Reklama

Muži v dámském prádle.

Robin (Po, 10. 4. 2023 - 10:04)

Body a korzet s tahouny od Klingela používám občas také,hlavně v zimě,protože v teplejším počasí je mi v tom pod vrchním oděvem již dost teplo. A jinak také střídám podvazkové punčochy s punčocháčema, ty používám hlavně ven k šortkám do teplejšího počasí anebo na cykloturistiku.
V poslední době jsem si oblíbil pončocháče s otevřeným rozkrokem, my muži to tam máme přece jenom více bujnější než ženy takže chození v nich je pak příjemnější. A kalhotky u nich lze nosit obdobně jako u podvazkového pásu,jak již jsem se zmínil, mohou být pod i na.

Robin (Ne, 9. 4. 2023 - 09:04)

A zkoušel jsi si obléct kalhotky pod podvazkový pás? Já to dělám u klasické bokovky či běžně u nás komerčně dostupných podvazkových pásů a nikdy jsem s tím nemělžádný problém. Ani při potřebě na malé WC jsem si je nemusel sundavat,stačilo kalhotky v rozkroku ohrnout do strany a bylo posekáno. Teď jsem si ale na zahraničním e-shopu sehnal dámské podvazkové kalhotky a u nich to takto nejde. Jsou vyrobeny z krásného jemného elastického tylu a na těle sedí perfektně.Navlékají se podobně jako pánské jocksy s otevřeným a roubeným spodkem, ale vepředu i vzadu mají ještě půlkruhové vykrojení. Pokud ho použijí dámy,tak si ho nemusí při obou způsobech WC ani svlékat. Na těle jsou velmi těsné,takže já si musím kvůli jinému tvaru přirození navlékat přes ně ještě kalhotky, nejlépe klasické krajkové vyšší, nějaké sexy kalhotky typu brazilek apod. by při pohybu sjížděly. Ale jinak dámy mohou takovéto fajn podvazkové kalhotky v teplém letním počasí klidně používat pod sukni i naostro. Oceňuji na nich i masívní ploché kovové pevné velvety a pochopitelně 6 tahounů s klasickými zadrhovacími klipsy na nastavení délek tahounů. Punčochy v nich jsou na nohách pěkně natažené a velvety na nich drží jak přibité,zkrátka paráda.

Fan (Ne, 9. 4. 2023 - 15:04)

Kalhotky teď další si neoblikam vždyť mám tahouny přímo na spodním prádle,ale teď mě napadlo že si můžu přes natáhnout ještě jedny kalhotky a hned zítra. Dnes mám oblečené punčocháče . Musi se to střídat

peta (So, 1. 4. 2023 - 15:04)

Jihlava okoli kdo ma zajem

Jirka (So, 1. 4. 2023 - 07:04)

Dnes jsem se udělal bylo to super a mám na sobě legíny kožené

peta (Pá, 31. 3. 2023 - 19:03)

take nosim damske od mala rada nekoho poznam od Jihlavy

Jirka (Čt, 30. 3. 2023 - 07:03)

Mám teď na sobě legíny modre a dělá mi to dobře

pták Loskuták (Pá, 31. 3. 2023 - 10:03)

A koho to zajímá,Arvéde? Já legíny nosím běžně a pod nimi i podvazkové punčochy a nemelu o tom tady 3-krát denně. Zkus vytlačit něco obsažnějšího.

pták Loskuták (Pá, 31. 3. 2023 - 10:03)

A koho to zajímá,Arvéde? Já legíny nosím běžně a pod nimi i podvazkové punčochy a nemelu o tom tady 3-krát denně. Zkus vytlačit něco obsažnějšího.

pták Loskuták (Pá, 31. 3. 2023 - 10:03)

A koho to zajímá,Arvéde? Já legíny nosím běžně a pod nimi i podvazkové punčochy a nemelu o tom tady 3-krát denně. Zkus vytlačit něco obsažnějšího.

