Reklama

Kluci a nahota doma

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 18:03)

Třeba doufá že mu pod vaší pozorností vyroste.

YVETT (Ne, 12. 3. 2023 - 23:03)

Můj syn mě loni překvapil, co se týče jeho nahoty. Dříve byl stydlivý, když bylo třeba, aby se někde svlékl, pokaždé s tím měl potíž. Ještě když byl na základce, začal chodit na ortopedii kvůli vadnému držení těla, ale nedokázala jsem ho přimět, aby doma rehabilitoval podle předepsaných cviků. Až po pár letech řekl, že začne doma cvičit, ale pouze pokud se může svléknout při tom donaha, neboť je mu horko a nechce být zpocený. Byla jsem ráda, že cvičí, tak jsem to neřešila, ale domnívám se, že jsi jen našel záminku aby se mohl předvádět nahý před sestrou, neboť dělá to vždy když je v pokoji i ona a zaměřuje se zejména na cviky, při kterých roztahuje nohy nebo hýždě. Nevím proč to dělá, v 15ti letech by se už mohl chovat slušně. Nemluvě o tom, že po cvičení zůstává svlečený stále delší dobu, někdy až pokud nejde spát. Myslíte, že je to tím pubertálním věkem, nebo bych to s ním měla řešit jinak?

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 07:03)

Niekedy nas chalanov vzrusuje ked sa mozeme pred druhymi ukazat nahy takze to bude skor tym exhibicionizmom

Quido (Po, 13. 3. 2023 - 06:03)

Samozřejmě, že jej jako puberťáka vzrušuje být před sestrou (nebo eventuálně i Vámi samotnou) nahý. To ovšem neznamená, že je to žádoucí, a že byste mu to měla tolerovat. Měl by i nyní (podobně jako v dětském věku) poznávat, že existují určitá společenská pravidla a meze slušnosti, které je třeba dodržovat.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 14:03)

Tomu se v rodině nevyhnete. Nahodilá nahota při koupání, nebo převlékání je běžná. Některé ženy dokonce pravidelně kontrolují i pohlaví svých synů.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 08:03)

Řekl bych,že ženy,které kontrolují své syny je většina,hlavně těch,které žijí bez partnera.Láká je to použít synovo čůráka pro svoji pičku.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

Podle toho co o tom píšou, je to přivádí do extáze a musí se i tímto uspokojovat. Ani moje máma není výjimkou. Vím, že se po takovém "vyšetření" pohlavně ukájí.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

Po jakém vyšetření?

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 10:03)

Po vyšetření mužských genitálií.

Věrka (Po, 13. 3. 2023 - 14:03)

Synovi pohlaví nekontroluji, ale jak píšete, tak vcelku náhodně jej nahého zahlédnu při koupeli a podobně. Do jeho 10 jsem mu ho sem tam ale prohlédla, teď už nikoliv. Zatím se kluk nějak nestydí a tak dobře vím jaké to tam má.

návštěva (Út, 14. 3. 2023 - 09:03)

Kolik je vašemu synátorovi. Když se ještě nestydí, takže nemá chloupky? Většinou se puberťáci za to velmi stydí

Věrka (St, 15. 3. 2023 - 10:03)

Za necelého půl roku bude mít 13. Chloupky mu začínají rašit, spíš ale jenom takové chmíříčko nahoře na kořeni. Jen v té koupelně zblízka jsem si toho všimla. Ráda se na syna podívám, je vidět jak už dospívá. Zatím se nějak nestydí, i když trochu se někdy kroutí.

návštěva (St, 15. 3. 2023 - 13:03)

A jak je na tom synátor se sexem, v tom věku se jistě uspokojuje jak jen to jde.

Věrka (Pá, 17. 3. 2023 - 05:03)

Má jenom to honění, ráno se většinou uspokojuje dvakrát, tedy když má čas. Za chvíli vstane a samozřejmě v jeho prádle pak najdu flek čerstvého semene. Už z něj vycházejí takové slušné dávky.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 16:03)

Syn by se před matkou stydět neměl. Alespoň u nás to tak není. Naopak je to složitější, ale taky se to stává. Co je v rodině to se nesoudí.

Květa (Po, 13. 3. 2023 - 01:03)

Je to jen puberta a předvádí se. Já to řešila tak, že jsem se domluvila s dcerou (11 let) a když byl nahý v pokoji, tak jsme se taky vedle svlékli do naha a šli za ním. V momentě ho měl postaveného a začal si ho honit. My jsme se na něj koukali, usmívali se a čekali až začne stříkat. Později ho to přešlo a už se tolik nepředváděl.

Kr (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Jaké to bylo pro tebe a dceru, když jste obě dvě nahaté koukaly jak si ho před váma honí. Co na to dcera jak to vnímala ona?

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Dceři nevadilo být nahá před bratrem? Kolik bylo jemu?

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Takhle to ráno vypadá u každýho puberťáka:
https://thisvid.com/videos/hot-male-scene4/

Návštěvník (Ne, 12. 3. 2023 - 11:03)

Mužům s velkým šourkem s nízko visícími varlaty se při vzrušení koule nikdy úplně nepřitáhnou.

Reklama

Přidat komentář