Reklama

Kluci a nahota doma

JakoubekH (St, 15. 3. 2023 - 22:03)

Ranní erekce je naprosto běžná věc a nedá se ovládnout. Je to zcela fyziologický jev, jak se krev rozproudí po nočním klidu. A také trvá o dost dýl, než od nějakého erotického podnětu. Někdy jsem ho měl nahoře až půl hodiny. Když jsem přišel do kuchyně na snídani, mamka jako hartusila - dej to pryč, máme malý byt. A někdy že srandy mě přes něj zlehka plácla. V rodinách, kde jsou kluci za to hubováni, to mají těžké.

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 10:03)

A jak je na tom mladej s jeho M výbavou.

YVETT (Po, 13. 3. 2023 - 17:03)

Dcera zatím nedává najevo, že jí bratrova nahota vadí, spíše si nenechá ujít, když se na to může dívat. Nechci jí to zatím zakazovat, syn se totiž nemá čím chlubit, co se týká pohlavní vyspělosti, proto docela nechápu, že najednou se přestal stydět navzdory tomu, že vzhledem k jeho postavě a věku je jeho penis opravdu malý.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Kolik je dceři, že ji to nevadí?

YVETT (Po, 13. 3. 2023 - 23:03)

Dceři bylo teprve 6 let, ve skutečnosti je to jeho nevlastní sestra, ale to teď není důležité. Vzhledem k jejímu věku v tom asi zatím nevidí nic špatného, nahého bratra si jen se zájmem zvědavě prohlíží pokaždé když cvičí.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 17:03)

Syn to buď neví, nebo jej nahota vzrušuje a dceru to přirozeně zajímá jako ženskou. Ostatně velikost penisu není zas tak důležitá.

YVETT (Po, 13. 3. 2023 - 18:03)

S tím naprosto souhlasím, že na tom nezáleží, to jsem uvedla jen kvůli souvislostem. Vůbec nechápu, co ho vede k tomu takhle se najednou začít předvádět, když se nedávno styděl svléknout i košili. Navíc je to docela komické dívat se, s jakou hrdostí si užívá svoji nahotu a přitom ho má přibližně o velikosti ořechu. Díky tomu mi to přijde alespoň méně vulgární než kdyby se takto předváděl s nějakým deseticentimetrovým penisem.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 21:03)

Podľa mňa je to u chlapcov normálne. Keď sme chodili k babke a môj brat bol v takom veku, tiež začal zrazu chodiť nahý od pása dolu. Využil, že babke to pripadalo ako bežná vec, ešte ho v tom podporila, tak celé dni behal iba v tielku bez akýchkoľvek nohavíc. Ešte aj keď sa prišli hrať susedove dcéry. Tiež nemal extra výbavu, dopredu mu trčali iba kratučký pipík so stiahnutou predložkou ale zato dosť veľké gule, ktoré mu viseli skoro dopoly stehien. Nie je to teda o hanbe, asi to chalanom v skorej puberte jednoducho robí dobre, vystavovať na obdiv pred dievčatami svoje intímne partie. Keby boli susedove dievčatá o niečo staršie, možno by to využili na prvé sexuálne hry. Takto mu muselo stačiť, že mal dovolené byť nonstop nahý.

Lia (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Chápu, že někde na venkově u babičky mohla být nahota kluků před několika lety ještě obvyklá věc. Moje šílená švagrová vychovává syny v nahotě ještě i dnes, co mi přijde opravdu bizarní. V jejich luxusní vile jsem byla jednou, když byli kluci ještě malí, protože nemám potřebu je navštěvovat. Loni jsem byla nucena po letech tam zajít znovu kvůli dědictví po bratrovi. Klukem je již 10, 13 a 14 let. Zrovna když jsem byla v obýváku, přišli zvenčí, že si jdou hrát playstation. Švagrová je přistavila, kam se prý tak hrnou když byli teď v zahradě, jestli zapomněli jak mají vejít do domu. Prý ona nebude po nich uklízet písek a prát hadry. Beze slova se vrátili do haly, tam se poslušně svlékli donaha a až potom si mohli sednout do obývacího pokoje. Kdyby byli kluci ve věku tří let, nebylo by to až tak divné, ale aby se na matčin příkaz vyspělí kluci svlékali donaha navíc ještě před návštěvou, to mi přijde opravdu přes čáru.

