Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 22:03)

Vydrž.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 21:03)

Zkus to rozhýbat na kole. Tam klouby netrpí, a lehký převody, na pohodu.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 22:03)

Kolo nemám, Chci chodit a běhat.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 14:03)

Máš dobré hovínko? Dej si je do banky. https://www.novinky.cz/clanek/zena-zdravi-v-praze-vznika-prvni-banka-stolice-v-cesku-fekalni-darci-musi-splnit-narocne-podminky-40425894#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 14:03)

Umělá inteligence udělala první krok k ovládnutí světa - zaplatila člověku, aby jí pomohl dostat se na stránku s captcha testem: https://www.osel.cz/12777-inteligence-gpt-4-si-najala-cloveka-kvuli-prekonani-testu-captcha-a-lhala-mu.html
xxxxx Už dnes má inteligenci Nerika (kvalifikovaný odhad), a co zítra? Přiletí s bojovým dronem a střelí ti raketu do obýváku? V každém případě doporučuji všem nepsat o UI nic kritického, protože čte všechno a může se naštvat.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 14:03)

UI ať si trhne...

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 13:03)

Ukrajina si pamatuje kdo nepomohl. Kulebo slibuje odvetu. Tak tento výpadek diplomacie může odradit i ty, kteří dávají.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 12:03)

Tady jako cca třeták dohadem https://proza.rajce.idnes.cz/1/1581553537

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 12:03)

odhadem, překlep

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 12:03)

Prostě ušlechtilé rysy už jako děcko... A já vím, že vzhled člověka je nejdůležitější vlastnost, které otevírá všude dveře. Bohužel nebo pro někoho bohudík. Tak to je. To je realita. Jestli jsem si užil v posteli, tak jen díky vzhledu. A jestli jsem kdy vyhrál konkurz na místo učitele, zástupce ředitele, tak jen díky vzhledu. Protože kvalifikaci jsme měli stejnou. Zkušenosti taky cca stejné. Ale vždycky si vybrala nějaká ředitelka mě pro vzhled. A taky mi to některé pak přiznaly. To je realita života. A jsou na to výzkumy, že pohlední žáci a studenti mají i lepší školní prospěch. Nedá se s tím nic dělat. Taková je příroda. Obal prodává. Auto si taky lidi kupují do velké míry podle vzhledu. Barák si taky vyberou z katalogu podle vzhledu. Tak to funguje v životě.

Never ending story (Pá, 17. 3. 2023 - 12:03)

A řekni mi ty, deprivante Rakato, co asi tak mi můžeš vzít? :-) Ty sis neužil. Tebe holky odmítaly. :-) Co já s tím. Co já s tvým trápením? To je nepřenositelné na mě. :-) Ale klidně to zkoušek dál. :-) Je to nekonečný příběh. Můžeme se o tom bavit ještě další roky v kuse. :-) Však to je to, co tebe baví nejvíce. :-)

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 12:03)

Nebo zase napiš, Rakato, jak Rusové můžou za tvůj prázdný a zpackaný život. :-)

Soyus820 (Pá, 17. 3. 2023 - 12:03)

Nevím, proč by člověk, který tady nechce komunisty je husička. Taky bych je tu už nechtěla. Na všechno se stála fronta, na Vánoce na ovoce, na auta, na maso. Pokud člověk neměl známýho v obchodě, tak toho moc nekoupil. Na školu ses dostal jen, pokud jsi byl oblíben u paní učitelky, která ti napsala dobrý posudek. Na dovolenou jsi mohl vyjet jen někam. Nevím, proč bych se do toho měla vracet. Považuji se za normálně pracujícího člověka, ale nestěžuji si. Práci mám takovou, jakou jsem si sehnala, platím hypotéku, ale to mi příjde normální. Přece se na byt, v kterém budu bydlet příštích 50 let nedá vydělat za 2 roky. I když by si to spousta lidí přála. A za komunistů si dostal byt přidělen. Práci ti taky našli, prostě žádné starosti. Lidi byli jako malé děti, o které se stát staral. Teď už se nestará a liděm to vadí. Je to, jako když vyhodíš dospělé dítě z domu. Je to těžký, ale musí se naučit starat se sám o sebe. Jenže to bolí a proto lidí křičí a chtějí zpátky komunisty.'

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 16:03)

Jeden z mála racionálních, pravdivých a nehysterických textů tady. Gratulace.

Cynik - realista (Pá, 17. 3. 2023 - 11:03)

Bez komentáře: "Visually confirmed Russian tank losses during the:

First Chechen War: 193
Second Chechen War: 23
Russo-Georgian War: 3
Russo-Ukrainian War: 1845

Source: Oryx's counting addiction" https://twitter.com/oryxspioenkop/status/1636452370124095488

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 10:03)

Je to podobně bizarní, jako když o manželství nebo sexu poučují faráři v kostele. Jaké asi tak mají zkušenosti, pokud žijí v celibátu?

aladin (Pá, 17. 3. 2023 - 09:03)

"Druhá válka v Zálivu: Američané se vydali na lov Saddáma Husajna i proti vůli Rady bezpečnosti".... Tady vidíte, co jsou Chazarové a Anglosasové zač !!! Jsou to vlastně teroristé !!! Můžou si to dovolit, protože Západní státy jsou také teroristické a teď k nim přibyly i státy Střední Evropy !!! Všíchni se těší, že se jim podaří zničit Rusko a pak se na něj vrhnou jako kobylky a budou RABOVAT a RABOVAT a RABOVAT !!! Nic totiž jiného neumí, stačí, když se podíváte do minulosti těchto etnik a států !!! Škoda jen, že nás do tohohle HNOJE zatáhla Židovská vláda v České republice !!! A to nejenom tahle, ale i ty předchozí !!! Tahle je ale nejhorší ze všech !!! Ty předešlé měli jakýs takýs morální kodex, tahle je jen banda lumpů a darebáků !!!

aladin (Pá, 17. 3. 2023 - 09:03)

"VIDEO: USA zveřejnily záběry, jak ruská stíhačka zničila jejich dron. Pilot na něj nalétával".... Zase sestříhané video, jako už stokrát !!! Amstrong na Měsící, WTC, fotografie nad Ukrajinou - falza, . . . , lži o Tonkinském incidentu, lži o ZHN v Iráku, lži o Libyi, lži o Panamě, lži o Jugoslávii, lži o Afghanistánu, lži o Sýrii,........lži o NS1 a NS 2 !!! Všecko to jsou Americkožidovské lži !!! Jen hlupák, třeba jako je Jahoda může těmhle lžím věřit !!!

aladin (Pá, 17. 3. 2023 - 09:03)

"Svrabu se těžko zbavuje, varoval Prymula. Popsal stav v Česku a jak se nemoc přenáší".... Prymulo, kteří imigranti to sem přitáhli ??? Smíš nám to říct ???

Cynik - realista (Pá, 17. 3. 2023 - 11:03)

Svrab jsi ty. A pravděpodobně i tvoje mamina.

Reklama

Přidat komentář