?

dotaz pro Janu (Čt, 13. 4. 2023 - 20:04)

musím to napsat ještě jednou protože vidím že tam mám chyby. Chápu tě správně že případné šmírování partnerčina čůrání (až nějakou budu mít a pokud mi to ona dovolí) náš partnerský i klasický sexuální vztah jen utuží?

Návštěvník (Čt, 13. 4. 2023 - 09:04)

v tom případě palec nahoru tobě protože se stejně jako já na to nestydíš být zvědavý a o tom to je když už stránky typu kakání partnerky prdění holek nebo líbí se vám jak holka/kluk čůrá tak by tam měli psát lidi své zážitky a ne osočovat ty kteří dávají najevo jak po nich lační

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 16:04)

Nebuď prase, fantasto.

Jana (Čt, 13. 4. 2023 - 08:04)

Proč prase a fantasta? Není na tom nic zvláštního.

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 16:04)

Nebuď prase, fantasto.

Návštěvník (Út, 11. 4. 2023 - 00:04)

Jo, všude, ach jo...

Návštěvník (Ne, 9. 4. 2023 - 14:04)

správně jedou je to diskuze o rozkroku a rozkrok s čůráním souvisí tak proč bychom to netahali i sem

Reklama

Přidat komentář