Dana (Út, 14. 3. 2023 - 13:03)

Jednou jsem byla na návštěvě u známé z práce. Její asi patnáctiletý syn se mi pořád díval a na prsa a do rozkroku, až se mu postavil. Ona mu nařídila aby se uspokojil a on se normálně svlékl do naha a před námi se vyhonil. Semeno si vystříkal do ruky. Pak se šel umýt a zase se oblékl. Jeho matka ho ani nenapomenula a bavila se jakoby se nic nedělo. Byla jsem z toho tak v šoku, že jsem ani nemohla odejít.

Návštěvník (Út, 14. 3. 2023 - 21:03)

Lidé jsou různí. V devítce na základce jsem měla jít na dvoudenní přírodovědnou soutěž cca 70 km od naší školy. Jelikož já jsem denně docházela do města z opačného směru a škola hledala levné ubytování, češtinářka se nabídla, ať přenocuji u ní, protože měla dům v nedaleké vesnici. Neměla jsem ji vůbec ráda, byla třikrát rozvedená a přišla mi naprosto šílená. Po příchodu mě usadila za stůl k večeři a zavolala syna z vedlejšího pokoje ať se přijde najíst. Stydlivě jsem zvedla zrak a spatřila jsem, že kromě trička nemá na sobě vůbec nic, jasně mu bylo vidět nahý penis a šourek. Dokud jsem to rozdýchávala, ona nalévala tři skleničky becherovky se slovy "dnešní večer zůstane jen mezi námi, nicméně jsi už téměř dospělá". Po večeři mě pozvala na terasu a vyptávala se na mé plány po škole. Její syn seděl přímo naproti mně, takže jsem měla ideální výhled. Když jsem zmínila gympl, řekla ať si jdu prohlédnout synovy sešity, jaké mají předměty a co se tam učí. Samozřejmě, že když porozkládal knížky po podlaze, místo na sešity jsem celou dobu zírala na to co má mezi nohama. Nevěděla jsem, jestli se mi to zdá nebo mám halucinace z té becherovky. Třešničkou na dortu bylo, že když přišel k snídani, neměl na sobě už ani tričko a vůbec se nestyděl sednout si v naprosté nahotě přímo vedle mě. Na zbytek školního roku se tak stala z nejhorší učitelky moje nejoblíbenější. Kdyby se o tom dozvěděli rodiče, šli by rovnou za ředitelem vzhledem k jejich zásadám, proto jsem o tom mlčela a kamarádkám jsem o tom řekla až o několik let později. Mnohdy přemýšlím, jestli ještě učí a zda stále bydlí se synem, ráda bych se podívala, jak to u nich vypadá a jestli se něco od té doby změnilo... Nevěřila bych, že v některé rodině to takhle funguje, a už vůbec ne u učitelky základní školy.

JakoubekH (Út, 14. 3. 2023 - 22:03)

Asi byl na nahotu doma natolik zvyklý, že mu to vůbec nepřišlo divný. Já v 8mi chytil někde exém, měl jsem ho nejvíc na vnitřní straně stehen a na slabinách. Mamka mi to mazala nějakou mastí a nemělo se to zakrývat. Takže jsem byl doma pořád nahatý. Měl jsem vyhrazena místa na sezení, pod sebou vždy plátěný ručník. Trvalo to 2 roky, než to zmizelo. Mamka má tři kámošky, když přišly k nám, tak jsem i tak byl nahatý. Natolik jsem si na nahotu zvykl, že ani po vyléčení jsem doma byl skoro pořád nahý. Marta, jedna z maminých kámošek, pak byla mojí třídní na 2. stupni ZŠ. Nikdy ale nikomu neřekla, co vídala u nás. Připravovala mne na přijímačky na gympl a i pak na maturitu. To si dokonce vymínila, že je na mne zvyklá nahatýho, tak to měnit nechce.

Igor (Út, 14. 3. 2023 - 23:03)