Jirka (Čt, 30. 3. 2023 - 07:03)

Mám teď na sobě legíny modre a dělá mi to dobře

Jirka (St, 29. 3. 2023 - 08:03)

Já mám teď na sobě střecove dziny a tanga je sex mít na sobě

Návštěvník (Ne, 26. 3. 2023 - 21:03)

Měl sis je koupit a pak ji je ukázat. Tak jsem to dělal já s tangama a aji se silonky. Až teď je někdy kupujeme společně

Papo (Ne, 26. 3. 2023 - 21:03)

Jo tak to si ani nedokážu představit její reakci... Když sem jí to ukázal sesmahla mě pohledem že sem se málem propadl do nižšího parta... Nevím jestli si myslí že bych to chtěl nosit standartně běžně jakože i do práce, šance k diskuzi evidentně ani za prd nebyla. Přitom bych to měl jen občas o víkendu když "nemůže" nebo nám to spolu neprojde protože máme malé děti a někdy máme sex jednou za tejden. Děcka by na to nikdy nepřišly... Ale po téhle zkušenosti to nechám asi pár let uležet, minimálně do doby než si spolu budem moct vyrazit trochu se cinknout a ono po nějakým alkoholu projde víc věcí. Než by sme šli na věc oblíkl bych si je a až po té reakci by se to rozseklo. Pokud to rozhodně nehodlá nijak tolerovat budu se muset trvářit že to nedělám a pokračovat v tajném půjčování když není doma.

pták Loskuták (Po, 27. 3. 2023 - 18:03)

jó ženský,to je ta jejich "emancipace" v praxi,jestlipak se tě ptá ona o dovolení si vzít kalhoty či saténové trenýrky donedávna považované za mužský oděv? Některé se chovají tak,že mužský je jen od toho aby uspokojil jejich zastydlé mateřské pudy a potom se starej co si natropil...
Naštěstí já mám ženu hodnou a v diskutovaných otázkách mi neškodí a když čtu kolikrát příběhy jak se některé ženy dneska k mužským chovají tak můžu být rád,že jsem si vybral dobře ...

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 18:03)

Taky si kolikrát říkám co je to za rovnoprávnost, když muži nemůžou chodit v čem by chtěli

MAX (Pá, 7. 4. 2023 - 18:04)

Návštěvníku - nemáš pravdu, tak jako ženy chodí v panském, tak i muži mohou chodit v ženském oblečení, je přece demokracie, jen se pořád divím že oblečení se dělí na ženské a mužské, jen stačí šít i větší velikostí pro vyvinutější chlapy a ať si každý obléká co se mu líbí a v čem se cítí velmi dobře. Mnoho mužů i já patřím mezi ně nosí kalhotky různého typu i střihu, punčocháče, kombiné, dámské šaty a sukně- nikdo mi to nezakazuje a také se nikdo nad mým chozením v dámském nepozastavuje, v současné době již je to běžné univerzální oblečení pro všechny, stačí se jen zvyknout

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 06:04)

Maxi vidíš sám že zrovna Papo má s tím problém a je přítelkyni se to nelibi. Silonky ke kratasum si nikdo ani nevšimne lidé to prostě neřeší . U sukně a legin už vidím jak se otáčí ,ale kdybych si vzal šaty jak píšeš tak už by určitě byla nějaká narážka kor kdybych narazil na partu kluků

Max (Ne, 9. 4. 2023 - 16:04)

Milý návštěvníku - chce to jen zkusit a pak vytrvat, okolí si zvykne a mnozí muži se i pak připojí, vždyť chození v létě v krátké tenké sukni na ostro a v tričku je to nejlepší, v horším počasí si nasadit tenké punčocháče, tak chodím již mnoho let a nejsem sám, je to jen zvyk, i ta parta kluků by možná se časem přidala a bylo by nás víc.

Tony (Po, 27. 3. 2023 - 13:03)

Nemáš šanci, jsou věci které některé ženy nezkousnou a pokud jsi chlap, tak jí ty její vytaháš...
Pozná to a bude hůř.

Reklama

Přidat komentář