Reklama

Muži v dámském prádle.

Papo (Čt, 20. 4. 2023 - 16:04)

Ahoj, nevzpoměl by sis na název? Já teda fest googlil a našel sem něco mužskýho s krajkama ale bavlnou na pytel až na zahraničních eshopech. Bylo to docela mastný 40e za jedny trenky sice krásný ale 40e + doprava? Navíc nebyl žádnej výběr jim podobným. Docela bych takový prádlo ocenil... Jasně dá se koupit dámský co hrdlo ráčí ale to nebude pohodlný pro mě, neříkám že mám bůhví jaký péro ale není to takovej mrňous aby mi to pohodlně padlo do dámskýho. Navíc si myslím že to dámský by byl prostě problém u manželky. Su rád že mi povolila ty pánský jediný co sme našli. :)

Petr (Út, 18. 4. 2023 - 16:04)

tady sou tyrkysový evona damske-klasicke-kalhotky-slips-tyrkys

Fan (Ne, 16. 4. 2023 - 18:04)

A jakou barvu sis vybral. Zůstala u černé nebo nějakou jinou . Moje sbírka má snad všechny barvy. Nejraději mám bílou a světle růžovou .

Fan (Čt, 13. 4. 2023 - 19:04)

Tak krajkové prádlo ti prošlo, to ti přeji. Ale s podvazky bych chvíli počkal až to střebá. Před ženou nosím punčochy s podvazky, ale intimních chvilkách by určitě nechtěla ať je mám na sobě. Tak to zas respektují ja

Papo (Pá, 14. 4. 2023 - 22:04)

Díky ;) Jo tohle už fakt nechám hodně uležet... a prubnu to až budem někdy za sto let oba žuchlí po nějakým tom alkoholu :D A pokud se vyjádří vyloženě negativně tak z toho slevím a budu to taky respektovat :) Z trenek mám teda fakt radost že mi aspoň něco v nějaké formě prošlo :D

Robin (Čt, 13. 4. 2023 - 10:04)

Ale no tak, jaegrovo prádlo už je dávno fujky fujky,to už si vezmi v zimě raději openpunčocháče :)))

Papo (Pá, 14. 4. 2023 - 22:04)

Jestli jaegrovo prádlo sou podvlíkačky tak potřebuju něco co mě fakt udrží v teple :D to asi nenahradím ničím jiným ;) když dem hrát karty do garáže tak to bohatě stačí :D

Návštěvník (St, 12. 4. 2023 - 06:04)

najradcej nosim nohavicky a podprsenky

Fan (Út, 11. 4. 2023 - 17:04)

Dnes jsem si vzal legíny a pod ně tanga

Jirka (Út, 11. 4. 2023 - 07:04)

Ahoj já mám na sobě střecove dziny a je mi v tom fajn a dělá mi to dobře

Fan (Ne, 9. 4. 2023 - 15:04)

Dřív když jsem nosil podvazkový pás tak jsem měl kalhotky pod pasem. My chlapi mužem mít pod pásem my si poradíme, ale ženský to musí mít obráceně

Kamil (So, 8. 4. 2023 - 21:04)

Asi jen dámské oblečení. Make up a paruku asi ne. Jinak podprsenku nosím stabilně ale jen sportovní. Takže ji nosím nevycpanou ale nemám problém si ji trochu vycpat. Navíc na podprsence nosím bodýčko Takže by to mohlo vypadat celkem věrohodně.

Kamil (So, 8. 4. 2023 - 21:04)

Asi jen dámské oblečení. Make up a paruku asi ne. Jinak podprsenku nosím stabilně ale jen sportovní. Takže ji nosím nevycpanou ale nemám problém si ji trochu vycpat. Navíc na podprsence nosím bodýčko Takže by to mohlo vypadat celkem věrohodně.

Pavla tv (So, 8. 4. 2023 - 19:04)

Samozřejmě si vycpat podprsenku

Pavla tv (So, 8. 4. 2023 - 18:04)

Taky si myslím že po lese není to pravý. Ale ptala jsem se jestli si jen oblečeš jen dámské oblečení nebo chceš se nachvili proměnit v ženu udelat si makeup a pěknou paruku

Kamil (So, 8. 4. 2023 - 13:04)

Na podzim jsem si pořídil pánský podvazkovy pas od firmy Riwa nerona. Parádní kousek. Krásně drží jak na těle tak i díky 3 kovovým velvetám i punčochy drží perfektně. Celou zimu jsem punčochy používal pod kalhoty jelikož pracuju venku. Na podvazcich dámské kalhotky sportovní podprsenku a bodýčko. Po příchodu domů buď dlouhé saty nebo černou pouzdrovou sukni nad kolena a dámskou halenku. Na noc dlouhou satenovou noční košilku. Jediný problém mám v dámském oblečení vyjít ven . Kdyby se našel někdo kdo by mě v tom podpořil a vyrazili jsme v dámském oblečení spolu uvítal bych to. Nemám problém někam přijet.
Kamil

Pavla tv (So, 8. 4. 2023 - 17:04)

Ahoj Kamile. Chtěla jsem se zeptat jestli bys šel jako muž nebo jako žena. Já jsem několikrát byla v dámském venku a byl to pro mě příjemný pocit. Nechci nic slibovat nebo se vymlouvat ale nevím jestli bych šla s někým tak, ale držím ti palečky ať dostaneš odvahu

Kamil (So, 8. 4. 2023 - 19:04)

Ahoj Pavlo
Samozřejmě bych šel v dámském. Krásná černá pouzdrova sukně podvazkovy pás černé punčochy bodýčko a pestrá halenka. Ale je tady trošku problém. Za několik let co doma nastálo nosím dámské oblečení jsem ještě nedostal odvahu se v něm projít venku. Mám takovou touhu dojet 50 km od bydliště a tam se procházet po městě. Ale jak říkám chybí mi odvaha. Právě proto hledám někoho kdo s tím má zkušenosti.
Kamil

Kamil (So, 8. 4. 2023 - 18:04)

Ahoj Pavlo.
Samozřejmě bych chtěl se jít projít v dámském. Už po tom toužím několik let ale chybí mi ta odvaha. Již několik let se odhodláním že zajedu tak 50 km od bydliště a půjdu se projít po nějakém městě v mojí krásný černý pouzdrovy sukni černých punčochách podvazcích a pestré halence. Ale fakt ta odvaha mi chybí. Měl jsem nabídku projít se po lese ale to podle mě není to pravé ořechové. Doma je to jiné. Tam chodím normálně v dámském ale venku ne.
Kamil

Návštěvník (So, 8. 4. 2023 - 07:04)

Když chci být v šatech tak se raději převlíknout celá za ženu

Reklama

Přidat komentář