Reklama

Pás cudnosti

Rigbi (Po, 16. 1. 2023 - 22:01)

Láďa,a to ste nemali 3roky orgazmus? Nebolo by lepšie z času na čas pripomenúť aké to je? Predsa žijeme len raz a takéto slasti si odopierať. Ja viem, že na druhej strane po orgazme opadne všetka nadržanosť a potom človek to nechce dalej hrať , alebo nemá chuť.

láďa (Čt, 19. 1. 2023 - 09:01)

Je to divné ale napsat to musím po 8 letech nošení pásu a 33 letech manželství zažívám více erotiky v pásu než kdy jindy ty hry a různé dráždění nás uspokojí víc než klasická soulož.

Rigbi (Čt, 19. 1. 2023 - 14:01)

Tak to som rád! Nech vám to vydrží.

Roman (Pá, 29. 7. 2022 - 12:07)

čao take nosim jen klec na penis ...ale když manželka řekne 14 dni tak je to bez vyjimky .....minule třeba ultrazvuk třisel u doktorky a jasny že i s kleci ....

láďa (So, 6. 8. 2022 - 17:08)

A co lékařka omdlela?

Václav (Pá, 29. 7. 2022 - 10:07)

Ahoj všichni kteří mají na sobě pas cudnosti a chci se podělit s tím že jsem také v pasu cudnosti vždyť to je jen klec k zabránění masturbace a ještě sexu. Rád bych se zeptal jestli to nosí někdo na sobě a za jakých podmínek ti co to odsuzují ať si to vyzkouší

fery (St, 27. 7. 2022 - 20:07)

chci sehnat dámský pás cudnosti plus doplnky poradtě jaký web děkuji ahoj

Eva (Ne, 24. 7. 2022 - 08:07)

Ahoj, někdo se zkušenostmi, někdo kdo zná i pásy pro holky?

AVP (Po, 25. 7. 2022 - 10:07)

Ahoj Evo.
Moc by mě zajímalo, co od zamčení očekáváš. U mužů je to jasné, ale u žen nevím. Můžeš to prosím popsat?

AVP (Pá, 15. 7. 2022 - 01:07)

Láďo já vím. Tvé příspěvky tady čtu už několik let.
Jirko tak to držím palce, aby to ve středu dopadlo dobře.
U nás jsme narazili na jednu z nejhorších překážek u této hry a to je "nezájem" z manželky strany. První tři dny jsem jí musel každý den uspokojit a mimoto mě provokovala, ale od té doby manželce občas posloužím. Uvařím kafe, přebalím dítě jinak nic. Jenom říká:" Počkej na večer." A večer nic není.

láďa (Pá, 15. 7. 2022 - 19:07)

No tak potom opravdu ztrácí pás cudnosti smysl nosit . Právě ty provokace dráždění sliby a pak nic nebo jen vypuštění páry v pásu je to co mě na tom baví.

Jirka (Pá, 15. 7. 2022 - 03:07)

Zájem z druhé strany u nás také není pokaždé zajištěn... máme občas období kdy mě zamkne a pak ho nechce ani vidět. Ale občas se jí nedivím jelikož máme malého a tan je plný síly celý den a povede se mu mě jí tak vyčerpat že pak už nemá náladu. Proto jsem ji občas přemluvil na masáž zad jelikož ji často bolí a u toho se ji snažím uvolnit a když nemá náladu tak mě říká že nic nebude a já nenaléhám a jen se snažím aby se uvolnila a přešla na jiné myšlenky. Je pravda že se to někdy otočí a je z toho pěkný sex ale někdy také ne.

Václav (Čt, 14. 7. 2022 - 10:07)

No přiznejte se pánové a dámy kolik z vás nosí pas cudnosti já třeba ho mám na sobě děláte jako by to bylo něco ponizujiciho ale nevím proč o tom tak píšete. Je to jen na každém co si nosí na sobě. Jen se pánové přiznejte kolik z vás to nosí a co na to zeny manželky paní

láďa (Čt, 14. 7. 2022 - 17:07)

No je to hrozná droga my si jen tak hráli a bylo to náhodou a po 8 letech a 30 letech manželství a dnes vlastně ani bez pásu cudnosti nechci žít. Je to asi na každém jaká pravidla se nastaví ale vím že to není o čase v pásu .

AVP (Po, 11. 7. 2022 - 13:07)

Tak už jsem opět zamčený. Tentokrát to vypadá na něco dlouhodobějšího. Jen se zatím nedovedu rozhodnout, jestli z toho mám radost, nebo obavu.

Jirka (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

A co to u tebe znamená dlouhodobější uzamčení? Já jsem také čerstvě zamčený ale žena to většinou dlouho nevydrží a chce ho... Doufám že nyní to bude na dýl a hlavně mám klícku krátkou a zahlou do pravého úhlu dolů takže v noci pěkná muka ale jsou dny kdy se na to i těším. Co máš ty za klícku nějakou pohodlnou?

AVP (St, 13. 7. 2022 - 19:07)

Dřív jsme vždy hráli do max 1 měsíc. Tentokrát jsme se dohodli, že žádný hraniční termín není. Až to manželku přestane bavit, tak mě pustí. Myslím si, že to bude takový ten režim. Zamknuto, manželka chce sex, odemknout, užít, zamknout. Akorát musím říct, že 30°C v pásu není nic příjemného.

Jirka (St, 13. 7. 2022 - 22:07)

No my když jsme jeden čas dělali že mě žena odemkla já ji uspokojil a pak bez vlastního uspokojení zpět do klece... Bylo to úplně úžasné a po nějaké době jsem prosil aby mě nedovolila se udělat protože bych přišel o ten maximální pocit nadřazenosti.... A s těmi vedry máš pravdu už nevím co si vzít za spodní prádlo abych minimalizoval opruzeniny pod pásem.

AVP (Čt, 14. 7. 2022 - 10:07)

To zní super. A jak to máte teď?

Jirka (Čt, 14. 7. 2022 - 22:07)

No teď jsem zamčený na dobu neurčitou jelikož má žena teď zakázány sex tak mě zamkla a provokuje mě a těší se až se dozvíme výsledky a buď ve středu bude sex a doufám že bez vyvrcholení nebo budeme pokračovat v cudnosti... Mám strašně rád když ji jako předehru můžu masírovat olejem celé tělo a vibrační hlavicí zpracovávat. Někdy v tuto chvíli se dozvím jestli budu odemčen a budu moci opíchat svou ženu nebo ji musím uspokojit a zůstat zamčený a to se mě zdá eště horší než když si alespoň smočím i když bez semene...

Reklama

Přidat komentář