Reklama

Muži v dámském prádle.

Katka (St, 19. 4. 2023 - 17:04)

Ahoj všichni, jsem muž ale moc se mi líbí nosit kožené dámské dlouhé kabáty, kožené šaty kozačky na vysokém podpatku.Prsa mám silikonové velké 5 a je to příjemné když si takhle vyjdu ven, sice se mi okolí směje a urážkami nešetří ale to nevadí.Každý má právo se oblékat do čeho chce a dámská móda je velmi hezká,pohodlná a elegantní.Mě to sluší být oblečený jako žena je to příjemné.Nesmíte se bát,pak jde všechno samo.

Kamil (Ne, 23. 4. 2023 - 10:04)

Ahoj.
Taky nosím dámské prádlo hlavně kalhotky podvazkovy pás punčochy bodycko sportovní podprsenku a saty ale toto všechno jen doma. Vzít si dámské oblečení ven nemám odvahu. Kolikrát jsem si říkal že Klidně zajedu do nějakého vzdalenejsiho města kde mě nikdo nezná ale ani to se mi nedaří. Klidně bych se k někomu připojil abych na to první procházení nebyl sám. Nechtěl by mi prosím někdo takový pomoct. Klidně přijedu a myslím to vážně. Jsem už starší. Děkuji Kamil

podvazky1 (Pá, 26. 5. 2023 - 12:05)

ahoj jsem tez starsi pis na 774800133 budu rad kdyz se ozves

Návštěvník (Čt, 20. 4. 2023 - 18:04)

Je to příjemný být za ženu

podvazky1 (So, 15. 4. 2023 - 04:04)

ahojky nekdo z okoli Pribramska co tez rad nosi damske

Papo (St, 12. 4. 2023 - 23:04)

Tak borci :D částečná výhra by někdo řekl pro mě uspokojivý kompromis ;) mám krajkový boxerky leč pánské ale mám dneska sem si je zkoušel pecka z astratexu řekl bych že materiál ze kterýho je krajka je lepší než na každých co má žena :D ta se nad tím pochechtla asi jí došlo že to je fakt konina to nějak hrotit... teď sem spoko a vím že když na nějaký další pánský narazím tak s tím nebude mít problém :D jen mi řekla ať to nenosím do práce to by se asi borci v šatnách divili :D jak se tu tak bavíte o těch podvazkách tak to by se mi taky líbilo ale teda výhradně na společné intimní chvíle ;) do zimy mám podvlíkačky ;)

Fan (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

A jakou barvu sis vybral. Zůstala u černé nebo nějakou jinou . Moje sbírka má snad všechny barvy. Nejraději mám bílou a světle růžovou .

Papo (Po, 17. 4. 2023 - 22:04)

Ahoj, mám černé a červené. Červené sou prý horší na pohled, jako jo je to celkem křiklavá červená. Taky se přikláním spíš k těm černým a k mému překvapení mi žena před chvílí oznámila že mi objednala ještě jedny černý :D. Docela žasnu... Líbily by se mi ještě nějaký tyrkysový ale jako to je zrovna barva kterou si sotva vybereš v dámským prádle jako fakt nepochopitelný jak taková hezká barva nikde nění. Je třeba mintová ale tyrkysová je hezčí :D malej rozdíl ale je... Hele bílou si asi nekoupím ono časem a tím jak se člověk potí tak to žlukne a růžová mi řekla že ne. Tak to hodlám respektovat :D . Jinak jak se o tom teď tak víc bavíme tak nám dneska došlo že koupit si krajkový prádlo pro chlapa je vcelku porod... a chlapský se prodává řekněmě všehovšudy 10 typů a nic víc (pokud teda víš o nějakým širokým výběru dej vědět) ale z toho co sem googlil tak sem našel fakt pár kusů v pochybném střihu i kvalitě tak se možná hecnem a zkusíme kontaktovat kamarádku co je návrhářka a pak to buchnout nějaké firmě na výrobu. Asi by sme byli ochotní v tom utopit nějaký prachy to je hold riziko. Myslím že spoustě ženským vadí hlavně to že by koupili dámský prádlo muži, že nejde o samotný krajky nebo vzhled ale o ten přívlastek "DÁMSKÉ" kdežto kdyby byly "PÁNSKÉ" přesto krajkové tak by jim to tak nevadilo. Navíc pokud nemáš nějakýho mrňouse tak dámské prostě nemůže sedět nevěřím tomu.

