Reklama

Kluci a nahota doma

Miri (Čt, 9. 3. 2023 - 18:03)

Rozpoznala jsem, podle těch malinkých pohybů pod peřinou, že si ho tře taky prstem. Semeno pak najdu v jeho prádle. Vždy, až je hotov, tak vstane a jde do malinkaté koupelky kde se očistí. Jsem tomu ráda, vždy, již od malinka jsem ho vedla k dodržování hygieny, k čistotě.

Návštěvník (Čt, 9. 3. 2023 - 18:03)

Já bych si to vedle mámy v posteli nemohl dělat. Určitě by mne poslala rovnou do té koupelny. Nesnášela semeno v posteli, ani v prádle.

Miri (Čt, 9. 3. 2023 - 18:03)

Jak jsem psala, kluk si to dělá v největší tajnosti. Dokonce, ráno v šest na mě zvolá, tedy potichu, 'mami,mami ' aby se ujistil, že spím. Ani se nepohnu a dělám že spím, avšak už čekám, až si toho šulina začne honit.

návštěva (Čt, 9. 3. 2023 - 18:03)

Jestli se mohu, paní, zeptat, tak celou tu dobu synátorova uspokojování sledujete. Jak se synátor projevuje, až to na něj jde?

Miri (Pá, 10. 3. 2023 - 08:03)

Nejprv je v klidu, ve tmě slyším jenom to šustění. Po nějaké době se začne trochu pohybovat, to už vím, že to na něj pomalu přichází. Začne se i kroutit, přestává si dávat pozor a jak se uprostřed vzepne, tak to už vím, že mu to tam začlo pumpovat a škube mu to tam. Po chvilce začne vydechovat.

Návštěvník (Pá, 10. 3. 2023 - 08:03)

Hezky a přesně popsán průběh chlapecké rozkoše. Já se neudržím a na vrcholu několikrát zasténám, když pumpuji semeno. Ještě bych dodal, že ejakulát je cítit dlouho po jeho výronu. Mamina mi vždy nařídila abych vyvětral, že to páchne jako v bordelu. Věděla dobře kdy jsem onanoval.

návštěva (Pá, 10. 3. 2023 - 11:03)

Také jsem si říkal. Krásně napsaná celá doba chlapcovy onanie až k vrcholu jeho rozkoše při jeho vysemenění.

Miri (Pá, 10. 3. 2023 - 09:03)

Taky už mám nějaké zkušenosti. Exmanžel mi mimo jiné přenechal hausbót a se svým synem tam jezdím od jeho devíti let. Zažila jsem tam jeho poluce, vždy nad ránem mu vyteklo semeno. A poté i jeho neustálou onanii. Takže už mám něco odpozorované a vím, jak to u něj probíhá. Nemá o tom ani tušení, že vše z jeho sexuálního života znám.

Ester (Pá, 10. 3. 2023 - 09:03)

Mám dvě dcery, takže o klučících toho tak moc nevím, ale myslela jsem, že výrony semene při polucích na ně přicházejí v noci, při spánku. A snad jen podvědomě si to kluk uvědomí, že mu to tam dělá dobře. Takže nikdo druhý, byť je v blízkosti, by to neměl poznat.

Jakub (Pá, 10. 3. 2023 - 22:03)

Často mají při tom kluci "divoké" sny, že se i převalují, to si maminy, pokud leží vedle, všimnou. A když ráno najdou flek na prostěradle, tak příště je jim jasné, co se se synem právě děje. Mně to občas i probudilo ještě před výstřikem, takže jsem to někdy zachytnul do ruky nebo sevřel předkožku vepředu a zůstalo to pod ní. Byla pak jako nafouklá a já s tím mazal do koupelny. Jednou se tam zrovna mamka sprchovala a když to viděla, tak řekla, že od zítřka bude onanie součástí večerní hygieny. Já že budu mít klidnej spánek a nebudou už tolik fleky v posteli.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Já si pamatuju že jsem se taky několikrát probudil současně nebo těsně před vystřikem, kdy už se to nedalo zadržet. Také jsem to obvykle pouštěl do předkožky (tehdy jsem jí ještě neměl trvale staženou za žaludem takže to šlo), fleky tak nikde moc nebyly

Kluk (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Tak to je. Něco v tom šulinu začne pracovat a kluk to všechno v polospánku vnímá a částečně se probudí. Přímo na to čeká, na ty stahy, ač samozřejmě nemá ponětí o nějakém výronu semene. Já vždy pak onanoval jen přes předkožku. Semeno zůstalo pod ní a já je poté vypustil do nějakého prádla. Aspoň bylo vše čisté a máti neměla o mém honění ani potuchy. Jenže, nebyla hloupá a o tom všem věděla.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 11:03)