Presne tak, je to iba o zvyku. Keď som bol piatak, so spolužiakom sme sa prihlásili na MAKS, bolo to riešenie nejakých matematických úloh vo dvojiciach mimo vyučovania. Jeho otec dobre zarábal v zahraničí, mali obrovský dom a my len malý byt z minimálnej mzdy a invalidného dôchodku. Tak sme sa dohodli, že budem chodiť k nemu. Pri prvej návšteve som nechápal, prečo je úplne nahý keď sú jeho sestry normálne oblečené. On iba pokrčil ramenom, že však je to "suprové", on sa doma nezvykne obliekať, aj tak by mu bolo teplo. Jeho mama nám akurát niesla zmrzlinu a keďže nás počula tak mi povedala že kľudne sa môžem aj ja vyzliecť nech sa uvoľním, však sme chlapci, u nich doma nás nikto cudzí neuvidí. Spolužiak ma prehováral, aby som "nebol ako baba", tak som sa nechcel nechať zahanbiť a skúsil som to. Najbližšie roky zakaždým keď som k nim prišiel, tak som okrem topánok zo seba zhodil aj všetko oblečenie a naozaj som si to užil. Bez ohľadu na to, že okolo nás behala jeho mama, staršia sestra, a dve malé sestry dvojičky. Naučili ma, že to je normálne, aj keď u nás doma som si to nemohol dovoliť. Chodil som k nim potom ešte aj počas strednej školy, keď sme spolu písali SOČ-ku. To, že som sa vyzliekol donaha, už bolo úplná samozrejmosť. Vďaka tomu ma považovali za člena rodiny, a žiaľ aj ja som sa tam cítil lepšie ako doma...

Návštěvník (St, 15. 3. 2023 - 00:03)

Během pozdějšího dětství u mě také rostla touha vyzkoušet jaké je to být nahý. Mohl jsem to ale dělat jen když jsem byl sám doma (což nelze srovnávat s nahotou v přítomnosti jiných lidí). Bohužel, v naší rodině byla nahota tabu, a ani jsem neměl to štěstí mít takového spolužáka. Zajímalo by mě, jak jste řešili erekci. U kluků ve vašem věku se to určitě někdy přihodilo a nebylo snadné to skrýt.

Igor (St, 15. 3. 2023 - 00:03)

Práveže to nikto neriešil. So spolužiakom sa raz začali jeho malé sestry blázniť, zápasili s ním na posteli a lozili po ňom. Vtedy som si prvýkrát všimol, že sa mu postavil kvôli tým dotykom a pohybom, a tiež som sa bál, čo sa bude diať. Dvojičky na to vôbec nereagovali, aj keď ho už mal riadne veľký a tvrdý. Potom vstal z postele, aby sa prestali jašiť, a šiel si sadnúť k mame, ktorá vedľa pozerala telku. Tá na jeho erekciu tiež vôbec nereagovala, po pár minútach ho to prešlo a bolo po všetkom. Nikto z nich to neriešil, brali to ako normálnu súčasť života, rovnako ako chlapčenskú nahotu..

Darina (Út, 14. 3. 2023 - 21:03)

Asi bola naozaj šialená vzhľadom k tomu, že si bola v deviatom ročníku, dnes by z toho mohlo byť ohrozovanie mravnej výchovy mládeže. A ten syn to bral úplne v pohode? Súhlasím, že v rodinách to funguje rôzne, poznám domácnosť, kde chodia nahí úplne všetci. Ale pani učiteľka veľmi riskovala, nemohla vedieť, ako sa mladé dievča v takom prípade zachová.

Darina (Út, 14. 3. 2023 - 21:03)

Asi bola naozaj šialená vzhľadom k tomu, že si bola v deviatom ročníku, dnes by z toho mohlo byť ohrozovanie mravnej výchovy mládeže. A ten syn to bral úplne v pohode? Súhlasím, že v rodinách to funguje rôzne, poznám domácnosť, kde chodia nahí úplne všetci. Ale pani učiteľka veľmi riskovala, nemohla vedieť, ako sa mladé dievča v takom prípade zachová.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Ja som tiež u starej mamy letom chodil celkom nahý.

Návštěvník (Po, 13. 3. 2023 - 23:03)

Koľko si mal rokov? Boli tam aj nejaké holky v tvojom veku? Ak áno, tak nehanbil si sa pred nimi?

Joan (Po, 13. 3. 2023 - 22:03)

Možná se jednalo spíše o výjimku, ale já jsem to zažil i obráceně. Několikrát, když jsem si byl hrát u spolužáka, byla doma i jeho starší sestra. Na první pohled měla na sobě slušivé kratičké šatičky, ale když si sedla naproti mně a roztáhla nohy, poprvé jsem poznal jak vypadá opravdová dívčí vagína. Neměla kalhotky, a využila každé příležitosti, kdy mohla přede mnou zepředu nebo zezadu zdánlivě nechtěně odhalit, co ukrývá pod šatičkami. Nevím, jestli o tom vůbec věděli její rodiče, protože to byli silně věřící křesťané. Možná to byl její druh rebelie a dařilo se jí to před rodiči udržet bez odhalení.

Reklama

Přidat komentář