Fan (St, 19. 4. 2023 - 20:04)

Ahoj. Já jsem si kupoval prádlo na jednom našem e-shopu, ale to už je ta tři roky. Každý týden dávala na net nějaký nový zboží a je se vždy těšil co objevim. Všelijaký krajkový saténové a pod. Dámské prádlo tanga kalhotky aji podprsenky šité pro muže. Teď už skoro nic nenabízí jo kde ty časy jsou

Papo (Čt, 20. 4. 2023 - 16:04)

Ahoj, nevzpoměl by sis na název? Já teda fest googlil a našel sem něco mužskýho s krajkama ale bavlnou na pytel až na zahraničních eshopech. Bylo to docela mastný 40e za jedny trenky sice krásný ale 40e + doprava? Navíc nebyl žádnej výběr jim podobným. Docela bych takový prádlo ocenil... Jasně dá se koupit dámský co hrdlo ráčí ale to nebude pohodlný pro mě, neříkám že mám bůhví jaký péro ale není to takovej mrňous aby mi to pohodlně padlo do dámskýho. Navíc si myslím že to dámský by byl prostě problém u manželky. Su rád že mi povolila ty pánský jediný co sme našli. :)

Petr (Út, 18. 4. 2023 - 16:04)

tady sou tyrkysový evona damske-klasicke-kalhotky-slips-tyrkys

Fan (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

A jakou barvu sis vybral. Zůstala u černé nebo nějakou jinou . Moje sbírka má snad všechny barvy. Nejraději mám bílou a světle růžovou .

Fan (Čt, 13. 4. 2023 - 19:04)

Tak krajkové prádlo ti prošlo, to ti přeji. Ale s podvazky bych chvíli počkal až to střebá. Před ženou nosím punčochy s podvazky, ale intimních chvilkách by určitě nechtěla ať je mám na sobě. Tak to zas respektují ja

Papo (Pá, 14. 4. 2023 - 22:04)

Díky ;) Jo tohle už fakt nechám hodně uležet... a prubnu to až budem někdy za sto let oba žuchlí po nějakým tom alkoholu :D A pokud se vyjádří vyloženě negativně tak z toho slevím a budu to taky respektovat :) Z trenek mám teda fakt radost že mi aspoň něco v nějaké formě prošlo :D

Robin (Čt, 13. 4. 2023 - 10:04)

Ale no tak, jaegrovo prádlo už je dávno fujky fujky,to už si vezmi v zimě raději openpunčocháče :)))

Papo (Pá, 14. 4. 2023 - 22:04)

Jestli jaegrovo prádlo sou podvlíkačky tak potřebuju něco co mě fakt udrží v teple :D to asi nenahradím ničím jiným ;) když dem hrát karty do garáže tak to bohatě stačí :D

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 06:04)

najradcej nosim nohavicky a podprsenky

Fan (Út, 11. 4. 2023 - 17:04)

Dnes jsem si vzal legíny a pod ně tanga

Jirka (Út, 11. 4. 2023 - 07:04)

Ahoj já mám na sobě střecove dziny a je mi v tom fajn a dělá mi to dobře

Fan (Ne, 9. 4. 2023 - 15:04)

Dřív když jsem nosil podvazkový pás tak jsem měl kalhotky pod pasem. My chlapi mužem mít pod pásem my si poradíme, ale ženský to musí mít obráceně

Reklama

Přidat komentář