Já taky vždy preferoval onanii jen přes předkožku, měl jsem to tak radši a i to že to pak zůstalo pod ní byla velká výhoda. Když jsem později přešel na trvale odkrytý žalud tak mi tam ta kůžička v tomto ohledu docela chyběla, musel jsem si zvyknout na něco jiného

Evča (So, 11. 3. 2023 - 07:03)

V začátcích synova dospívání jsme bydleli v miniaturním bytě a spali na jedné posteli. Měl 10 když mu začly poluce a, jak tady někdo psal, šlo bez problémů vysledovatelný, kdy to na něj přišlo. Většinou nad ránem a najednou se začal pohybovat a věděla jsem, že se něco děje. Po chvíli jsem ucítila semeno. Asi za dva, tři měsíce si už sám jak mu to šlo ven, začal pomáhat, jak byl na břiše, tak se rytmicky pohyboval. Byl ale pořád ve spánku, nebo polospánku, vůbec nevnímal, že vše sleduji.

Návštěvník (So, 11. 3. 2023 - 08:03)

Ano, maminy. Pokud máte to štěstí a jste těsně vedle syna v čase jeho polucí, tak vlastně v přímém přenosu jste svědky jeho vytečení. Kluk nemá zdání o ničem co se kolem děje, je v takovém lehčím spánku a vy můžete vše sledovat. Až po více letech jsem zjistil, že o všem měla moje máti tehdy přehled, věděla o mě co se týče sexu, všechno.

Lena (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Přesně napsáno. Zaprvé, pro kluka v tom věku kolem 10 let je to něco nového, najednou má poluce. Začne mu to mezi nohama dělat dobře, ale je v takovém spánku. Zadruhé, nevnímá nic kolem sebe. To už se nebude opakovat. Až začne s onanií, tak si bude dávat ja pozor, aby jej nikdo nespatřil. Syn měl poluce asi 4 měsíce, taky jsem to vždy poznala o víkendech na chatě. Tím to u kluků začíná. Teď si ho mastí ostošest.

Jana (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Sledovala jsem synovy poluce. Když jsem našla v jeho posteli semeno, tak jsem se rozhodla že to musím vidět. Poprvé to nevyšlo. Spal na břiše. Pohyboval boky, zavzdychal a vytekl pod sebe. Vyměnila jsem mu prostěradlo a na noc jsem mu dala jenom košilku. Ležel na boku a kulík mu trčel jako svíčka. Pak se mu začala pohybovat varlata, zvětšil se a zrudl mu žalud, začal vzdychat. Našponoval se a trošku se zacukal.Poprvé semeno vystříklo a pak pulzováním vytlačoval další sperma, dokud se neuklidnil a spal dál. Hodně mne to vzrušilo a musela se taky potěšit.

Denisa (So, 11. 3. 2023 - 10:03)

Krásný příspěvek. Jak dlouho měl tvůj syn poluce. Můj tak necelého půl roku. Či spíš ještě míň.

Jana (So, 11. 3. 2023 - 12:03)

Když se vzbudil, vzala jsem ho k posteli a ukázala mu ty fleky na prostěradle. Vysvětlila jsem mu co se s ním děje a řekla mu že by měl raději onanovat. Strašně se styděl a nevěděl o co jde. Večer při koupání jsem mu poklepala na uzdičku a když se mu šulín postavil, tak jsem mu několikrát přetáhla předkožku a řekla mu aby se nestyděl a pokračoval v přetahování dokud nevystříkne semeno. Pak jsem ho nechala o samotě, aby se nestyděl a měl klid při první onanii. Za chvíli zasténal a řekl, že už mu to vyteklo. Tak jsem mu nařídila aby si pindíka dobře umyl a podala mu pyžamo. Čistý šulínek už mu pěkně visel. Semeno plavalo ve vaně. Ráno měl povlečení čisté. Řekla jsem mu, že si to může dělat kdy bude chtít, ale vždycky večer před spaním. Od té doby mu měním prostěradlo jednou za týden a semeno na něm není.

návštěva (So, 11. 3. 2023 - 14:03)

Viděla jste tak synátora i víckrát když měl poluce? To se jen tak nepoštěstí. Většinou jsou synkové na břiše. Hlavně ty stahy, to mu tam muselo pulsovat.

Reklama

Přidat komentář